Қазақстан Республикасының инвестициялық мүмкiндiктерiн таныстыру жөнiндегi 2003 жылға арналған ақпараттық жұмыс жоспары туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2003 жылғы 7 наурыздағы N 31-ө өкімі
Қазақстан Республикасының экономикасына тiкелей шетелдiк және отандық инвестицияларды одан әрi тарту, халықаралық экономикалық ынтымақтастықты нығайту және оң инвестициялық имидж жасау мақсатында:
1. Қоса беріліп отырған Қазақстан Республикасының инвестициялық мүмкiндiктерiн таныстыру жөнiндегi 2003 жылға арналған ақпараттық жұмыс жоспары (бұдан әрi - Жоспар) бекiтiлсiн.
2. Орталық атқарушы органдар, өзге де мемлекеттiк органдар (келiсiм бойынша), мүдделi ұйымдар (келiсiм бойынша), облыстардың және Астана, Алматы қалаларының әкiмдерi Жоспарға сәйкес тиiмдi ақпараттық жұмысты қамтамасыз етсiн.
3. Жоспарда көзделген iс-шараларды iске асыру жөнiндегi жұмыстарды үйлестiру Қазақстан Республикасының Индустрия және сауда министрлiгiне жүктелсiн.
Премьер-Министр
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң
2003 жылғы 7 наурыздағы
N 31 өкімiмен
бекітілген
Қазақстан Республикасының инвестициялық мүмкіндіктерін
таныстыру жөніндегі 2003 жылға арналған ақпараттық жұмыс
ЖОСПАРЫ
-------------------------------------------------------------------
Р/с   Іс-шара           Өткізілетін   Өткізілетін    Атқарылуына
N                         орны          мерзімі      жауаптылар
-------------------------------------------------------------------
1       2                   3              4             5
-------------------------------------------------------------------
1. Шет елдердегі іс-шаралар*
-------------------------------------------------------------------
1   Халықаралық  Цюрих қаласы,    21     Қазақстан Республикасының
инвестиция.  Швейцария      қаңтар   Индустрия және сауда,
лық          Конфедерация.           Сыртқы iстер, Экономика
конференция  сы                      және бюджеттiк жоспарлау,
Энергетика және минерал.
дық ресурстар, Әдiлет,
Қаржы министрлiктерi,
Қазақстан Республикасының
Туризм және спорт
жөнiндегi агенттiгi,
Қазақстан Республикасының
Ұлттық Банкi (келiсiм
бойынша), "Қазақстан
инвестицияларға
жәрдемдесу орталығы"
жабық акционерлiк қоғамы
(келiсiм бойынша)
2   "Қазақстан - Сингапур        27      Қазақстан Республикасының
сіздің сауда қаласы,       қаңтар    Индустрия және сауда,
және инвес.  Сингапур                Сыртқы iстер, Экономика
тициялар     Республикасы            және бюджеттiк жоспарлау,
жөніндегі                            Энергетика және минералдық
серіктесі.                           ресурстар, Әділет, Қаржы
ңіз"                                 министрлiктерi, Қазақстан
халықаралық                          Республикасының Туризм
инвестиция.                          және спорт жөнiндегi
лық                                  агенттiгi, Қазақстан
конференция                          Республикасының Ұлттық
сы                                   Банкi (келiсiм бойынша),
"Қазақстан инвестицияларға
жәрдемдесу орталығы" жабық
акционерлiк қоғамы (келiсiм
бойынша)

О Плане информационной работы по презентации инвестиционных возможностей Республики Казахстан на 2003 год
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 7 марта 2003 года N 31-p
В целях дальнейшего привлечения прямых иностранных и отечественных инвестиций в экономику Республики Казахстан, укрепления международного экономического сотрудничества и создания положительного инвестиционного имиджа:
1. Утвердить прилагаемый План информационной работы по презентации инвестиционных возможностей Республики Казахстан на 2003 год (далее - План).
2. Центральным исполнительным органам, иным государственным органам (по согласованию), заинтересованным организациям (по согласованию), акимам областей и городов Астаны, Алматы обеспечить эффективную информационную работу в соответствии с Планом.
3. Координацию работ по реализации мероприятий, предусмотренных Планом, возложить на Министерство индустрии и торговли Республики Казахстан.
