Ресей Федерациясының "Троицкая ГPЭC" ашық акционерлiк қоғамының күл-қожыр қалдықтарын Қазақстан Республикасының аумағына әкелуіне байланысты мәселелердi реттеу жөнiндегi жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің өкімі. 2003 жылғы 30 қаңтар N 14-ө
Ресей Федерациясыңың "Троицкая ГPЭC" ашық акционерлiк қоғамының (бұдан әрi - "Троицкая ГРЭC" ААҚ) күл-қожыр қалдықтарын Қазақстан Республикасының аумағына әкелуiне байланысты мәселелердi реттеу мақсатында:
1. Мынадай құрамда жұмыс тобы құрылсын:
Мейстер                        - Қостанай облысы әкiмiнiң бiрiншi
Виктор Викторович                орынбасары, жетекшi
Әлиев                          - Қазақстан Республикасының
Ертісбай Ахметжанұлы             Энергетика және минералдық
ресурстар министрлiгi Мемлекeттiк
энергетикалық қадағалау жөнiндегi
комитетi төрағасының орынбасары
Бекеев                         - Қазақстан Республикасының
Әдiлетбек Төлендiұлы             Қоршаған ортаны қорғау
министрлiгi Мемлекеттiк бақылау
департаментiнiң басқарма бастығы
Kәpімов                        - Қостанай облыстық қоршаған
Айдарбек Дәукенұлы               ортаны қорғау аумақтық
басқармасының бастығы
Кочин                          - Қостанай облысының Энергетика,
Владимир Федорович               өнеркәсiп және құрылыс
департаментiнiң директоры
Литвинов                       - Қазақстан Республикасының
Михаил Константинович            Сыртқы iстер министрлiгi ТМД
iстерi жөнiндегi комитетi
екi жақты ынтымақтастық
басқармасының бастығы
Нарымбетов                     - Қазақстан Республикасының
Ербол Қабдылхамитұлы             Кедендiк бақылау агенттiгi
кедендiк бақылауды ұйымдастыру
департаментi басқарма бастығының
орынбасары
Нұpмұхамбетов                  - Қостанай облысы Қарабалық
Ғауез Торсанұлы                  ауданының әкiмi
Пасичник                       - Қостанай облысының бас
Василий Петрович                 мемлекеттiк санитарлық дәрiгерi
2. Жұмыс тобы екi ай мерзiмде Қазақстан Республикасының Yкiметiне Ресей Федерациясының "Троицкая ГPЭC"-тың күл-қожыр қалдықтарын Қазақстан Республикасының аумағына әкелуiне байланысты мәселелердi шешу жөнiндегi ұсыныстарды енгiзсiн.
3. Жұмыс тобына белгiленген тәртiппен жұмыс тобының құзырына кiретiн мәселелер бойынша орталық атқарушы және өзге де мемлекеттiк органдардың (келiсiм бойынша) мамандарын тартуға, сондай-ақ оған жүктелген міндеттерді орындау үшін қажетті ақпаратты сұратуға құқық берілсін.
Премьер-Министр

О создании рабочей группы по урегулированию вопросов, связанных с ввозом золошлаковых отходов открытым акционерным обществом "Троицкая ГРЭС" Российской Федерации на территорию Республики Казахстан
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 30 января 2003 года N 14-p
В целях урегулирования вопросов, связанных с ввозом золошлаковых отходов открытым акционерным обществом "Троицкая ГРЭС" (далее - ОАО "Троицкая ГРЭС") Российской Федерации на территорию Республики Казахстан:
1. Создать рабочую группу в следующем составе:
Мейстер Виктор Викторович    - первый заместитель акима
Костанайской области, руководитель
Алиев Ертысбай Ахметжанович  - заместитель председателя Комитета
по государственному энергетическому
надзору Министерства энергетики и
минеральных ресурсов Республики
Казахстан
Бекеев Адлетбек Тулендиевич  - начальник управления Департамента
государственного контроля
Министерства охраны окружающей
среды Республики Казахстан
Каримов Айдарбек Даукенович  - начальник Костанайского областного
территориального управления охраны
окружающей среды
Кочин Владимир Федорович     - директор Департамента энергетики,
промышленности и строительства
Костанайской области
Литвинов                     - начальник управления двустороннего
Михаил Константинович          сотрудничества Комитета по делам СНГ
Министерства иностранных дел
Республики Казахстан
Наримбетов                   - заместитель начальника управления
Ербол Кабдулхамитович          Департамента организации таможенного
контроля Агентства таможенного
контроля Республики Казахстан
Нурмухамбетов                - аким Карабалыкского района
Гауез Торсанович               Костанайской области
Пасичник Василий Петрович    - Главный государственный санитарный
врач Костанайской области
2. Рабочей группе в двухмесячный срок внести в Правительство Республики Казахстан предложения по решению вопросов, связанных с ввозом золошлаковых отходов ОАО "Троицкая ГРЭС" Российской Федерации на территорию Республики Казахстан.
3. Рабочей группе предоставить право в установленном порядке привлекать специалистов центральных исполнительных и иных государственных органов (по согласованию) по вопросам, входящим в компетенцию рабочей группы, а также запрашивать необходимую информацию для выполнения возложенных на нее задач.
Премьер-Министр