Алматы қаласында "Ұлы жiбек жолымен" II халықаралық кiтап және полиграфия жәрмеңкесiн өткiзу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің өкімі 2002 жылғы 17 қыркүйек N 140-ө
Алматы қаласында "Ұлы жiбек жолымен" II халықаралық кітап және полиграфия жәрмеңкесiн дайындау және өткiзу мақсатында:
1. Алматы қаласында 2003 жылғы 23 - 25 сәуiрде "Ұлы жiбек жолымен" II халықаралық кiтап және полиграфия жәрмеңкесiн (бұдан әрi - Жәрмеңке) өткiзу туралы Қазақстан Республикасының Мәдениет, ақпарат және қоғамдық келісім министрлiгi мен Қазақстанның баспагерлер және кiтап таратушылар қауымдастығының ұсынысы қабылдансын.
2. Қосымшаға сәйкес Жәрмеңкенi дайындау және өткiзу жөнiндегi ұйымдастыру комитетiнiң құрамы (бұдан әрi - Ұйымдастыру комитетi) бекiтiлсiн.
3. Ұйымдастыру комитетi бiр ай мерзiмде Жәрмеңкенi дайындау және өткiзу жөнiндегi iс-шаралар жоспарын әзiрлесін және бекiтсін.
4. Қазақстан Республикасының Мәдениет, ақпарат және қоғамдық келісім министрлiгi қазақстандық кiтап шығару ісін мәшhүр ету мақсатында Жәрмеңкенiң мәдени бағдарламасын және осы iс-шараның бұқаралық ақпарат құралдарында жариялануын қамтамасыз етсiн.
5. Қазақстан Республикасының Сыртқы iстер министрлiгi:
1) Жәрмеңке туралы ақпараттың Қазақстан Республикасының шетелдердегі мекемелерi мен халықаралық ұйымдар арқылы таратылуын;
2) Ұйымдастыру комитетi ұсынған тiзiмдер бойынша Жәрмеңкеге шетелдiк
қатысушылардың келу және кету құжаттарын ресiмдеудi қамтамасыз етуге
жәрдем көрсетсін.
6. Қазақстан Республикасының Ішкi iстер министрлiгi Жәрмеңке
өткiзiлетiн және оған қатысушылар тұратын жерлерде қоғамдық тәртiптiң
сақталуын қамтамасыз етсiн.
7. Алматы қаласының әкімі Жәрмеңкені ұйымдастырушыларға оның
дайындалуы мен өткізілуіне жәрдем көрсетсін.
Премьер-Министр
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң
2002 жылғы 17 қыркүйектегі
N 140 өкiмiне
қосымша
2003 жылғы 23-25 сәуірде Алматы қаласында
"Ұлы жібек жолымен" II халықаралық кiтап және
полиграфия жәрмеңкесін дайындау және өткiзу жөнiндегi
ұйымдастыру комитетiнiң
ҚҰРАМЫ
Храпунов                     - Алматы қаласының әкiмi, төраға
Виктор Вячеславович
Асқаров                      - Қазақстан Республикасының
Әлібек Асылбайұлы              Мәдениет, ақпарат және қоғамдық
келісім министрлiгi Баспа және
полиграфия iстерi жөнiндегi
департаментiнiң директоры,
орынбасар
Баталова                     - Қазақстан баспагерлерi мен кiтап
Элеонора Нығметқызы            таратушылары қауымдастығының
президентi, орынбасар
(келісім бойынша)
Абдоллаева                   - "Атакентэкспо" халықаралық көрме
Жанна Қалыққызы                компаниясы" жауапкершiлiгi шектеулi
серiктестiгiнiң директоры (келісім
бойынша)
Александров                  - Қазақстан полиграфистерi
Вячеслав Олегович              қауымдастығының президентi (келісім
бойынша)
Антоненко                    - Қазақстан Республикасының Сыртқы
Андрей Иванович                iстер министрлiгi Консулдық қызмет
департаментi директорының
орынбасары
Майкеев                      - Қазақстан Республикасы Ішкі істер
Бағдат Әбдіқадырұлы            министрлігінің Алматы қаласы Ішкі
істер бас басқармасы бастығының
орынбасары
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Қасымбеков Б.А.

О проведении II Международной книжной и полиграфической ярмарки "По Великому шелковому пути" в городе Алматы
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 17 сентября 2002 года N 140-р
В целях подготовки и проведения II Международной книжной и полиграфической ярмарки "По Великому шелковому пути" в городе Алматы:
1. Принять предложение Министерства культуры, информации и общественного согласия Республики Казахстан и Ассоциации издателей и книгораспространителей Казахстана о проведении II Международной книжной и полиграфической ярмарки "По Великому шелковому пути" в городе Алматы с 23 по 25 апреля 2003 года (далее - Ярмарка).
2. Утвердить состав организационного комитета по подготовке и проведению Ярмарки (далее - Организационный комитет) согласно приложению.
3. Организационному комитету в месячный срок разработать и утвердить План мероприятий по подготовке и проведению Ярмарки.
4. Министерству культуры, информации и общественного согласия Республики Казахстан обеспечить культурную программу Ярмарки и ее освещение в средствах массовой информации с целью популяризации казахстанского книгоиздания.
5. Министерству иностранных дел Республики Казахстан оказать содействие в обеспечении:
1) распространения информации о Ярмарке через загранучреждения Республики Казахстан и международные организации;
2) оформления въездных и выездных документов зарубежных участников Ярмарки по спискам, представленным Организационным комитетом.
6. Министерству внутренних дел Республики Казахстан обеспечить охрану общественного порядка в местах проведения Ярмарки и проживания ее участников.
7. Акиму города Алматы оказать содействие организаторам Ярмарки в ее подготовке и проведении.
Премьер-Министр
Приложение
к распоряжению Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 17 сентября 2002 года N 140-р
Состав
организационного комитета по подготовке
и проведению II Международной книжной
и полиграфической ярмарки "По Великому
шелковому пути" в городе Алматы
с 23 по 25 апреля 2003 года
Храпунов                    - аким города Алматы, председатель
Виктор Вячеславович
Аскаров                     - директор Департамента по делам
Алибек Асылбаевич             издательств и полиграфии
Министерства культуры, информации
и общественного согласия
Республики Казахстан, заместитель
Баталова                    - президент Ассоциации издателей и
Элеонора Нигметовна           книгораспространителей Казахстана,
заместитель (по согласованию)
Абдуллаева                  - директор товарищества с
Жанна Калыковна               ограниченной ответственностью
"Международная выставочная
компания "Атакентэкспо"
(по согласованию)
Александров                 - президент Ассоциации
Вячеслав Олегович             полиграфистов Казахстана
(по согласованию)
Антоненко                   - заместитель директора Департамента
Андрей Иванович               консульской службы Министерства
иностранных дел Республики
Казахстан
Майкеев                     - заместитель начальника Главного
Багдат Абдыкадырович          управления внутренних дел города
Алматы Министерства внутренних
дел Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Абрамова Т.М.)