Премьер-Министр
Утвержден
распоряжением Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 7 марта 2003 года N 31
План
информационной работы по презентации инвестиционных
возможностей Республики Казахстан на 2003 год
-------------------------------------------------------------------
N  !   Мероприятие  !  Место   !Срок про-!     Ответственные
п/п!                !проведения!ведения  !     за исполнение
-------------------------------------------------------------------
1 !       2        !    3     !    4    !           5
-------------------------------------------------------------------
1. Мероприятия за рубежом*
-------------------------------------------------------------------
1   Международная    Город Цю-  21 янва-  Министерства индустрии и
инвестиционная   рих, Швей- ря        торговли, иностранных
конференция      царская              дел, экономики и бюджет-
Конфедера-           ного планирования, энер-
ция                  гетики и минеральных
ресурсов, юстиции, финан-
сов Республики Казахстан,
Агентство Республики
Казахстан по туризму и
спорту, Национальный Банк
Республики Казахстан (по
согласованию), закрытое
акционерное общество
"Казахстанский центр
содействия инвестициям"
(по согласованию)
2   Международная    Город Син- 27 янва-  Министерства индустрии и
инвестиционная   гапур,     ря        торговли, иностранных
конференция      Республика           дел, экономики и бюджет-
"Казахстан -     Сингапур             ного планирования, энер-
ваш партнер по                        гетики и минеральных
торговле и                            ресурсов, юстиции, финан-
инвестициям"                          сов Республики Казахстан,
Агентство Республики
Казахстан по туризму и
спорту, Национальный Банк
Республики Казахстан (по
согласованию), закрытое
акционерное общество
"Казахстанский центр
содействия инвестициям"
(по согласованию)

3   Халықаралық  Рим қаласы,      5      Қазақстан Республикасының
инвестиция.   Италия        ақпан    Индустрия және сауда,
лық          Республикасы            Сыртқы iстер, Экономика
конференция                          және бюджеттiк жоспарлау,
Энергетика және минералдық
ресурстар, Әдiлет, Қаржы
министрлiктерi, Қазақстан
Республикасының Туризм
және спорт жөнiндегi
агенттiгi, Қазақстан
Республикасының Ұлттық
Банкi (келiсiм бойынша),
"Қазақстан инвестицияларға
жәрдемдесу орталығы" жабық
акционерлiк қоғамы (келiсiм
бойынша)
4   Еуразиялық   Мәскеу         19-20    Қазақстан Республикасының
экономика.   қаласы,        ақпан    Индустрия және сауда,
лық қоғам.   Ресей                   Экономика және бюджеттiк
дастықтың    Федерация.              жоспарлау, Энергетика және
бірінші      сы                      минералдық ресурстар,
экономика.                           Қаржы, Көлiк және
лық форумы                           коммуникациялар, Мәдениет,
ақпарат және қоғамдық
келiсiм министрлiктерi,
Қазақстан Республикасының
Кедендiк бақылау агенттiгi,
Қазақстан Республикасының
Ұлттық Банкi (келiсiм
бойынша)
5   Халықаралық  Будапешт       Ақпан    Қазақстан Республикасының
экономика.   қаласы,                 Индустрия және сауда,
лық          Венгрия                 Сыртқы iстер, Экономика
конференция  Республикасы            және бюджеттiк жоспарлау,
Энергетика және минералдық
ресурстар, Әдiлет, Қаржы
министрлiктерi, Қазақстан
Республикасының Туризм
және спорт жөнiндегi
агенттiгi, Қазақстан
Республикасының Ұлттық
Банкi (келiсiм бойынша),
"Қазақстан инвестицияларға
жәрдемдесу орталығы" жабық
акционерлiк қоғамы (келiсiм
бойынша), "Қазақстанның
Даму Банкi" жабық
акционерлiк қоғамы (келiсiм
бойынша)
6   Халықаралық  Эр-Рияд        Наурыз-  Қазақстан Республикасының
инвестиция.  қаласы,        сәуір    Индустрия және сауда,
лық          Сауд                    Сыртқы iстер, Экономика
конференция  Арабиясы,               және бюджеттiк жоспарлау,
Дубаи қаласы,           Энергетика және минералдық
Біріккен                ресурстар, Әдiлет, Қаржы
Араб                    министрлiктерi, Қазақстан
Әмірліктері             Республикасының Туризм
және спорт жөнiндегi
агенттiгi, Қазақстан
Республикасының Ұлттық
Банкi (келiсiм бойынша),
Астана қаласының әкiмi,
"Қазақстан инвестицияларға
жәрдемдесу орталығы" жабық
акционерлiк қоғамы
(келiсiм бойынша),
"Қазақстанның Даму Банкi"
жабық акционерлiк қоғамы
(келiсiм бойынша)
7   Халықаралық  Амман қаласы,   Сәуір-  Қазақстан Республикасының
инвестиция.    Иордания      мамыр   Индустрия және сауда,
лық                                  Сыртқы iстер, Экономика
конференция                          және бюджеттiк жоспарлау,
Энергетика және минералдық
ресурстар, Әдiлет, Қаржы
министрлiктерi, Қазақстан
Республикасының Туризм және
спорт жөнiндегi агенттiгi,
Қазақстан Республикасының
Ұлттық Банкi (келiсiм
бойынша), "Қазақстан
инвестицияларға жәрдемдесу
орталығы" жабық акционер.
