Ресей Федерациясының Сыртқы барлау қызметi делегациясы мүшелерінің қонақ үйде тұруына қаражат бөлу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2003 жылғы 17 сәуірдегі N 63-ө өкімі
Екіжақты ынтымақтастықты одан әрi дамыту мәселелерiн талқылау үшін Ресей Федерациясының Сыртқы барлау қызметi делегациясының сапарына байланысты:
Қазақстан Республикасының Сыртқы iстер министрлiгi Қазақстан Республикасының Ұлттық қауiпсiздiк комитетiне 2003 жылға арналған республикалық бюджетте "Өкілдік шығындар" бағдарламасы бойынша көзделген қаражат есебiнен Ресей Федерациясының Сыртқы барлау қызметi делегациясы мүшелерiнiң 2003 жылғы 16-18 сәуiрде Алматы қаласында қонақ үйде тұруына 439560 (төрт жүз отыз тоғыз мың бес жүз алпыс) теңге сомасында қаражат бөлсiн.
Премьер-Министр

О выделении средств на оплату проживания членов делегации Службы внешней разведки Российской Федерации
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 17 апреля 2003 года N 63-p
В связи с визитом делегации Службы внешней разведки Российской Федерации для обсуждения вопросов дальнейшего развития двустороннего сотрудничества:
Министерству иностранных дел Республики Казахстан выделить Комитету национальной безопасности Республики Казахстан средства в сумме 439560 (четыреста тридцать девять тысяч пятьсот шестьдесят) тенге на оплату проживания в городе Алматы с 16 по 18 апреля 2003 года членов делегации Службы внешней разведки Российской Федерации за счет средств, предусмотренных в республиканском бюджете на 2003 год по программе "Представительские затраты".
Премьер-Министр