Халықаралық бейбiтшiлiк және келiсiм конференцнясын дайындау және оны өткiзу жөніндегi iс-шаралар жоспарын бекiту туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің өкімі. 2003 жылғы 30 қаңтар N 15-ө
2003 жылғы 13 ақпанда Алматы қаласында өтетiн Халықаралық бейбiтшiлiк және келiсiм конференциясын өткiзуге дайындықты тиiмдi ұйымдастыруды және үйлестiрудi қамтамасыз ету мақсатында:
1. Қоса беріліп отырған Халықаралық бейбiтшiлiк және келiсiм конференциясын дайындау және оны өткiзу жөнiндегi iс-шаралар жоспары (бұдан әрi - Жоспар) бекiтiлсiн.
2. Қазақстан Республикасының орталық атқарушы органдары, Алматы қаласының әкiмi, өзге де мемлекеттiк органдары (келiсiм бойынша) Жоспарда көзделген iс-шаралардың орындалуын қамтамасыз етсiн.
3. Мынадай құрамдағы Халықаралық бейбiтшiлiк және келiсiм конференциясын дайындау және оны өткiзу жөнiндегi ұйымдастыру комитетi құрылсын:
Тоқаев                     - Қазақстан Республикасының
Қасымжомарт Кемелұлы         Мемлекеттiк хатшысы - Қазақстан
Республикасының Сыртқы iстер
министрi, төраға;
Тәжин                      - Қазақстан Республикасы
Марат Мұхамбетқазыұлы        Президентiнiң Әкiмшiлiгi
Басшысының бiрiншi орынбасары
(келiсiм бойынша);
Құл-Мұхаммед               - Қазақстан Республикасының
Mұхтаp Абрарұлы              Мәдениет, ақпарат және қоғамдық
келiсiм министрi;
Храпунов                   - Алматы қаласының әкiмi;
Виктор Вячеславович
Дәрiмбетов                 - Қазақстан Республикасының
Байдалы Нұртайұлы            Президентi Іс басқарушысының
орынбасары (келiсiм бойынша);
Әбусейiтов                 - Қазақстан Республикасының
Қайрат Қуатұлы               Сыртқы iстер бiрiншi вице-министрі;
Машкевич                   - Еуразиялық еврей конгресiнiң
Александр Антонович          президентi (келiсiм бойынша).
4. Қазақстан Республикасы Президентiнiң Іс басқармасы (келiсiм бойынша) 2003 жылға арналған республикалық бюджетте "Ресми делегацияларға қызмет көрсету" бағдарламасы бойынша көзделген қаражат есебiнен осы iс-шараны өткiзуге арналған шығыстарды қаржыландыруды қамтамасыз етсiн.
5. Жоспардың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының Сыртқы iстер министрлiгiне жүктелсiн.
Премьер-Министр
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң
2003 жылғы 30 қаңтардағы
N 15 өкiмiмен
бекiтiлген
2003 жылғы 13 ақпанда Алматы қаласында Халықаралық бейбiтшiлiк және келiсiм конференциясын дайындау және оны өткiзу жөнiндегі iс-шаралар
ЖОСПАРЫ
________________________________________________________________
Р/с!         Іс-шара         !  Орындау !  Жауапты орындаушы
N  !                         !  мерзімі !
________________________________________________________________
1   Конференцияны өткiзу бағ. 2003 жылғы  Қазақстан Республикасының
дарламасын дайындау       7 ақпанға   Сыртқы iстер министрлiгi,
дейiн      Қазақстан Республикасы
Президентiнiң Протокол
қызметі (келiсім бойынша)
2   Конференцияға келетiн     2003 жылғы  Қазақстан Республикасы
делегациялар құрамын      7 ақпанға   Президентiнiң Протокол
келiсу: ресми делегация    дейiн      қызметi (келiсім бойынша),

Об утверждении Плана мероприятий по подготовке и проведению Международной конференции мира и согласия
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 30 января 2003 года N 15-p
В целях обеспечения эффективной организации и координации подготовки к проведению Международной конференции мира и согласия, которая состоится 13 февраля 2003 года в городе Алматы:
1. Утвердить прилагаемый План мероприятий по подготовке и проведению Международной конференции мира и согласия (далее - План).
2. Центральным исполнительным органам, акиму города Алматы, иным государственным органам Республики Казахстан (по согласованию) обеспечить выполнение мероприятий, предусмотренных Планом.