лiк қоғамы (келiсiм
бойынша), "Қазақстанның
Даму Банкi" жабық
акционерлiк қоғамы
(келiсiм бойынша)
8   Халықаралық  Хьюстон        Мамыр    Қазақстан Республикасының
инвестиция.  қаласы,                 Индустрия және сауда,
лық          Америка                 Сыртқы iстер, Экономика
конференция  Құрама                  және бюджеттiк жоспарлау,
Штаттары                Энергетика және минералдық
ресурстар, Әдiлет, Қаржы
министрлiктерi, Қазақстан
Республикасының Туризм және
спорт жөнiндегi агенттігi,
Қазақстан Республикасының
Ұлттық Банкi (келiсiм
бойынша), "Қазақстан
инвестицияларға жәрдемдесу
орталығы" жабық акционер.
лiк қоғамы (келiсiм
бойынша), "Қазақстанның
Даму Банкi" жабық
акционерлiк қоғамы
(келiсiм бойынша)

3   Международная    Город Рим, 5 февра-  Министерства индустрии и
инвестиционная   Итальян-   ля        торговли, иностранных
конференция      ская                 дел, экономики и бюджет-
Республика           ного планирования, энер-
гетики и минеральных
ресурсов, юстиции, финан-
сов Республики Казахстан,
Агентство Республики
Казахстан по туризму и
спорту, Национальный Банк
Республики Казахстан (по
согласованию), закрытое
акционерное общество
"Казахстанский центр
содействия инвестициям"
(по согласованию)
4   Первый экономи-  Город      19-20     Министерства индустрии и
ческий форум     Москва,    февраля   торговли, экономики и
Евразийского     Российская           бюджетного планирования,
экономического   Федерация            энергетики и минеральных
сообщества                            ресурсов, финансов,
транспорта и коммуника-
ций, культуры, информации
и общественного согласия
Республики Казахстан,
Агентство таможенного
контроля Республики
Казахстан, Национальный
Банк Республики Казахстан
(по согласованию)
5   Международная    Город      Февраль   Министерства индустрии и
экономическая    Будапешт,            торговли, иностранных
конференция      Венгерская           дел, экономики и бюджет-
Республика           ного планирования, энер-
гетики и минеральных
ресурсов, юстиции, финан-
сов Республики Казахстан,
Агентство Республики
Казахстан по туризму и
спорту, Национальный Банк
Республики Казахстан (по
согласованию), закрытое
акционерное общество
"Казахстанский центр
содействия инвестициям"
(по согласованию), закры-
тое акционерное общество
"Банк Развития Казахста-
на" (по согласованию)
6   Международная    Город Эр-  Март-     Министерства индустрии и
инвестиционная   Рияд, Сау- апрель    торговли, иностранных
конференция      довская              дел, экономики и бюджет-
Аравия.              ного планирования, энер-
Город                гетики и минеральных
Дубаи,               ресурсов, юстиции, финан-
Объединен-           сов Республики Казахстан,
ные Араб-            Агентство Республики
ские Эми-            Казахстан по туризму и
раты                 спорту, Национальный Банк
Республики Казахстан (по
согласованию), аким
города Астаны, закрытое
акционерное общество
"Казахстанский центр
содействия инвестициям"
(по согласованию), закры-
тое акционерное общество
"Банк Развития Казахста-
на" (по согласованию)
7   Международная    Город      Апрель-   Министерства индустрии и
инвестиционная   Амман,     май       торговли, иностранных
конференция      Иордания             дел, экономики и бюджет-
ного планирования, энер-
гетики и минеральных
ресурсов, юстиции, финан-
сов Республики Казахстан,
Агентство Республики
Казахстан по туризму и
спорту, Национальный Банк
Республики Казахстан (по
согласованию), закрытое
акционерное общество
"Казахстанский центр
содействия инвестициям"
(по согласованию), закры-
тое акционерное общество
"Банк Развития Казахста-
