Қазақстан Республикасы мен Ресей Федерациясының арасындағы Ынтымақтастық жөніндегі үкіметаралық комиссияның жетінші отырысын өткізуге қаражат бөлу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2003 жылғы 20 наурыздағы N 36-ө өкімі
2003 жылғы 19-21 наурызда Астана қаласында Қазақстан Республикасы мен Ресей Федерациясының арасындағы Ынтымақтастық жөніндегі үкіметаралық комиссияның (бұдан әрі - ЫҮК) жетінші отырысын өткізуге байланысты:
Қоса беріліп отырған шығыстар сметасына сәйкес Қазақстан Республикасының Сыртқы істер министрлігі ЫҮК отырысына қатысатын Ресей Федерациясының ресми делегациясының қонақ үйде тұруына 2003 жылға арналған республикалық бюджетте 042 "Өкілдік шығыстар" бағдарламасы бойынша көзделген қаражат есебінен 122400 (бір жүз жиырма екі мың төрт жүз) теңге сомасында қаражат бөлсін.
Премьер-Министр
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2003 жылғы 20 наурыздағы
N 36 өкіміне қосымша
Қазақстан Республикасы мен Ресей Федерациясының арасындағы Ынтымақтастық жөніндегі үкіметаралық комиссияның жетінші отырысына қатысатын Ресей Федерациясы ресми делегациясының қонақ үйде тұруына шығыстар сметасы (2003 жылғы 19-21 наурыз, Астана қаласы)
_______________________________________________________________
Р/с         Шығыстардың атауы               Сома
(теңге)
_______________________________________________________________
1.    Тұру - 3 күн, 10 адам х 12 240        122 400
_______________________________________________________________
Жиыны:              122 400

О выделении средств для проведения седьмого заседания Межправительственной комиссии по сотрудничеству между Республикой Казахстан и Российской Федерацией
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 20 марта 2003 года N 36-p
В связи с проведением с 19 по 21 марта 2003 года в городе Астане седьмого заседания Межправительственной комиссии по сотрудничеству между Республикой Казахстан и Российской Федерацией (далее - МПК):
Министерству иностранных дел Республики Казахстан выделить средства на проживание официальной делегации Российской Федерации, принимающей участие в заседании МПК, в сумме 122400 (сто двадцать две тысячи четыреста) тенге, за счет средств, предусмотренных в республиканском бюджете на 2003 год по программе 042 "Представительские затраты", согласно прилагаемой смете расходов.
Премьер-Министр
Приложение
к распоряжению Правительства
Республики Казахстан
от 20 марта 2003 года N 36
Смета расходов
на проживание официальной делегации
Российской Федерации, принимающей участие
в седьмом заседании Межправительственной комиссии
по сотрудничеству между Республикой Казахстан и
Российской Федерацией (19-21 марта 2003 года, город Астана)
____________________________________________________________________
N !   Наименование расходов            !         Сумма
п/п!                                    !        (тенге)
--------------------------------------------------------------------
1.  Проживание - 3 дня, 10 чел.х 12 240        122 400
--------------------------------------------------------------------
Итого:         122 400
--------------------------------------------------------------------