3. Создать Организационный комитет по подготовке и проведению Международной конференции мира и согласия в следующем составе:
Токаев Касымжомарт Кемелович   - Государственный секретарь
Республики Казахстан - Министр
иностранных дел Республики
Казахстан, председатель;
Тажин Марат Мухамбетказиевич   - первый заместитель Руководителя
Администрации Президента Республики
Казахстан (по согласованию);
Кул-Мухаммед Мухтар Абрарулы   - Министр культуры, информации и
общественного согласия Республики
Казахстан;
Храпунов Виктор Вячеславович   - аким города Алматы;
Даримбетов Байдалы Нуртаевич   - заместитель Управляющего делами
Президента Республики Казахстан
(по согласованию);
Абусеитов Кайрат Хуатович      - первый вице-Министр иностранных
дел Республики Казахстан;
Машкевич Александр Антонович   - Президент Евроазиатского
еврейского конгресса
(по согласованию).
4. Управлению делами Президента Республики Казахстан (по согласованию) обеспечить финансирование расходов на проведение данного мероприятия за счет средств, предусмотренных в республиканском бюджете на 2003 год по программе "Обслуживание официальных делегаций".
5. Контроль за выполнением Плана возложить на Министерство
иностранных дел Республики Казахстан.
Премьер-Министр
Утвержден
распоряжением Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 30 января 2003 года N 15-р
План
мероприятий по подготовке и проведению
Международной конференции мира и согласия
13 февраля 2003 года в городе Алматы
____________________________________________________________________
N !      Мероприятие       !   Срок     !    Ответственный
п/п!                        ! исполнения !    исполнитель
--------------------------------------------------------------------
1  Подготовка программы     До 7 февраля  Министерство иностранных
проведения конференции   2003 года     дел Республики Казахстан,
Протокольная служба
Президента Республики
Казахстан
(по согласованию)
2  Согласование состава     До 7 февраля  Протокольная служба
делегаций, прибывающих   2003 года     Президента Республики
на конференцию:                        Казахстан
официальная делегация                  (по согласованию),

(1+3), бiрге жүретін                  Қазақстан Республикасының
адамдар (10 адамға дейiн),            Сыртқы iстер министрлiгi
күзет қызметкерлерi
(5 адамға дейiн), баспа.
сөз, конференцияға қаты.
сушылардың келу және кету
кестесiн жасау
3   Делегацияларды ұйымдастыру 2003 жылғы
-хаттамалық бекiту:         7 ақпанға
1) Қырғыз Республикасының     дейiн   1) Қазақстан Республика.
делегациясы;                          сының Энергетика және
минералдық ресурстар
министрлiгі;
2) Өзбекстан Республикасының          2) Қазақстан Республика.
делегациясы;                          сының Индустрия және сауда
министрлiгі;
3) Тәжікстан Республикасының          3) Қазақстан Республика.
делегациясы;                          сының Экономика және
бюджеттік жоспарлау
министрлiгi;
4) Әзiрбайжан Pecпубликасы.           4) Қазақстан Республика.
ның делегациясы;                      сының Көлiк және
коммуникациялар
министрлiгi;
5) Tүpік Республикасының              5) Қазақстан Республика.
делегациясы;                          сының Мәдениет, ақпарат
және қоғамдық келiсiм
министрлігі;
6) Ауғанстан Өтпелі Ислам             6) Қазақстан Республика.
Мемлекетiнiң делегациясы;             сының Қаржы министрлiгi;
7) Америка Құрама Штаттарының         7) Қазақстан Республика.
делегациясы;                          сының Сыртқы iстер
министрлiгi
4   Ресми делегациялар мен    2003 жылғы  Қазақстан Республикасы
бiрге жүретiн адамдарды  12-13 ақпан. Президентiнің Протокол
күтiп алуды және шығарып    да        қызметi (келiсiм бойынша),
салуды ұйымдастыру, әуе.              Қазақстан Республикасы.