на" (по согласованию)
8   Международная    Город     Май        Министерства индустрии и
инвестиционная   Хьюстон,             торговли, иностранных
конференция      Соединен-            дел, экономики и бюджет-
ные Штаты            ного планирования, энер-
Америки              гетики и минеральных
ресурсов, юстиции, финан-
сов Республики Казахстан,
Агентство Республики
Казахстан по туризму и
спорту, Национальный Банк
Республики Казахстан (по
согласованию), закрытое
акционерное общество
"Казахстанский центр
содействия инвестициям"
(по согласованию), закры-
тое акционерное общество
"Банк Развития Казахста-
на" (по согласованию)

9   "Астана      Берлин қаласы, 21-22    Астана қаласының әкiмi,
Инвест 2003"    Германия    мамыр    Қазақстан Республикасының
конференция. Федеративтік            Индустрия және сауда,
сы           Республикасы            Сыртқы iстер, Экономика
және бюджеттiк жоспарлау,
Энергетика және минералдық
ресурстар, Қаржы
министрлiктерi, Қазақстан
Республикасының Туризм
және спорт жөнiндегi
агенттiгi, Қазақстан
Республикасының Ұлттық
Банкi (келiсiм бойынша),
"Қазақстан инвестицияларға
жәрдемдесу орталығы" жабық
акционерлiк қоғамы (келiсiм
бойынша), "Қазақстанның
Даму Банкi" жабық акционер.
лiк қоғамы (келiсiм
бойынша)
10  Халықаралық   Куала-Лумпур  Маусым   Қазақстан Республикасының
инвестиция.      қаласы,             Индустрия және сауда,
лық            Малайзия              Сыртқы iстер, Экономика
конференция                          және бюджеттiк жоспарлау,
Энергетика және минералдық
ресурстар, Әдiлет, Қаржы
министрлiктерi, Қазақстан
Республикасының Туризм
және спорт жөнiндегi
агенттiгi, Қазақстан
Республикасының Ұлттық
Банкi (келiсiм бойынша),
Астана қаласының әкiмi,
"Қазақстан инвестицияларға
жәрдемдесу орталығы" жабық
акционерлiк қоғамы
(келiсiм бойынша),
"Қазақстанның Даму Банкi"
жабық акционерлiк қоғамы
(келiсiм бойынша)
11  Бүкілресей.  Мәскеу қаласы, Маусым   Қазақстан Республикасының
лік көрме       Ресей                Индустрия және сауда,
орталығын.    Федерациясы            Сыртқы iстер, Экономика
дағы Ұлттық                          және бюджеттiк жоспарлау,
көрме щең.                           Энергетика және минералдық
беріндегі                            ресурстар, Әдiлет, Қаржы
инвестиция.                          министрлiктерi, Қазақстан
лық                                  Республикасының Туризм
конференция                          және спорт жөнiндегi
агенттiгi, Қазақстан
Республикасының Ұлттық
Банкi (келiсiм бойынша),
"Қазақстан инвестицияларға
жәрдемдесу орталығы" жабық
акционерлiк қоғамы (келiсiм
бойынша)
12  "Қазақстан.  Лондон қаласы, Шілде    Қазақстан Республикасының
ның мұнайы   Ұлыбритания             Индустрия және сауда,
мен газы"    мен Солтүстік           Сыртқы iстер, Энергетика
үшінші         Ирландия              және минералдық ресурстар
халықаралық    Құрама                министрлiктерi, "Қазақстан
инвестиция.  Корольдігі              инвестицияларға жәрдемдесу
лық                                  орталығы" жабық
конференция.                         акционерлiк қоғамы (келiсiм
сы                                   бойынша
13  Инвестиция.  Тэгу қаласы,   Тамыз-   Қазақстан Республикасының
лық семинар    Корея       қыркүйек  Индустрия және сауда,
Республикасы            Сыртқы iстер, Экономика
және бюджеттік жоспарлау,
Энергетика және минералдық
ресурстар, Әдiлет, Қаржы
министрлiктерi, Қазақстан
Республикасының Туризм
және спорт жөнiндегi
агенттігi, Қазақстан
Республикасының Ұлттық
Банкi (келiсiм бойынша),
Астана қаласының әкiмi,
"Қазақстан инвестицияларға
жәрдемдесу opталығы" жабық
акционерлiк қоғамы (келiсiм
