Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2003 жылғы 18 сәуірдегі N 65 өкіміне толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2003 жылғы 23 мамырдағы N 100-ө өкімі
"Ертіс мыс балқыту зауытында қалыптасқан ахуалды қарау жөніндегі ведомствоаралық жұмыс тобын құру туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2003 жылғы 18 сәуірдегі N 65 өкіміне мынадай толықтыру енгізілсін:
1-тармақта:
Ертіс мыс балқыту зауытында қалыптасқан ахуалды қарау жөніндегі ведомствоаралық жұмыс тобының құрамына енгізілсін:
Гусинский               - Қазақстан Республикасының
Александр Владимирович    Парламенті Сенатының
депутаты (келісім бойынша).
Премьер-Министр

О внесении дополнения в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 18 апреля 2003 года N 65
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 23 мая 2003 года N 100-р
Внести в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 18 апреля 2003 года N 65 "О создании межведомственной рабочей группы по рассмотрению ситуации, сложившейся на Иртышском медеплавильном заводе" следующее дополнение:
в пункте 1:
ввести в состав межведомственной рабочей группы по рассмотрению ситуации, сложившейся на Иртышском медеплавильном заводе:
Гусинского               - депутата Сената Парламента Республики
Александра Владимировича   Казахстан (по согласованию).
Премьер-Министр