жайда, оның iшiнде VIP-зал            ның Сыртқы iстер
арқылы шай дастарханын                министрлiгi, Алматы
ұйымдастыру                           қаласының әкiмi, Қазақстан
Республикасы
Президентiнiң Iс
басқармасы (келiсiм
бойынша), Қазақстан
Республикасы Президентiнің
Күзет қызметi (келiсiм
бойынша), Қазақстан
Республикасының
Республикалық ұланы
(келiсiм бойынша),
Қазақстан Республикасы
Ұлттық қауiпсiздiк
комитетiнiң Шекара қызметi
(келiсiм бойынша),
Қазақстан Республикасының
Кедендiк бақылау агенттiгi
5   Алматы қаласының әуе.    2003 жылғы   Алматы қаласының әкiмi,
жайын жалаулармен және   12 ақпанда   Қазақстан Республикасының
транспаранттармен                     Сыртқы iстер министрлiгі
безендіру
6   Қырғыз Республикасының,  2003 жылғы   Қазақстан Республикасының
Өзбекстан Республикасы. 12-13 ақпанда Көлiк және коммуникациялар
ның, Тәжiкстан Респуб.                министрлiгi, Қазақстан
ликасының, Әзiрбайжан                 Республикасының Ұлттық
Республикасының, Түрiк                қауiпсiздiк комитетi
Республикасының, Ауған.               (келiсiм бойынша),
стан Өтпелi Ислам Мемле.              Қазақстан Республика.
кетiнiң, Америка Құрама               сының Қорғаныс
Штаттарының делегация.                министрлiгi, Қазақстан
ларын тасымалдауды жүзеге             Республикасының Сыртқы
асыратын арнайы ұшақтар.              iстер министрлігі
дың Қазақстан Республика.
сының аумағы үстiнен ұшып
өтуін қамтамасыз ету
7   Қырғыз Республикасының,    2003 жылғы  Қазақстан Республикасының
Өзбекстан Республикасының, 12-13 ақ.   Көлiк және коммуника.
Тәжiкстан Республикасының,    панда    циялар министрлігі
Әзiрбайжан Республикасының,
Түрiк Республикасының,
Ауғанстан Өтпелi Ислам
Мемлекетiнiң, Америка
Құрама Штаттарының делега.
цияларын тасымалдауды
жүзеге асыратын арнайы
ұшақтардың тұрағын, оларға
қызмет көрсетудi және
жанармай құюды қамтамасыз
ету
8   Ресми делегациялардың      2003 жылғы  Қазақстан Республикасы
мүшелерiн тамақтандыруды   12-13 ақ.   Президентiнiң Iс
ұйымдастыру және оларға      панда     басқармасы (келiсiм
көлiктiк қызмет көрсету                бойынша)
9   Қазақстан Республикасының  2003 жылғы  Қазақстан Республикасы.
Iшкi iстер министрлiгi    12-13 ақпан. ның Iшкi iстер.
жол полициясының машина.     да        министрлiгi, Қазақстан
ларымен жүретiн бағыттар               Республикасының Ұлттық
бойынша алып жүру                      қауiпсiздiк комитетi
(келiсiм бойынша)
10  Күзетілетін адамдар мен    2003 жылғы  Қазақстан Республикасы
делегациялардың әуежайда, 12-13 ақпан. Президентiнiң Күзет
жүретiн бағыттары бойынша,  да         қызметi (келiсiм
iс-шаралар өткiзiлетiн                 бойынша),
және тұратын орындарында               Қазақстан Республикасының
(бағдарлама бойынша)                   Iшкi iстер министрлiгi,
қауіпсiздігін қамтамасыз               Қазақстан Республикасының
ету                                    Ұлттық қауiпсiздiк
комитетi (келiсiм
бойынша)
11  Ресми делегациялардың      2003 жылғы  Қазақстан Республикасы
мүшелерiне медициналық     12-13 ақ.   Президентiнiң Iс
қызмет көрсету             панда       басқармасы
(келiсiм бойынша)
12  Ресми делегациялардың      2003 жылғы  Қазақстан Республикасы
басшылары мен мүшелерiн   12-13 ақпан. Президентiнiң Iс
орналастыруды ұйымдастыру.   да        басқармасы
Олармен бiрге жүретiн                  (келiсiм бойынша),
адамдарға, алдыңғы топқа,              Қазақстан Республикасының
конфeренцияға қатысушылар.             Сыртқы iстер министрлiгi
ға, баспасөзге қонақ
үйлерге орналастыруда
көмек көрсету.
13  Қазақстан Республикасы     2003 жылғы  Қазақстан Республикасы
Президентінің Күзет     12-13 ақпанда  Президентінің Іс
қызметi қызметкерлерінiң               басқармасы (келісім
қонақ үйде тұруын қамта.               бойынша), Қазақстан
масыз ету (1 қонақ үй -                Республикасы Президенті.
