Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003-2006 жылдарға арналған бағдарламасының жобасын дайындау жөніндегі жұмыс тобы туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2003 жылғы 1 шілдедегі N 137-ө өкімі
"Қазақстан Республикасының Үкіметі туралы" Қазақстан Республикасының Конституциялық заңы 9-бабының 2) тармақшасына сәйкес Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003-2006 жылдарға арналған бағдарламасының жобасын (бұдан әрі - Бағдарлама) дайындау үшін:
1. Мынадай құрамда жұмыс тобы құрылсын:
Павлов                  - Қазақстан Республикасы
Александр Сергеевич       Премьер-Минипстрінің орынбасары,
жетекші
Тілеубердин             - Қазақстан Республикасының
Алтай Абылайұлы           Премьер-Министрі Кеңсесінің
Басшысы, жетекшінің орынбасары
Келімбетов              - Қазақстан Республикасының
Қайрат Нематұлы           Экономика және бюджеттік
жоспарлау министрі, жетекшінің
орынбасары
Әшімов                  - Қазақстан Республикасының
Нұрғали Сәдуақасұлы       Энергетика және минералдық
ресурстар бірінші вице-министрі
Гамарник                - Қазақстан Республикасының Білім
Геннадий Николаевич       және ғылым бірінші вице-министрі
Рябченко                - Қазақстан Республикасының
Олег Григорьевич          Мәдениет, ақпарат және қоғамдық
келісім бірінші вице-министрі
Айдарханов              - Қазақстан Республикасының
Арман Тергеуұлы           Денсаулық сақтау вице-министрі
Асанов                  - Қазақстан Республикасының Әділет
Жақып Қажыманұлы          вице-министрі
Андрющенко              - Қазақстан Республикасының
Александр Иванович        Индустрия және сауда вице-министрі
Дүйсенова               - Қазақстан Республикасының Еңбек
Тамара Босымбекқызы       және халықты әлеуметтік қорғау
вице-министрі
Ысқақов                 - Қазақстан Республикасының
Нұрлан Әбділдаұлы         Қоршаған ортаны қорғау
вице-министрі
Қошанов                 - Қазақстан Республикасының Көлік
Ерлан Жақанұлы            және коммуникациялар вице-министрі
Мусина                  - Қазақстан Республикасының Ауыл
Лилия Сәкенқызы           шаруашылығы вице-министрі
Орынбаев                - Қазақстан Республикасының
Ербол Тұрмаханұлы         Экономика және бюджеттік
жоспарлау вице-министрі
Рахметов                - Қазақстан Республикасының
Нұрлан Құсайынұлы         Қаржы вице-министрі
Мүсенова                - Қазақстан Республикасы
Галина Ақайқызы           Экономика және бюджеттік
жоспарлау министрлігінің
Департамент директоры, хатшы
2. Жұмыс тобы:
2003 жылғы 18 шілдеге дейінгі мерзімде Бағдарламаның жобасын дайындасын және Қазақстан Республикасы Үкіметінің қарауына енгізсін;
Бағдарлама жобасын әзірлеу үшін оған орталық және жергілікті атқарушы және басқа да мемлекеттік органдардың мамандарын тарту, сондай-ақ қажетті материалдар сұрату құқығы берілсін.
Премьер-Министр

О рабочей группе по подготовке проекта Программы Правительства Республики Казахстан на 2003-2006 годы
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 1 июля 2003 года N 137-р
В соответствии с подпунктом 2) статьи 9 Конституционного закона Республики Казахстан "О Правительстве Республики Казахстан" для подготовки проекта Программы Правительства Республики Казахстан  на 2003-2006 годы (далее - Программа):
1. Образовать рабочую группу в следующем составе:
Павлов Александр Сергеевич       - Первый заместитель
Премьер-Министра Республики
Казахстан, руководитель
Тлеубердин Алтай Аблаевич        - Руководитель Канцелярии
Премьер-Министра Республики
Казахстан,
заместитель руководителя
Келимбетов Кайрат Нематович      - Министр экономики и бюджетного
планирования Республики
Казахстан, заместитель
руководителя
Ашимов Нургали Садвакасович      - первый вице-министр энергетики
и минеральных ресурсов
Республики Казахстан
Гамарник Геннадий Николаевич     - первый вице-министр образования
и науки Республики Казахстан
Рябченко Олег Григорьевич        - первый вице-министр культуры,
информации и общественного
согласия Республики Казахстан
Айдарханов Арман Тергеуович      - вице-министр здравоохранения
Республики Казахстан
Асанов Жакип Кажманович          - вице-министр юстиции Республики
Казахстан
Андрющенко Александр Иванович    - вице-министр индустрии и
торговли Республики Казахстан
Дуйсенова Тамара Босымбековна    - вице-министр труда и социальной
защиты населения Республики
Казахстан
Искаков Нурлан Абдильдаевич      - вице-министр охраны окружающей
среды Республики Казахстан
Кошанов Ерлан Жаканович          - вице-министр транспорта и
коммуникаций Республики Казахстан
Мусина Лилия Сакеновна           - вице-министр сельского хозяйства
Республики Казахстан
Орынбаев Ербол Турмаханович      - вице-министр экономики и
бюджетного планирования
Республики Казахстан
Рахметов Нурлан Кусаинович       - вице-министр финансов
Республики Казахстан
Мусенова Галина Акаевна          - директор Департамента
Министерства экономики и
бюджетного планирования
Республики Казахстан, секретарь
2. Рабочей группе:
подготовить и представить в срок до 18 июля 2003 года на рассмотрение Правительства Республики Казахстан проект Программы;
предоставить право привлечения специалистов центральных и местных исполнительных и других государственных органов, а также запроса необходимых материалов для разработки проекта Программы.
Премьер-Министр