бойынша), "Қазақстанның
Даму Банкi" жабық
акционерлiк қоғамы
(келiсiм бойынша)
-------------------------------------------------------------------

9   Конференция      Город      21-22 мая Аким города Астаны,
"Астана Инвест-  Берлин,              Министерства индустрии и
2003"            Федератив-           торговли, иностранных
ная Рес-             дел, экономики и бюджет-
публика              ного планирования, энер-
Германия             гетики и минеральных
ресурсов, финансов
Республики Казахстан,
Агентство Республики
Казахстан по туризму и
спорту, Национальный Банк
Республики Казахстан (по
согласованию), закрытое
акционерное общество
"Казахстанский центр
содействия инвестициям"
(по согласованию), закры-
тое акционерное общество
"Банк Развития Казахста-
на" (по согласованию)
10  Международная    Город      Июнь      Министерства индустрии и
инвестиционная   Куала-Лум-           торговли, иностранных
конференция      пур, Ма-             дел, экономики и бюджет-
лайзия               ного планирования, энер-
гетики и минеральных
ресурсов, юстиции, финан-
сов Республики Казахстан,
Агентство Республики
Казахстан по туризму и
спорту, Национальный Банк
Республики Казахстан (по
согласованию), аким
города Астаны, закрытое
акционерное общество
"Казахстанский центр
содействия инвестициям"
(по согласованию), закры-
тое акционерное общество
"Банк Развития Казахста-
на" (по согласованию)
11  Инвестиционная   Город      Июнь      Министерства индустрии и
конференция в    Москва,              торговли, иностранных
рамках Нацио-    Российская           дел, экономики и бюджет-
нальной выставки Федерация            ного планирования, энер-
во Всероссийском                      гетики и минеральных
выставочном                           ресурсов, юстиции, финан-
центре                                сов Республики Казахстан,
Агентство Республики
Казахстан по туризму и
спорту, Национальный Банк
Республики Казахстан (по
согласованию), закрытое
акционерное общество
"Казахстанский центр
содействия инвестициям"
(по согласованию)
12  Третья междуна-  Город      Июль      Министерства индустрии и
родная инвести-  Лондон,              торговли, иностранных
ционная конфе-   Соединен-            дел, энергетики и мине-
ренция "Нефть    ное Коро-            ральных ресурсов Респуб-
и газ Казахста-  левство              лики Казахстан, закрытое
на"              Великобри-           акционерное общество
тании и              "Казахстанский центр
Северной             содействия инвестициям"
Ирландии             (по согласованию)
13  Инвестиционный   Город      Август-   Министерства индустрии и
семинар          Тэгу,      сентябрь  торговли, иностранных
Республика           дел, экономики и бюджет-
Корея                ного планирования, энер-
гетики и минеральных
ресурсов, юстиции, финан-
сов Республики Казахстан,
Агентство Республики
Казахстан по туризму и
спорту, Национальный Банк
Республики Казахстан (по
согласованию), аким
города Астаны, закрытое
акционерное общество
"Казахстанский центр
содействия инвестициям"
(по согласованию), закры-
тое акционерное общество
"Банк Развития Казахста-
на" (по согласованию)
-------------------------------------------------------------------

2. Қазақстан Республикасындағы іс-шаралар
-------------------------------------------------------------------
14  "Кен ісі     Алматы қаласы  Қыркүйек Қазақстан Республикасының
және                                 Индустрия және сауда,
металлургия                          Экономика және бюджеттiк
KazMin &                             жоспарлау, Сыртқы iстер
KazMet-2003)                         министрлiктерi, облыстар.
