Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2002 жылғы 28 тамыздағы N 931 Жарлығын iске асыру жөніндегi шаралар туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің өкімі 2002 жылғы 2 қыркүйек N 131-ө
Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қазақстан Республикасының мемлекеттiк басқару жүйесiн одан әрі жетiлдiру жөнiндегі шаралар туралы" 2002 жылғы 28 тамыздағы N 931 U020931_ Жарлығын (бұдан әрі - Жарлық) iске асыру мақсатында:
1. Барлық таратылған және қайта ұйымдастырылған мемлекеттiк органдар қолданыстағы заңнамаға сәйкес тарату және қайта ұйымдастыру шараларын жүргiзудi қамтамасыз етсiн.
2. Жаңадан құрылған және қайта ұйымдастырылған мемлекеттiк органдар:
2002 жылғы 5 қыркүйекке дейiнгi мерзiмде Жарлықтың 3-тармағының 3) тармақшасын iске асыру жөнiндегі ұсыныстарын Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгiне оның 2002 жылғы 6 қыркүйекке дейiнгi мерзiмде Қазақстан Республикасының Үкiметiне тиiстi ұсыныстарын енгiзуi үшiн тапсырсын;
2002 жылғы 6 қыркүйекке дейінгі мерзiмде өздерiнiң орталық аппараттарының, ведомстволары мен аумақтық органдарының штат санының лимиттерi жөнiндегi ұсыныстарын Қазақстан Республикасының Экономика және бюджетті жоспарлау министрлiгiне енгiзсiн;
2002 жылғы 14 қыркүйекке дейiнгi мерзiмде Қазақстан Республикасының Үкiметiне бұл ретте Жарлықтан туындайтын ведомстволарды құру және тарату туралы нормаларды көздей отырып, тиiстi мемлекеттiк органдар туралы ережелердi бекiту туралы қаулылардың жобаларын белгіленген тәртіппен енгiзсiн;
2002 жылғы 20 қыркүйекке дейiнгi мерзiмде Үкiметке қолданыстағы нормативтiк кесiмдердi Жарлыққа сәйкес келтiру жөнiндегi ұсыныстарын енгiзсiн;
Жарлықты iске асыру үшiн қажеттi өзге де шараларды қабылдасын.
3. Экономика және бюджеттi жоспарлау министрлiгi 2002 жылғы 10
қыркүйекке дейiнгi мерзiмде Қазақстан Республикасының Үкiметiне
белгiленген тәртiппен осы өкiмнiң 2-тармағында көрсетiлген мемлекеттiк
органдардың, олардың ведомстволары мен аумақтық органдары штат санының
лимиттерін бекiту туралы қаулының жобасын енгiзсiн.
4. Осы өкiмнің орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң Кеңсесiне жүктелсiн.
Премьер-Министр
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Қасымбеков Б.А.

О мерах по реализации Указа Президента Республики Казахстан от 28 августа 2002 года N 931
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 2 сентября 2002 года N 131-р
В целях реализации Указа Президента Республики Казахстан от 28 августа 2002 года N 931 U020931_ "О мерах по дальнейшему совершенствованию системы государственного управления Республики Казахстан" (далее - Указ):
1. Всем упраздненным и реорганизованным государственным органам обеспечить в соответствии с действующим законодательством проведение ликвидационных и реорганизационных процедур.
2. Вновь образованным и реорганизованным государственным органам:
в срок до 5 сентября 2002 года внести предложения по реализации подпункта 3) пункта 3 Указа в Министерство юстиции Республики Казахстан для внесения последним в срок до 6 сентября 2002 года в Правительство Республики Казахстан соответствующих предложений;
в срок до 6 сентября 2002 года внести предложения по лимитам штатной численности своих центральных аппаратов, ведомств и территориальных органов в Министерство экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан;
в срок до 14 сентября 2002 года внести в Правительство Республики Казахстан в установленном порядке проекты постановлений об утверждении положений о соответствующих государственных органах, предусмотрев при этом вытекающие из Указа нормы о создании и упразднении ведомств;
в срок до 20 сентября 2002 года внести в Правительство предложения по приведению действующих нормативных актов в соответствие с Указом;
принять иные меры, необходимые для реализации Указа.
3. Министерству экономики и бюджетного планирования в срок до 10 сентября 2002 года внести в Правительство Республики Казахстан в установленном порядке проект постановления об утверждении лимитов штатной численности государственных органов, указанных в пункте 2 настоящего распоряжения, их ведомств и территориальных органов.
4. Контроль за исполнением настоящего распоряжения возложить на Канцелярию Премьер-Министра Республики Казахстан.
Премьер-Министр
(Специалисты: Склярова И.В.,
Мартина Н.А.)