1 нөмiр) мүдделi                       нің Күзет қызметі
(келісім бойынша)
14  Қазақстан Республикасы.  2003 жылғы    Қазақстан Республикасы.
ның мүдделі министрлік. 12-13 ақпанда  ның Сыртқы істер
тері мен ведомстволары                 министрлігі, Қазақстан
өкілдерінің қатысуымен                 Республикасының мүдделі
штаб құру                              министрліктері мен
ведомстволары
15  Конференцияны ұйымдастыру  2003 жылғы  Қазақстан Республикасы
үшін үй-жайларды жабдықтау 12 ақпанға  Президентінiң Iс
(ұйымдастыру техникасымен,             басқармасы (келiсiм
телефон байланысымен,                  бойынша), Қазақстан
кеңсе тауарларымен                     Республикасы
жарақтандыру); залды                   Президентiнiң Протокол
техникалық безендiру                  қызметi (келiсiм бойынша),
(мемлекеттік жалаулар,                 Қазақстан Республикасының
үстелге қойылатын белгiлер             Сыртқы iстер министрлiгi,
мен жалаушалар, гүлдер,                Қазақстан Республикасы
микрофондар)                           Президентiнiң Күзет
қызметi (келiсiм
бойынша), Қазақстан
Республикасының
Ұлттық қауiпсiздiк
комитетi (келiсiм
бойынша), Алматы
қаласының әкiмi
16 Делегациялар мүшелерiне, 2003 жылғы     Қазақстан Республикасы
бiрге жүретiн адамдарға, 12 ақпанға     Президентiнің Iс
баспасөзге және күзетушi.               басқармасы (келiсiм
лерге арналған бэйдждер                 бойынша), Қазақстан Рес.
дайындау                                публикасы Президентiнiң
Күзет қызметi (келiсiм
бойынша),
Қазақстан Республикасының
Сыртқы iстер министрлiгi
17 Орталық Азия, Әзiрбайжан,  2003 жылғы   Қазақстан Республикасының
Түркия және Ауғанстан     13 ақпанда    Президенті Әкімшілігінің
мемлекеттерi басшыларының               Баспасөз қызметі
қатысуымен баспасөз кон.                (келiсiм бойынша),
ференциясын өткізу,                     Қазақстан Республикасының
бұқаралық ақпарат құрал.                Мәдениет, ақпарат және
дарында жариялау (шақыру,               қоғамдық келiсiм
пулдар), жалпы фотосуретке              министрлігі
түсiру
18 Халықаралық бейбiтшiлiк    2003 жылғы   Қазақстан Республикасының
және келiсiм конференция. 11 ақпанға    Сыртқы iстер министрлiгi,
сына Бейбiтшілiк және       дейiн       Қазақстан Республикасының
келiсiм хартиясының жоба.               Мәдениет, ақпарат және
сын, конференцияның                     қоғамдық келiсiм
қорытындысы бойынша баспа.              министрлiгi
сөз релизiн, анықтамалық-
талдау материалдарын және
Қазақстан Республикасының
Президентi сөйлейтiн сөз.