тоғызыншы                            дың, Астана және Алматы
қазақстандық                         қалаларының әкімдерi
халықаралық
көрмесі мен
конференция.
сы
15  "Шаңырақ"    Астана қаласы  Қыркүйек Қазақстан Республикасының
сауда-                               Индустрия және сауда,
өнеркәсіп                            Экономика және бюджеттiк
көрмесі                              жоспарлау, Сыртқы iстер,
Энергетика және минералдық
ресурстар министрлiктерi,
Астана мен Алматы
қалаларының әкiмдерi,
"Қазақстан темiр жолы"
ұлттық компаниясы" жабық
акционерлiк қоғамы (келiсiм
бойынша), "Қазақстан
инвестицияларға жәрдемдесу
орталығы" жабық акционер.
лiк қоғамы (келiсiм
бойынша)
16  "Мұнай және  Алматы қаласы  Қазан    Қазақстан Республикасының
(KIOGE-2003)                         Энергетика және минералдық
көрмесі мен                          ресурстар, Индустрия және
конференциясы                        сауда, Сыртқы iстер
министрлiктерi, Алматы
қаласының әкiмi,
"ҚазМұнайГаз" ұлттық
компаниясы" жабық
акционерлiк қоғамы
(келiсiм бойынша),
"Қазақстан инвестицияларға
жәрдемдесу орталығы" жабық
акционерлiк қоғамы
(келiсiм бойынша)
17  Инвестиция,  Солтүстік      Жыл      Облыстардың, Астана мен
салық және   Қазақстан,     ішінде   Алматы қалаларының
кеден саяса. Ақмола,                 әкiмдерi, Қазақстан
ты мен заң.  Қостанай,               Республикасының Индустрия
намасын      Қарағанды,              және сауда, Қаржы,
насихаттау   Павлодар,               Экономика және бюджеттiк
мәселелері   Қызылорда,              жоспарлау министрлiктерi,
жөніндегі    Оңтүстік Қазақстан,     Қазақстан Республикасының
өңірлік      Жамбыл,                 Кедендiк бақылау
іс шаралар;  Алматы,                 агенттiгi, "Қазақстан
Қазақстан    Шығыс                   инвестицияларға жәрдемдесу
Республика.  Қазақстан,              орталығы" жабық акционер.
сы экономи.  Атырау,                 лiк қоғамы (келiсiм
касының      Маңғыстау,              бойынша), "Қазақстанның
басым        Ақтөбе,                 Даму Банкi" жабық
секторларына Батыс                   акционерлiк қоғамы (келiсiм
тікелей      Қазақстан               бойынша)
инвестиция.  облыстары,
ларды тарту; Астана мен
семинарлар,  Алматы
дөңгелек     қалалары
үстелдер,
конференция.
лар, таныс.
тыру-көрме.
лік іс-шара.
лар, халық.
аралық ұйым.
дардың
өкілдіктері.
мен бірлес.
кен іс-шара.
