Қазақстан Республикасының экономикасын интенсивтендіру мониторингін жасау және жүргізу жөнінде ұсыныстар әзірлеу бойынша жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің өкімі 2002 жылғы 28 қазан N 166. Күші жойылды - ҚР Премьер-Министрінің 2007.05.23. N 135 өкімімен.
Қазақстан Республикасының экономикасын интенсивтендіру мониторингін жасау және жүргізу жөнінде ұсыныстар әзірлеу мақсатында:
1. Мынадай құрамдағы жұмыс тобы құрылсын:
Орынбаев Ербол            - Қазақстан Республикасының Экономика
Тұрмаханұлы                 және бюджеттік жоспарлау вице-министрі,
жетекші
Әшімов Нұрғали            - Қазақстан Республикасының Энергетика
Сәдуақасұлы                 және минералдық ресурстар бірінші
вице-министрі
Бәтпенов Талғат           - Қазақстан Республикасының Экономика
Жұмағұлұлы                  және бюджеттік жоспарлау министрлігі
Ақпараттандыру саясаты департаменті
ғылым және инновация бөлімінің бастығы
Кетіркеева Райгүл         - Қазақстан Республикасының Ауыл
Мамырханқызы                шаруашылығы министрлігі Стратегия
және мемлекеттік реттеу департаменті
директорының орынбасары
Мұқанов Елтай             - Қазақстан Республикасының Көлік және
Жанәбілұлы                  коммуникациялар министрлігі
Қаржылық реттеу департаменті
директорының орынбасары
Мұқанов Төлеген           - Қазақстан Республикасының Индустрия
Мұқанұлы                    және сауда министрлігі Индустриалдық
саясат департаменті тау-кен-металлургия
кешені басқармасы бастығының орынбасары
Райымбеков Нұржан         - Қазақстан Республикасының Энергетика
Евгеньевич                  және минералдық ресурстар министрлігі
жиынтық-талдама басқармасы
бастығының орынбасары
Шокаманов Юрий            - Қазақстан Республикасының Статистика
Камирович                   жөніндегі агенттігі төрағасының
бірінші орынбасары
2. Жұмыс тобына белгіленген тәртіппен өз құзыретіне кіретін
мәселелер бойынша орталық атқарушы органдардың және өзге де мемлекеттік органдардың (келісім бойынша) мамандарын тартуға, сондай-ақ оған жүктелген міндеттерді орындау үшін қажетті ақпарат сұратуға құқық берілсін.
3. Жұмыс тобы 2003 жылғы 1 ақпанға дейінгі мерзімде Қазақстан Республикасы Үкіметінің қарауына белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасының экономикасын интенсивтендіру мониторингін жасау және жүргізу жөнінде ұсыныстар енгізсін.
Премьер-Министр

О создании рабочей группы по выработке предложений по созданию и ведению мониторинга интенсификации экономики Республики Казахстан
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 28 октября 2002 года N 166-р. Утратило силу распоряжением Премьер-Министра Республики Казахстан от 23 мая 2007 г. N 135-р
Сноска. Распоряжение Премьер-Министра РК от 28 октября 2002 года N 166-р утратило силу распоряжением Премьер-Министра РК от 23 мая 2007 г. N  135-р
В целях выработки предложений по созданию и ведению мониторинга интенсификации экономики Республики Казахстан:
1. Создать рабочую группу в следующем составе:
Орынбаев Ербол Турмаханович     - вице-Министр экономики и
бюджетного планирования
Республики Казахстан,
руководитель
Ашимов Нургали Садвакасович     - первый вице-Министр энергетики
минеральных ресурсов Республики
Казахстан
Батпенов Талгат Джумагулович    - начальник отдела науки и инноваций
Департамента политики
информатизации Министерства
экономики и бюджетного
планирования Республики Казахстан
Кетркеева Райгуль Мамырхановна  - заместитель директора Департамента
стратегии и государственного
регулирования Министерства
сельского хозяйства Республики
Казахстан
Муканов Ельтай Жанабилович      - заместитель директора Департамента
финансового регулирования
Министерства транспорта и
коммуникаций Республики Казахстан
Муханов Толеген Муханович       - заместитель начальника управления
горно-металлургического комплекса
Департамента индустриальной
политики Министерства индустрии и
торговли Республики Казахстан
Раимбеков Нуржан Евгеньевич     - заместитель начальника сводно-
аналитического управления
Министерства энергетики и
минеральных ресурсов Республики
Казахстан
Шокаманов Юрий Камирович        - первый заместитель Председателя
Агентства Республики Казахстан
по статистике
2. Рабочей группе в установленном порядке предоставить право привлекать специалистов центральных исполнительных органов и иных государственных органов (по согласованию) по вопросам, входящим в компетенцию рабочей группы, а также запрашивать необходимую информацию для выполнения возложенных на нее задач.
3. Рабочей группе в срок до 1 февраля 2003 года внести в установленном порядке на рассмотрение Правительства Республики Казахстан предложения по созданию и ведению мониторинга интенсификации экономики Республики Казахстан.
Премьер-Министр