дердi дайындау
19 Қазақстан Республикасы    2003 жылғы    Қазақстан Республикасы
Президентiнiң атынан:     13 ақпанда    Президентiнiң Протокол

(1+3), сопровождающие                  Министерство иностранных
лица (до 10 человек),                  дел Республики
сотрудники охраны                      Казахстан
(до 5 человек), пресса,
составление графика
заезда и отъезда
участников конференции
3  Организационно-прото-    До 7 февраля
кольное закрепление      2003 года
делегаций:
1) делегация Кыргызской                1) Министерство
Республики;                            энергетики и минеральных
ресурсов Республики
Казахстан;
2) делегация Республики                2) Министерство
Узбекистан;                            индустрии и торговли
Республики Казахстан;
3) делегация Республики                3) Министерство экономики
Таджикистан;                           и бюджетного планирования
Республики Казахстан;
4) делегация                           4)Министерство транспорта
Азербайджанской                        и коммуникаций
Республики                             Республики Казахстан;
5) делегация Турецкой                  5) Министерство культуры,
Республики;                            информации и обществен-
ного согласия Республики
Казахстан;
6) делегация                           6) Министерство финансов
Переходного Исламского                 Республики Казахстан;
Государства Афганистан;
7) делегация                           7) Министерство
Соединенных Штатов                     иностранных дел
Америки                                Республики Казахстан
4  Организация встреч и     12-13         Протокольная служба
проводов официальных     февраля       Президента Республики
делегаций и сопровож-    2003 года     Казахстан
дающих лиц, организация                (по согласованию),
чайного стола в                        Министерство
аэропорту, в том числе                 иностранных дел
через VIP-зал                          Республики Казахстан,
аким города Алматы,
Управление делами
Президента Республики
Казахстан
(по согласованию),
Служба охраны
Президента Республики
Казахстан
(по согласованию),
Республиканская гвардия
Республики Казахстан
(по согласованию),
Пограничная служба
Комитета национальной
безопасности Республики
Казахстан
(по согласованию),
Агентство Таможенного
контроля Республики
Казахстан
5  Оформление аэропорта     к 12 февраля  Аким города Алматы,
города Алматы флагами    2003 года     Министерство иностранных
и транспарантами                       дел Республики
Казахстан
6  Обеспечение пролета      12-13         Министерство транспорта
специальных самолетов,   февраля       и коммуникаций Республики
осуществляющих перевозки 2003 года     Казахстан, Комитет
делегаций Кыргызской                   национальной безопасности
Республики, Республики                 Республики Казахстан
Узбекистан, Республики                 (по согласованию),
Таджикистан,                           Министерство обороны
Азербайджанской                        Республики Казахстан,
Республики, Турецкой                   Министерство
Республики, Переходного                иностранных дел
Исламского Государства                 Республики Казахстан
Афганистан, Соединенных
Штатов Америки над
территорией Республики
Казахстан
7  Обеспечение стоянки,     12-13         Министерство транспорта
обслуживание и заправка  февраля       и коммуникаций
специальных самолетов,   2003 года     Республики Казахстан
осуществляющих перевозки
делегаций Кыргызской
Республики, Республики
Узбекистан, Республики
Таджикистан,
Азербайджанской
Республики, Турецкой
Республики, Переходного
Исламского Государства
Афганистан, Соединенных
Штатов Америки
8  Организация питания и    12-13         Управление делами
транспортное обслужи-    февраля       Президента Республики
вание членов официальных 2003 года     Казахстан
делегаций                              (по согласованию)
9  Сопровождение машинами   12-13         Министерство внутренних
дорожной полиции         февраля       дел Республики
Министерства внутренних  2003 года     Казахстан, Комитет
дел Республики Казахстан               национальной безопас-
по маршрутам следования                ности Республики
Казахстан
(по согласованию)
10  Обеспечение безопасности 12-13         Служба охраны Президента
охраняемых лиц и делега- февраля       Республики Казахстан
ций в аэропорту, по      2003 года     (по согласованию),
маршртутам следования,                 Министерство внутренних
в местах проведения                    дел Республики Казахстан,
мероприятий и проживания               Комитет национальной
(по программе)                         безопасности Республики
Казахстан
(по согласованию)
11  Медицинское обслужи-     12-13         Управление делами
вание членов офици-      февраля       Президента Республики
альных  делегаций        2003 года     Казахстан
(по согласованию)
12  Организация размещения   12-13         Управление делами
глав и членов официаль-  февраля       Президента Республики
ных делегаций. Оказание  2003 года     Казахстан
содействия в размещении                (по согласованию),
сопровождающих лиц,                    Министерство
передовой группы,                      иностранных дел
участников конференции,                Республики Казахстан
прессы в гостиницах
13  Обеспечение проживания   12-13         Управление делами
сотрудников Службы       февраля       Президента Республики
охраны Президента        2003 года     Казахстан