лар
-------------------------------------------------------------------

2. Мероприятия в Республике Казахстан
-------------------------------------------------------------------
14  Девятая казах-   Город      Сентябрь  Министерства индустрии и
станская между-  Алматы               торговли, экономики и
народная выс-                         бюджетного планирования,
тавка и конфе-                        иностранных дел Респуб-
ренция "Горное                        лики Казахстан, акимы
дело и металлур-                      областей, городов Астаны
гия" (KazMin &                        и Алматы
KazMet-2003)
15  Торгово-         Город      Сентябрь  Министерства
промышленная     Астана               индустрии и торговли,
выставка                              экономики и бюджетного
"Шанырак"                             планирования, иностранных
дел, энергетики и мине-
ральных ресурсов Респуб-
лики Казахстан, акимы
городов Астаны и Алматы,
закрытое акционерное
общество "Национальная
компания "Казакстан темiр
жолы" (по согласованию),
закрытое акционерное
общество "Казахстанский
центр содействия инвести-
циям" (по согласованию)
16  Выставка и кон-  Город      Октябрь   Министерства энергетики и
ференция "Нефть  Алматы               минеральных ресурсов,
и газ" (KIOGE-                        индустрии и торговли,
2003)                                 иностранных дел Респуб-
лики Казахстан, аким
города Алматы, закрытое
акционерное общество
"Национальная компания
"КазМунайГаз" (по
согласованию), закрытое
акционерное общество
"Казахстанский центр
содействия инвестициям"
(по согласованию)
17  Региональные     Северо-    В течение Акимы областей, городов
мероприятия по   Казахстан-   года    Астаны и Алматы,
вопросам пропа-  ская, Ак-            Министерства индустрии и
ганды инвести-   молинская,           торговли, финансов,
ционной, нало-   Костанай-            экономики и бюджетного
говой и тамо-    ская, Ка-            планирования, Агентство
женной политики  рагандин-            таможенного контроля
и законодатель-  ская,                Республики Казахстан,
ства; привлече-  Павлодар-            закрытое акционерное обще-
ния прямых       ская,                ство "Казахстанский центр
инвестиций в     Кызылор-             содействия инвестициям"
приоритетные     динская,             (по согласованию), закры-
секторы эконо-   Южно-Ка-             тое акционерное общество
мики Республики  захстан-             "Банк Развития Казахста-
Казахстан:       ская,                на" (по согласованию)
семинары, круг-  Жамбыл-
лые столы, кон-  ская,
ференции, пре-   Алматин-
зентационно-     ская,
выставочные      Восточно-
мероприятия,     Казахстан-
совместные       ская, Аты-
мероприятия с    рауская,
представитель-   Мангистау-
ствами между-    ская, Ак-
народных орга-   тюбинская,
низаций          Западно-
Казахстан-
ская об-
ласти,
города
Астана и
Алматы
-------------------------------------------------------------------

3. Ақпараттық-таныстыру іс-шаралары
-------------------------------------------------------------------
18  Интернет                     Жыл     Қазақстан Республикасының
жаҺандық                    ішінде   Индустрия және сауда
компьютерлік                         министрлiгi, "Қазақстан
торабында                            инвестицияларға жәрдемдесу
веб-сайттар                          орталығы" жабық
мен инвес.                           акционерлiк қоғамы (келiсiм
торларға                             бойынша)
арналған
фронт-офисті
(ICS-
Information
and
Consulting
Services)
ақпараттық
қамтамасыз
ету
19  Шетелдік                    Жыл      Қазақстан Республикасының
жетекші                     ішінде   Индустрия және сауда,
және                                 Экономика және бюджеттік
отандық                              жоспарлау, Энергетика және
бұқаралық                            минералдық ресурстар,
ақпарат                              Көлiк және коммуникация.
құралдарында                         лар, Ауыл шаруашылығы,
инвестиция                           Қаржы министрлiктерi,
тақырыбы                             Қазақстан Республикасы
бойынша                              Үкiметiнiң Экономикалық
жарнамалық-                          ақпарат орталығы,
ақпараттық                           Қазақстан Республикасының
материалдар.                         Ұлттық Банкi (келiсiм
ды, соның                            бойынша), "ҚазМұнайГаз"
ішінде                               ұлттық компаниясы" жабық
сұхбаттар,                           акционерлiк қоғамы
баспасөз                             (келiсiм бойынша),
конференция.                         "Қазақстан инвестицияларға
ларын және                           жәрдемдесу орталығы" жабық
брифингтерді                         акционерлiк қоғамы
әзірлеу және                         (келiсiм бойынша)
орналастыру
20  Қазақстан                   Екінші   Қазақстан Республикасының
Республика.                 жарты    Индустрия және сауда,
сының                       жылдық   Экономика және бюджеттiк
инвестиция.                         жоспарлау, Қаржы, Көлiк және
лық мүмкін.                          коммуникациялар,
діктерін                             Энергетика және минералдық
таныстыру                            ресурстар, Aуыл шаруашылы.
