"Қазақстан темiр жолы" ұлттық компаниясы" жабық акционерлiк қоғамының кейбiр мәселелерi туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің өкімі. 2003 жылғы 27 қаңтар N 11-ө
1. Қазақстан Республикасының Көлік және коммуникациялар министрлiгi Қазақстан Республикасының заңнамасында белгiленген тәртiппен "Қазақстан темiр жолы" ұлттық компаниясы" жабық акционерлiк қоғамының мүлкiнен мыналарды: жұмыс паркiнен 3 799 (үш мың жетi жүз тоқсан тоғыз) жартылай вагонды, жұмыс iстемейтiн парктен 1 450 (бiр мың төрт жүз елу) жартылай вагонды, 691 (алты жүз тоқсан бip) жентек тасығышты, 700 (жетi жүз) цемент тасығышты, Екiбастұздың N 16 вагон пайдалану депосын (ВЧД - 16), "Железорудненск вагон жөндеу депосы" жөндеу базасын бағалау құны бойынша сатуды қамтамасыз етсiн.
2. Қазақстан Республикасының Көлiк және коммуникациялар министрлігі, Қазақстан Республикасының Табиғи монополияларды реттеу және бәсекелестiктi қорғау жөнiндегi агенттiгi мен "Қазақстан темiр жолы" ұлттық компаниясы" жабық акционерлiк қоғамы осы өкiмнен туындайтын шаралар қабылдасын.
3. Осы өкімнiң орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнің орынбасары К.Қ.Мәсiмовке жүктелсiн.
Премьер-Министр

О некоторых вопросах закрытого акционерного общества "Национальная компания "Казакстан темір жолы"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 27 января 2003 года N 11-p
1. Министерству транспорта и коммуникаций Республики Казахстан в соответствии с законодательством Республики Казахстан обеспечить реализацию по оценочной стоимости имущества закрытого акционерного общества "Национальная компания "Казакстан темір жолы": 3 799 (три тысячи семьсот девяносто девять) полувагонов из рабочего парка, 1 450 (одна тысяча четыреста пятьдесят) полувагонов из нерабочего парка, 691 (шестьсот девяносто один) окатышевоз, 700 (семьсот) цементовозов, Экибастузское эксплутационное вагонное депо N 16 (ВЧД-16), ремонтную базу - "Железорудненское ремонтное вагонное депо".
2. Министерству транспорта и коммуникаций Республики Казахстан, Агентству Республики Казахстан по регулированию естественных монополий и защите конкуренции и закрытому акционерному обществу "Национальная компания "Казакстан темір жолы" принять меры, вытекающие из настоящего распоряжения.
3. Контроль за исполнением настоящего распоряжения возложить на Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан Масимова К.К.
Премьер-Министр