Орталық және жергiлiктi атқарушы органдарда тәулiк бойы кезекшiлiктi ұйымдастыру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің өкімі. 2002 жылғы 12 желтоқсан N 194-ө
Елдi мекендердiң, экономика объектiлерiнiң, өндiрiстiк және әлеуметтiк инфрақұрылымның тыныс-тiршілігiн қамтамасыз ету, аймақтарда қалыптасқан жағдайға жедел әрекет ету және орталық және жергiлiкті атқарушы органдардың iс-әрекетiн үйлестiру мақсатында міндеттеймін:
1. Қазақстан Республикасы орталық және жергiлiктi атқарушы органдарының бiрiншi басшылары 2002 жылғы 30 желтоқсан - 2003 жылғы 4 қаңтар кезеңiнде:
бiрiншi басшының қабылдау бөлмесiнде жауапты қызметкерлердiң тәулiк бойы кезекшiлiгiн ұйымдастырсын;
елдi мекендердiң және өнеркәсiптiк кәсiпорындардың тыныс-тiршiлiгiн қамтамасыз ететiн төтенше жағдайларды жою жөнiндегi жергілiкті жедел штабтармен, аймақтық ұйымдардың басшыларымен және диспетчерлiк қызметтерiмен байланыс орнатсын;
күн сайын 10 және 21 сағатта, ал шұғыл жағдайларда тез арада Қазақстан Республикасының Басшылығына аймақтағы жедел жағдайды:
(317-2) 15-20-98, 15-20-27 телефондары, 15-25-15 факсi бойынша баяндасын;
кезекшілiкті ұйымдастыру орталық және жергілiктi атқарушы органдардың бiрiншi басшыларына жүктелсiн.
Бiрiншi басшылардың өздерi басқарып отырған орган орналасқан аумақтан тыс шығуы Премьер-Министрдiң рұқсатымен ғана жүзеге асырылсын.
2. Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң Кеңсесi 2002 жылғы 30 желтоқсан - 2003 жылғы 4 қаңтарда қоса беріліп отырған кестеге сәйкес жауапты қызметкерлердiң тәулiк бойы кезекшiлiгін ұйымдастырсын.
Кезекшiлiктi ұйымдастыруға жауапкершiлiк:
2002 жылғы 30 желтоқсан - 2003 жылғы 1 қаңтарда Қазақстан Республикасының Премьер-Министрi Кеңсесiнiң Басшысы А.А.Тiлеубердинге;
2003 жылғы 2-4 қаңтарда Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң орынбасары К.Қ.Мәсiмовке жүктелсiн.
3. Кезекшiлiкке тартылған қызметкерлерге қолданыстағы заңнамаға сәйкес демалыс берiлсiн.
4. Осы өкiмнiң орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң бiрiншi орынбасары А.С.Павловқа жүктелсiн.
Премьер-Министр
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң
2002 жылғы 12 желтоқсандағы
N 194 өкiмiне
қосымша
------------------------------------------------------------------
Р/с!       Аты-жөнi       ! Атқаратын лауазымы ! Кезекшілік уақыты
N !                      !                    !
------------------------------------------------------------------
1   Бейсембаева Бағила     Yкiметтің Қазақстан   30 желтоқсан
Мүбәрәкқызы            Республикасының       08.00-ден бастап
Парламентiндегi       14.00-ге дейін
өкiлдiгi басшысының
орынбасары
2   Күшенов Ахметжан       Өндiрiстiк сала       30 желтоқсан
Рахымбайұлы            және инфрақұрылым     14.00-ден бастап
бөлiмiнiң             20.00-ге дейін
консультанты
3   Коньков Иван           Бақылау және          30 желтоқсан
Иванович               құжаттамалық          20.00-ден бастап
қамтамасыз ету        31 желтоқсан
бөлімінiң сектор      08.00-ге дейін
меңгерушіci
4   Нәбиев Еркеш           Бақылау және          31 желтоқсан
Аскенұлы               құжаттамалық          08.00-ден бастап
қамтамасыз ету        14.00-ге дейінгі
бөлімінің
консультанты
5   Ақанов Болат           Аймақтық даму бөлiмi  31 желтоқсан
Аубайұлы               бас инспекторының     14.00-ден бастап
мiндетiн атқарушы     20.00-ге дейінгі
6   Телтай Әлібек          Заң бөлімінің         31 желтоқсан
Тоқтарұлы              консультанты          20.00-ден бастап
1 қаңтар
08.00-ге дейiн
7   Ермаханов Нұрлыбек     Аймақтық даму бөлiмi  1 қаңтар
Әмiрбекұлы             консультантының       08.00-ден бастап
мiндетiн атқарушы     14.00-ге дейiн
8   Омаров Болат           Өндiрiстiк сала және  1 қаңтар
