"Салық және бюджетке төленетiн басқа да мiндетті төлемдер туралы" (Салық кодексi) Қазақстан Республикасының Кодексiне өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу жөнiнде ұсыныстар әзiрлеу үшін жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2003 жылғы 15 мамырдағы N 87-ө өкімі. Күші жойылды - ҚР Премьер-Министрінің 2007.05.23. N 135 өкімімен.
Салық заңнамасын одан әрi жетiлдіру жөнiнде ұсыныстар әзiрлеу мақсатында:
1. Мынадай құрамда жұмыс тобы құрылсын:
Келiмбетов                    - Қазақстан Республикасының
Қайрат Нематұлы                 Экономика және бюджеттiк
жоспарлау министрi, жетекшi;
Орынбаев                      - Қазақстан Республикасының
Ербол Тұрмаханұлы               Экономика және бюджеттiк
жоспарлау вице-министрi, жетекшiнiң
орынбасары;
Рахметов                      - Қазақстан Республикасының Қаржы
Нұрлан Құсайынұлы               вице-министрi;
Үсенова                       - Қазақстан Республикасының Қаржы
Нұрила Дүйсембiқызы             министрлігі Салық комитеті
төрағасының орынбасары;
Кнюх                          - Қазақстан Республикасының
Вера Андриановна                Экономика және бюджеттiк
жоспарлау министрлiгi Салық
саясаты және болжамдар
департаментiнiң директоры;
Мүлкин                        - Қазақстан Республикасының
Сейiтқали Жалмұхаметұлы         Кедендiк бақылау агенттiгi
төрағасының орынбасары.
Веснин                        - Қазақстан Республикасының
Виктор Николаевич               Парламенті Мәжілісінің депутаты
(келісім бойынша)
Иванов                        - Қазақстан Республикасының
Виктор Михаилович               Парламенті Мәжілісінің депутаты
(келісім бойынша)
Исекешев                      - Қазақстан Республикасының
Әсет Өрентайұлы                 Индустрия және сауда
вице-министрі
Тәжияқов                      - Қазақстан Республикасының
Бисенғали Шамғалиұлы            Ұлттық Банкі Төрағасының орынбасары
(келісім бойынша)
Мамекова                      - Қазақстан Республикасының
Сәуле Мамырқызы                 Ұлттық Банкі Бухгалтерлік есеп
департаменті директорының орынбасары
(келісім бойынша)
Тен                           - Қазақстан Республикасының
Игорь Викторович                Кедендік бақылау агенттігі Кедендік
кірістер департаментінің бастығы
Ескерту. Құрам өзгерді - ҚР Үкіметінің 2003.08.15. N 174   өкімімен .
2. Жұмыс тобы "Салық және бюджетке төленетiн басқа да мiндеттi төлемдер туралы" (Салық кодексi) Қазақстан Республикасының Кодексiне өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу жөнiнде ұсыныстар әзiрлеп, 2003 жылғы 15 қыркүйекке дейiн Қазақстан Республикасының Үкiметiне енгiзсiн. <*>
Ескерту. 2-тармақ өзгерді - ҚР Үкіметінің 2003.08.15. N 174   өкімімен .
Премьер-Министр

О создании рабочей группы для выработки предложений по внесению изменений и дополнений в Кодекс Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс)
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 15 мая 2003 года N 87-р. Утратило силу распоряжением Премьер-Министра Республики Казахстан от 23 мая 2007 г. N 135-р
Сноска. Распоряжение Премьер-Министра РК от 15 мая 2003 года N 87-р утратило силу распоряжением Премьер-Министра РК от 23 мая 2007 г. N  135-р .
В целях выработки предложений по дальнейшему совершенствованию налогового законодательства:
1. Создать рабочую группу в следующем составе:
Келимбетов Кайрат Нематович   -  Министр экономики и бюджетного
планирования Республики Казахстан,
руководитель
Орынбаев Ербол Турмаханович   -  вице-министр экономики и бюджетного
планирования Республики Казахстан,
заместитель руководителя
Рахметов Нурлан Кусаинович    -  вице-министр финансов
Республики Казахстан
Усенова Нурила Дюйсембиевна   -  заместитель председателя
Налогового комитета Министерства
финансов Республики Казахстан
Кнюх Вера Андриановна         -  директор Департамента налоговой
политики и прогнозов Министерства
экономики и бюджетного
планирования Республики Казахстан
Мулькин                       -  заместитель председателя
Сейткали Джальмухаметович        Агентства таможенного контроля
Республики Казахстан
Веснин Виктор Николаевич      -  депутат Мажилиса Парламента
Республики Казахстан
(по согласованию);
Иванов Виктор Михайлович      -  депутат Мажилиса Парламента
Республики Казахстан
(по согласованию);
Исекешев Асет Орентаевич      -  вице-министр индустрии и торговли
Республики Казахстан;
Таджияков                     -  заместитель Председателя
Бисенгали Шамгалиевич            Национального Банка Республики
Казахстан (по согласованию);
Мамекова Сауле Мамыровна      -  заместитель директора Департамента
бухгалтерского учета Национального
Банка Республики Казахстан
(по согласованию);
Тен Игорь Викторович          -  начальник Департамента таможенных
доходов Агентства таможенного
контроля Республики Казахстан;  <*>
Сноска. В пункт 1 внесены изменения - постановлением Правительства РК от 15 августа 2003 г.  N 174-р
2. Рабочей группе до 15 сентября 2003 года выработать и внести в Правительство Республики Казахстан предложения по внесению изменений и дополнений в  Кодекс Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс).  <*>
Сноска. В пункт 2 внесены изменения - постановлением Правительства РК от 15 августа 2003 г.  N 174-р
Премьер-Министр