жөнінде                              ғы министрлiктерi,
"Invector.s                          Қазақстан Республикасының
Guide-2003"                          Туризм және спорт
бизнес-гайдын,                       жөнiндегi агенттiгi,
инвестиция.                          Қазақстан Республикасының
лық кітапша.                         Статистика жөнiндегi
лар, ақпарат.                        агенттiгi, Қазақстан
тық-анықтама.                        Республикасы Үкiметiнiң
лық                                  Экономикалық ақпарат
материалдар                          орталығы, облыстардың,
шығару                               Астана мен Алматы
қалаларының әкiмдерi,
Қазақстан Республикасының
Ұлттық Банкi (келiсiм
бойынша), "Қазақстан темiр
жолы" ұлттық компаниясы"
жабық акционерлiк қоғамы
(келiсiм бойынша),
"Қазақстан инвестицияларға
жәрдемдесу орталығы" жабық
акционерлiк қоғамы (келiсiм
бойынша)
21  Қазақстанның                Бірінші  Қазақстан Республикасының
инвестиция.                 жарты    Индустрия және сауда
лық мүмкін.                 жылдық   министрлiгi, "Қазақстан
діктері                              инвестицияларға жәрдемдесу
туралы шетел                         орталығы" жабық
тілдерінде                           акционерлiк қоғамы (келiсiм
CD ROM                               бойынша)
дискілері
мен бейне.
материалдар.
ды әзірлеу
және тарту
-------------------------------------------------------------------
* Ескерту
Мемлекет және Үкімет басшыларының 2003 жыл ішінде шет елдерге сапарлары шеңберінде, сондай-ақ ел басшылығының Қазақстан өңірлері бойынша сапарлары уақытында инвестициялық іс-шаралар өткізілуі мүмкін.

3. Информационно-презентационные мероприятия
-------------------------------------------------------------------
18  Информационное              В течение Министерство индустрии и
обеспечение веб-               года   торговли Республики
сайтов в гло-                         Казахстан, закрытое
бальной компью-                       акционерное общество
терной сети                           "Казахстанский центр
Интернет и                            содействия инвестициям"
фронт-офиса для                       (по согласованию)
инвесторов
(ICS-Information
and Consulting
Services)
19  Изготовление и              В течение Министерства индустрии и
размещение рек-                года   торговли, экономики и
ламно-информа-                        бюджетного планирования,
мационных мате-                       энергетики и минеральных
териалов по                           ресурсов, транспорта и
инвестиционной                        коммуникаций, сельского
тематике в веду-                      хозяйства, финансов
щих зарубежных и                      Республики Казахстан,
отечественных                         Центр экономической
средств массовой                      информации Правительства
информации, в                         Республики Казахстан,
том числе интервью,                   Национальный Банк Респуб-
пресс-конференции                     лики Казахстан (по
и брифинги                            согласованию), закрытое
акционерное общество
"Национальная компания
"КазМунайГаз" (по
согласованию), закрытое
акционерное общество
"Казахстанский центр
содействия инвестициям"
(по согласованию)
20  Выпуск бизнес-              Второе    Министерства индустрии и
гайда "Investor's           полугодие торговли, экономики и
Guide 2003",                          бюджетного планирования,
инвестиционных                        финансов, транспорта и
брошюр, информа-                      коммуникаций, энергетики
мационно-справ-                       и минеральных ресурсов,
вочных материалов                     сельского хозяйства
по презентации                        Республики Казахстан,
инвестиционных                        Агентство Республики
возможностей                          Казахстан по туризму и
Республики                            спорту, Агентство
Казахстан                             Республики Казахстан по
статистике, Центр эконо-
мической информации
Правительства Республики
Казахстан, акимы облас-
тей, городов Астаны и
Алматы, Национальный Банк
Республики Казахстан (по
согласованию), закрытое
акционерное общество
"Национальная компания
"Казакстан темiр жолы"
(по согласованию), закры-
тое акционерное общество
"Казахстанский центр
содействия инвестициям"
(по согласованию)
21  Изготовление и              Первое    Министерство индустрии и
распространение             полугодие торговли Республики
CD ROM-дисков и                       Казахстан, закрытое
видеоматериалов                       акционерное общество
об инвестицион-                       "Казахстанский центр
ных возможностях                      содействия инвестициям"
Казахстана на                         (по согласованию)
иностранных
языках
-------------------------------------------------------------------
* Примечание
Возможно проведение инвестиционных мероприятий в рамках визитов Главы государства и Правительства за рубеж, а также во время поездок руководства страны по регионам Казахстана в течение 2003 года.