Қайыркешұлы            инфрақұрылым          14.00-ден бастап
бөлiмiнiң             20.00-ге дейiн
консультанты
9   Жамбыл Ұлар            Бақылау және          1 қаңтар
Тiлепалдыұлы           құжаттамалық          20.00-ден бастап
қамтамасыз ету        2 қаңтар
бөлiмiнiң референтi   08.00-гe дейiн
10  Галкин Юрий            Қорғаныс және         2 қаңтар
Сергеевич              құқықтық тәртiп       08.00-ден бастап
бөлiмiнiң             14.00-гe дейiн
консультанты
11  Сәрсембаев Ерлан       Қорғаныс және         2 қаңтар
Жақсылықұлы            құқықтық тәртiп       14.00-ден бастап
бөлiмiнiң             20.00-ге дейiн
консультанты
12  Мұхамеджанов           Заң бөлiмiнiң         2 қаңтар
Жанмұрат Мұратұлы      консультанты          20.00-ден бастап
3 қаңтар
08.00-ге дейiн
13  Шөпшекбаев Айдын       Аймақтық даму         3 қаңтар
Болатұлы               бөлiмiнiң бас         08.00-ден бастап
инспекторы            14-ге дейін
14  Егiзбаев Cepiк         Аймақтық даму         3 қаңтар
Рахметоллаұлы          бөлiмiнің бас         14-ден бастап
инспекторы            20.00-ге дейінгі
15  Өмiралиев Ербол        Заң бөлiмi сектор     3 қаңтар
Жұмабайұлы             меңгерушiсiнiң        20.00-ден бастап
мiндетiн атқарушы     4 қаңтар
08.00-ге дейін
16  Бәйменов Ержан         Қорғаныс және         4 қаңтар
Мерекеұлы              құқықтық тәртiп       08.00-ден бастап
бөлiмiнiң             14.00-ге дейін
консультанты
17  Әзiмбаев Өмiрбек       Дiни бiрлестiктермен  4 қаңтар
Tұpдымұратұлы          байланыстар жөнiндегi 14.00-ден бастап
кеңес Хатшылығының    20.00-ге дейін
консультанты
18  Мырзанов Үсен          Қаржы-шаруашылық      4 қаңтар
Мамытұлы               бөлiмiнің             20.00-ден бастап
консультанты          5 қаңтар
08.00-ге дейін
------------------------------------------------------------------
Резервте:
------------------------------------------------------------------
Р/с!       Аты-жөнi       ! Атқаратын лауазымы !
N !                      !                    !
------------------------------------------------------------------
1   Тайжанов Қажиғали      Жиынтық талдау
Әбдиярұлы              бөлімiнiң консультанты
2   Тасыбаев Eрболат       Жиынтық талдау
Зейноллаұлы            бөлiмінің консультанты
3   Шалдамбаев Бекболат    Экономика бөлiмінің
Рахымқұлұлы            консультанты
------------------------------------------------------------------
Мекен-жайы: Астана қаласы
Бейбiтшiлiк к-сi, 11
Каб. N 442; тел: 15-20-98

Об организации круглосуточного дежурства в центральных и местных исполнительных органах
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 12 декабря 2002 года N 194-р
В целях обеспечения жизнедеятельности населенных пунктов, объектов экономики, производственной и социальной инфраструктуры, оперативного реагирования на складывающуюся обстановку в регионах и координации действий центральных и местных исполнительных органов обязываю:
1. Первым руководителям центральных и местных исполнительных органов Республики Казахстан с 30 декабря 2002 года по 4 января 2003 года включительно:
организовать круглосуточное дежурство ответственных работников в приемной первого руководителя;
установить связь с местными оперативными штабами по ликвидации чрезвычайных ситуаций, руководителями и диспетчерскими службами региональных организаций, обеспечивающих жизнедеятельность населенных пунктов и промышленных предприятий;
ежедневно, в 10 и 21 час, а в экстренных случаях - немедленно докладывать Руководству Правительства Республики Казахстан оперативную обстановку в регионе по:
телефонам (317-2) 15-20-98, 15-20-27, факсу 15-25-15;
организацию дежурства возложить на заместителей первых руководителей центральных и местных исполнительных органов.