Республики Казахстан                   (по согласованию),
(1 гостиница - 1 номер)                Служба охраны Президента
Республики Казахстан
(по согласованию)
14  Создание штаба с         12-13         Министерство иностранных
участием представителей  февраля       дел Республики Казахстан,
заинтересованных минис-  2003 года     заинтересованные
терств и ведомств                      министерства и ведомства
Республики Казахстан                   Республики Казахстан
15  Оборудование помещений   к 12 февраля  Управление делами
для организации конфе-   2003 года     Президента Республики
ренции (оснащение                      Казахстан
организационной техникой,              (по согласованию),
телефонной связью,                     Протокольная служба
канцелярскими товарами);               Президента РК
техническое оформление                 (по согласованию),
зала (государственные                  Министерство иностранных
флаги, настольные                      дел Республики Казахстан,
таблички и флажки, цветы,              Служба охраны Президента
микрофоны)                             Республики Казахстан
(по согласованию),
Комитет национальной
безопасности Республики
Казахстан
(по согласованию), аким
города Алматы
16  Изготовление бэйджей     к 12 февраля  Управление делами
для членов делегаций,    2003 года     Президента Республики
сопровождающих лиц,                    Казахстан
прессы и охраны                        (по согласованию),
Служба охраны Президента
Республики Казахстан
(по согласованию),
Министерство иностранных
дел Республики Казахстан
17. Проведение пресс-        13 февраля    Пресс-служба Администра-
конференции с участием   2003 года     ции Президента
глав государств Цент-                  Республики Казахстан
ральной Азии, Азербайджана,            (по согласованию),
Турции и Афганистана,                  Министерство культуры,
освещение в средствах                  информации и обществен-
массовой информации                    ного согласия
(приглашения, пулы),                   Республики Казахстан
общие фотосъемки
18. Подготовка проекта       до 11 февраля Министерство иностранных
Хартии мира и согласия,  2003 года     дел Республики Казахстан,
пресс-релиза по итогам                 Министерство культуры,
Конференции, справочно-                информации и обществен-
аналитических материалов               ного согласия
и выступлений Президента               Республики Казахстан
Республики Казахстан к
международной конференции
мира и согласия
19. Организация официального 13 февраля    Протокольная служба
приема от имени          2003 года     Президента Республики
Президента Республики                  Казахстан
Казахстан:                             (по согласованию),

1) делегациялар басшылары               қызметі (келiсiм
мен конференцияға қатысу.               бойынша), Қазақстан
шылар үшін (қабылдауды                  Республикасы Президентi.
жүргiзетiн орынды айқындау              нің Iс басқармасы
және безендiру, өз орын.                (келiсiм бойынша),
дарына отырғызу, делега.                Қазақстан Республикасының
циялар үшiн квоталарды                  Мәдениет, ақпарат және
келiсу, күзету iс-шарала.               қоғамдық келiсiм
ры, ас мәзiрiн, музыкалық               министрлiгi, Алматы
бағдарлама дайындау);                   қаласының әкiмi,
2) делегациялар мүшелері                Қазақстан Республикасының
үшін;                                   Сыртқы iстер министрлiгi
3) бұқаралық aқпарат
құралдарының өкілдері
үшін ресми қабылдау
ұйымдастыру
20 1) мемлекеттер басшылары   2003 жылғы  1) Қазақстан Республикасы
үшiн сыйлық жиынтықтарын  12 ақпанға   Президентiнiң Iс
сатып алу;                             басқармасы (келiсiм
2) бағдарламалар мен                   бойынша);
басқа да баспа өнiмдерiн               2) Қазақстан Республика.
дайындау.                              сының Мәдениет, ақпарат
және қоғамдық келiсiм
министрлiгi
21 Әр делегацияға бекiтiлген  Сапар       Қазақстан Республикасының
мемлекеттiк органдардың    кезеңiнде   Сыртқы iстер министрлігі
қызметкерлерiн байланыс
құралдарымен қамтамасыз
ету.
__________________________________________________________________

1) для глав делегаций и                Управление делами
участников конференции                 Президента Республики
(определение и оформле-                Казахстан
ние места проведения                   (по согласованию),
приема, рассадка,                      Министерство культуры,
согласование квот для                  информации и обществен-
делегаций, охранные                    ного согласия
мероприятия, подготовка                Республики Казахстан,
меню, музыкальной                      аким города Алматы,
программы);                            Министерство иностранных
2) для членов делегаций;               дел Республики Казахстан
3) для представителей
средств массовой
информации
20  1) приобретение          к 12 февраля  1) Управление делами
подарочных наборов для   2003 года     Президента Республики
глав государств;                       Казахстан
2) изготовление программ               (по согласованию);
и другой печатной                      2) Министерство культуры,
продукции                              информации и обществен-
ного согласия Республики
Казахстан
21  Обеспечение средствами   в период      Министерство иностранных
связи сотрудников        визита        дел Республики
государственных органов,               Казахстан
закрепленных за каждой
делегацией