Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 2003 жылғы 28 наурыздағы N 44 өкiмiне өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2003 жылғы 9 маусымдағы N 119-ө өкімі. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2007.05.31. N 442 қаулысымен.
"Ислам Даму Банкi (ИДБ) Басқарушылар кеңесiнің жыл сайынғы 28-жиналысын және ИДБ-ға мүше елдердің көрмесiн өткiзу жөнiндегi жұмыс тобын құру туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнің 2003 жылғы 28 наурыздағы N 44  өкiмiне мынадай өзгерiстер мен толықтырулар енгiзiлсiн:
атауында және 1-тармақта "ИДБ-ға мүше елдердің көрмесiн" деген сөздер "Шаңырақ-2003" халықаралық сауда-өнеркәсiптiк көрмесiн" деген сөздермен ауыстырылсын;
1-тармақта:
ИДБ Басқарушылар кеңесiнің жыл сайынғы 28-жиналысын және ИДБ-ға мүше-елдердiң көрмесiн өткiзу жөнiндегi жұмыс тобының құрамына мыналар енгiзiлсін:
Павлов                    - Қазақстан Республикасы
Александр Сергеевич         Премьер-Министрiнің бiрiншi
орынбасары, жетекшi
Сапарбаев                 - Қазақстан Республикасы
Бердiбек Мәшбекұлы          Кедендiк бақылау агенттiгiнiң
төрағасы
Дәрiмбетов                - Қазақстан Республикасының
Байдалы Нұртайұлы           Президентi Іс басқарушысының
орынбасары (келiсiм бойынша)
Нұриманов                 - Қазақстан Республикасының
Мақсұт Әнуарбекұлы          Ұлттық қауiпсiздiк комитетi
төрағасының орынбасары
(келісiм бойынша)
Ысқақова                  - Қазақстан Республикасының
Саида Қуанқызы              Отбасы және әйелдер iстерi
жөніндегi ұлттық комиссиясы
хатшылығының меңгерушiсi
(келiсiм бойынша)
Отто                      - Қазақстан Республикасының
Иван Иванович               Iшкi iстер вице-министрi
Айдарханов                - Қазақстан Республикасының
Арман Тергеуұлы             Денсаулық сақтау вице-министрi
Тәжiбай                   - Қазақстан Республикасының
Бақытбек                    Туризм және спорт жөніндегi
агенттiгi төрағасының бiрiншi
орынбасары
Досжан                    - Қазақстан Республикасының
Ардақ Дүкенбайұлы           Мәдениет, ақпарат және қоғамдық
келiсiм вице-министрi
Жанғаскин                 - "Қазақстан темiр жолы" жабық
Қанат Қарасайұлы            акционерлiк қоғамының бiрiншi
вице-президентi (келiсiм бойынша)
Кәрiбжанов                - "Қазақтелеком" ашық
Қайрат Сәлiмұлы             акционерлiк қоғамының вице-президентi
(келiсiм бойынша)
Сатылғанов                - "Қазақстан Халық Банкi" ашық
Қайрат Алпамысұлы           акционерлік қоғамы басқармасының
төрағасы (келiсiм бойынша)
мынадай жолдар:
"Есенбаев                 - Қазақстан Республикасының
Мәжит Төлеубекұлы           Индустрия және сауда министрi,
жетекшi
Кәкiмжанов                - Қазақстан Республикасының
Зейнолла Халидоллаұлы       Қаржы министрi, жетекшiнiң
орынбасары";
мынадай редакцияда жазылсын:
"Есенбаев                 - Қазақстан Республикасының
Мәжит Төлеубекұлы           Индустрия және сауда министрi,
жетекшiнің орынбасары
Кәкiмжанов                - Қазақстан Республикасының
Зейнолла Халидоллаұлы       Қаржы министрi";
2-тармақта:
"ИДБ-ға мүше елдердің көрмесiн" деген сөздер "Шаңырақ-2003" халықаралық сауда-өнеркәсiптiк көрмесiн" деген сөздермен ауыстырылсын.
Премьер-Министр

О внесении изменений и дополнений в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 28 марта 2003 года N 44
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 9 июня 2003 года N 119-р. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 мая 2007 года N 442
Сноска. Распоряжение Премьер-Министра РК от 9 июня 2003 г. N 119-р утратило силу постановлением Правительства РК от 31 мая 2007 г. N  442 .
Внести в  распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 28 марта 2003 года N 44 "О создании рабочей группы по проведению 28-го ежегодного собрания Совета управляющих Исламского Банка Развития (ИБР) и выставки стран-членов ИБР" следующие изменения и дополнения:
в заголовке и в пункте 1 слова "выставки стран-членов ИБР" заменить словами "международной торгово-промышленной выставки "Шанырак-2003";
в пункте 1:
ввести в состав рабочей группы по проведению 28-го ежегодного собрания Совета управляющих ИБР и выставки стран-членов ИБР:
Павлова Александра Сергеевича  - Первого заместителя Премьер-
Министра Республики Казахстан,
руководителем
Сапарбаева                     - Председателя Агентства
Бердибека Машбековича            таможенного контроля
Республики Казахстан
Даримбетова Байдалы Нуртаевича - заместителя Управляющего делами
Президента Республики Казахстан
(по согласованию)
Нуриманова                     - заместителя Председателя Комитета
Максута Ануарбековича            национальной безопасности
Республики Казахстан
(по согласованию)
Искакову Саиду Куановну        - заведующая Секретариатом
национальной комиссии по делам
семьи и женщин Республики
Казахстан (по согласованию)
Отто Ивана Ивановича           - вице-министра внутренних дел
Республики Казахстан
Айдарханова Армана Тергеуовича - вице-министра здравоохранения
Республики Казахстан
Тажибай Бакытбека              - первого заместителя Председателя
Агентства по туризму и спорту
Республики Казахстан
Досжана Ардака Дукенбайулы     - вице-министра культуры,
информации и общественного согласия
Республики Казахстан
Жангаскина Каната Карасаевича  - первого вице-президента закрытого
акционерного общества
"Казакстан темiр жолы"
(по согласованию)
Карибжанова Хайрата Салимовича - вице-президента открытого
акционерного общества
"Казахтелеком" (по согласованию)
Сатылганова                    - председателя правления открытого
Кайрата Алпамышовича             акционерного общества "Народный
Банк Казахстана" (по согласованию)
строки:
"Есенбаев Мажит Тулеубекович   - Министр индустрии и торговли
Республики Казахстан,
руководитель"
"Какимжанов                    - Министр финансов Республики
Зейнулла Халидоллович            Казахстан, заместитель
руководителя";
изложить в следующей редакции:
"Есенбаев Мажит Тулеубекович   - Министр индустрии и торговли
Республики Казахстан,
заместитель руководителя"
"Какимжанов                    - Министр финансов Республики
Зейнулла Халидоллович            Казахстан";
в пункте 2:
слова "выставки стран-членов ИБР" заменить словами "международной торгово-промышленной выставки "Шанырак-2003".
Премьер-Министр