Выезд первых руководителей за пределы территорий, на которых дислоцируется возглавляемый ими орган, осуществлять только с ведома Премьер-Министра.
2. Канцелярии Премьер-Министра Республики Казахстан организовать с 30 декабря 2002 года по 4 января 2003 года включительно круглосуточное дежурство ответственных сотрудников в соответствии с прилагаемым графиком.
Ответственность за организацию дежурства возложить:
с 30 декабря 2002 года по 1 января 2003 года на Руководителя Канцелярии Премьер-Министра Республики Казахстан Тлеубердина А.А.;
со 2 по 4 января 2003 года на Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан - Масимова К.К.
3. Работникам, привлеченным к дежурству, предоставлять отдых в соответствии с действующим законодательством.
4. Контроль за исполнением настоящего распоряжения возложить на Первого заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан Павлова А.С.
Премьер-Министр
Приложение
к распоряжению Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 12 декабря 2002 г. N 194-р
___________________________________________________________________
N !         Ф.И.О.       !    Занимаемая      ! Время дежурства
п/п!                      !    должность       !
-------------------------------------------------------------------
1   Бисембаева Багила      Заместитель          с 08.00 до 14.00
Мубараковна            руководителя         30 декабря
Представительства
Правительства в
Парламенте
Республики
Казахстан
2   Кушенов Ахметжан       консультант Отдела   с 14.00 до 20.00
Рахымбайулы            производственной     30 декабря
сферы и
инфраструктуры
3   Коньков Иван Иванович  заведующий сектором  с 20.00 30 декабря
Отдела контроля и    до 08.00
документационного    31 декабря
обеспечения
4   Набиев Еркеш Аскенович консультант Отдела   с 08.00 до 14.00
контроля и           31 декабря
документационного
обеспечения
5  Аканов Болат Аубаевич   и.о. главного        с 14.00 до 20.00
инспектора Отдела    31 декабря
регионального
развития
6  Телтай                  консультант          с 20.00 31 декабря
Алибек Тохтарулы        Юридического отдела  до 08.00 1 января
7  Ермаханов               и.о. консультанта    с 08.00 до 14.00
Нурлыбек Амирбекович    Отдела регионального 1 января
развития
8  Омаров                  консультант Отдела   с 14.00 до 20.00
Булат Хаиркешевич       производственной     1 января
сферы и
инфраструктуры
9  Жамбыл                  референт Отдела      с 20.00 1 января
Улар Тилепалдыулы       контроля и           до 08.00 2 января
документационного
обеспечения
10  Галкин Юрий Сергеевич   консультант Отдела   с 08.00 до 14.00
обороны и            2 января
правопорядка
11  Сарсембаев              консультант Отдела   с 14.00 до 20.00
Ерлан Жаксылыкович      обороны и            2 января
правопорядка
12  Мухамеджанов            консультант          с 20.00 2 января
Жанмурат Муратович      Юридического отдела  до 08.00 3 января
13  Шопшекбаев              главный инспектор    с 08.00 до 14.00
Айдын Болатович         Отдела регионального 3 января
развития
14  Егизбаев                главный инспектор    с 14.00 до 20.00
Серик Рахметоллаулы     Отдела регионального 3 января
развития
15  Умралиев Ербол          и.о. заведующего     с 20.00 3 января
Джумабаевич             сектором             до 08.00 4 января
Юридического
отдела
16  Байменов                консультант Отдела   с 08.00 до 14.00
Ержан Мерекеулы         обороны и            4 января
правопорядка
17  Азимбаев                консультант          с 14.00 до 20.00
Умирбек Турдумуратович  Секретариата Совета  4 января
по связям с
религиозными
объединениями
18  Мирзанов                консультант          с 20.00 4 января
Усен Мамытович          Финансово-           до 08.00 5 января
хозяйственного
отдела
-------------------------------------------------------------------
В резерве:
___________________________________________________________________
N !         Ф.И.О.        !    Занимаемая        !
п/п!                       !    должность         !
-------------------------------------------------------------------
1   Тайжанов Кажигали      консультант Сводного
Абдиярович             аналитического отдела
2   Тасыбаев Ерболат       консультант Сводного
Зейнуллаевич           аналитического отдела
3   Шалдамбаев             консультант
Бекбулат Рахимкулович  Экономического отдела
___________________________________________________________________
Адрес: г.Астана
Ул.Бейбитшилик, 11
Каб. N 442;
тел: 15-20-98