"Ана мен баланың әлеуметтік қорғалуы туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасына ұсыныстар әзірлеу жөніндегі ведомстворалық жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің өкімі. 2002 жылғы 22 қараша N 181-ө. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2007.05.22. N 407 қаулысымен.
1. "Ана мен баланың әлеуметтік қорғалуы туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасына ұсыныстар әзірлеу мақсатында мынадай құрамда ведомствоаралық жұмыс тобы құрылсын:
Қарағұсова             - Қазақстан Республикасының
Гүлжан Жанпейісқызы      Еңбек және халықты әлеуметтік
қорғау министрі, жетекші
Коржова                - Қазақстан Республикасының
Наталья Артемовна        Экономика және бюджеттік
жоспарлау бірінші вице-министрі,
жетекшінің орынбасары
Жұмыс тобының мүшелері:
Айдарханов             - Қазақстан Республикасының
Арман Тергеуұлы          Денсаулық сақтау вице-министрі
Жәмішев                - Қазақстан Республикасының
Болат Бидахметұлы        Қаржы бірінші вице-министрі
Қадырова               - Қазақстан Республикасы
Зәуре Жүсіпқызы          Парламентінің Мәжілісі
Әлеуметтік-мәдени даму
жөніндегі комитетінің
төрайымы (келісім бойынша)
Қайыпова               - Қазақстан Республикасы
Нина Әмірқызы            Парламенті Сенатының депутаты
(келісім бойынша)
Оңғарсынова            - Қазақстан Республикасының
Фариза Оңғарсынқызы      Парламенті Мәжілісінің депутаты
(келісім бойынша)
Шәмшиденова            - Қазақстан Республикасының
Күләш Ноғатайқызы        Білім және ғылым вице-министрі
Шоқаманов              - Қазақстан Республикасының
Юрий Қамырұлы            Статистика жөніндегі агенттігі
төрағасының бірінші
орынбасары
2. Жұмыс тобы бір ай ішінде "Ана мен баланың әлеуметтік қорғалуы туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасына ұсыныстар әзірлесін.
Премьер-Министр

О создании Межведомственной рабочей группы по разработке предложений к проекту Закона Республики Казахстан "О социальной защищенности материнства и детства"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 22 ноября 2002 года N 181-р. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 22 мая 2007 года N 407
Сноска. Распоряжение Премьер-Министра РК от 22 ноября 2002 года N 181-р утратило силу постановлением Правительства РК от 22 мая 2007 года N  407 .
1. В целях выработки предложений к проекту Закона Республики Казахстан "О социальной защищенности материнства и детства" создать Межведомственную рабочую группу в следующем составе:
Карагусова Гульжана Джанпеисовна   -  Министр труда и социальной
защиты населения Республики
Казахстан, руководитель
Коржова Наталья Артемовна          -  первый вице-Министр экономики
и бюджетного планирования
Республики Казахстан,
заместитель руководителя
Члены рабочей группы:
Айдарханов Арман Тергеуович        -  вице-Министр здравоохранения
Республики Казахстан
Жамишев Болат Бидахметович         -  первый вице-Министр финансов
Республики Казахстан
Кадырова Зауре Жусуповна           -  Председатель Комитета по
социально-культурному
развитию Мажилиса Парламента
Республики Казахстан
(по согласованию)
Каюпова Нина Амировна              -  депутат Сената Парламента
Республики Казахстан
(по согласованию)
Унгарсынова Фариза Унгарсыновна    -  депутат Мажилиса Парламента
Республики Казахстан
(по согласованию)
Шамшидинова Куляш Ногатаевна       -  вице-Министр образования и
науки Республики Казахстан
Шокаманов Юрий Камирович           -  первый заместитель
Председателя Агентства
Республики Казахстан по
статистике
2. Рабочей группе в течение месяца разработать предложения к проекту Закона Республики Казахстан "О социальной защищенности материнства и детства".
Премьер-Министр