2003 жылғы 14-17 шілдеде Алматы қаласында Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығы Табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлар жөніндегі мемлекетаралық кеңесінің он жетінші мәжілісін дайындау және өткізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2003 жылғы 9 шілдедегі N 141-ө өкімі
2003 жылғы 14-17 шілдеде Алматы қаласында Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығы Табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлар жөніндегі мемлекетаралық кеңесінің он жетінші мәжілісін (бұдан әрі - ТЖ жөніндегі МАК мәжілісі) дайындау және өткізу жөніндегі іс-шараларды қамтамасыз ету мақсатында:
1. Қоса беріліп отырған 2003 жылғы 14-17 шілдеде Алматы қаласында ТЖ жөніндегі МАК мәжілісін дайындау және өткізу жөніндегі іс-шаралар жоспары (бұдан әрі - Жоспар) бекітілсін.
2. Тиісті орталық атқарушы органдар, Алматы облысының және Алматы қаласының әкімдері Жоспарда көзделген іс-шаралардың орындалуын қамтамасыз етсін.
3. Қазақстан Республикасының Сыртқы істер министрлігі ТЖ жөніндегі МАК мәжілісіне қатысушылардың қонақ үйде тұруына 2003 жылға арналған республикалық бюджетте "Өкілдік шығындар" Бағдарламасы бойынша көзделген қаражат есебінен 2 670 000 (екі миллион алты жүз жетпіс мың) теңге бөлсін.
4. Осы өкімнің іске асырылуын бақылау Қазақстан Республикасының Төтенше жағдайлар жөніндегі агенттігіне жүктелсін.
Премьер-Министр
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2003 жылғы 9 шілдедегі
N 141-ө өкімімен
бекітілген
ТЖ жөніндегі МАК мәжілісін дайындау
және өткізу жөніндегі іс-шаралар
жоспары
(Алматы қаласы, 2003 жылғы 14-17 шілде)
__________________________________________________________________
Р/с |     Іс-шаралар         |  Орындау  |  Жауапты орындаушылар
N   |                        |  мерзімі  |
__________________________________________________________________
1    ТЖ жөніндегі МАК         2003 жылғы  Қазақстан Республикасының
мәжілісіне қатысушы      13 шілдеге  Төтенше жағдайлар
елдердің жалауларын        дейін     жөніндегі агенттігі
және баспа өнімдерін
(бейдждер, автомобиль.
дерге арнайы рұқсатна.
малар, кувертка карта.
ларын) әзірлеу
2    ТЖ жөніндегі МАК         2003 жылғы  Қазақстан Республикасының
мәжілісіне қатысушылар   13 шілдеге  Төтенше жағдайлар
үшін кәдесыйлар мен        дейін     жөніндегі агенттігі
естелік сыйлықтар сатып
алу
3    Осы мәжілісте Қазақстан  2003 жылғы  Қазақстан Республикасының
Республикасы Үкіметінің  13 шілдеге  Төтенше жағдайлар
атынан сөйлейтін           дейін     жөніндегі агенттігі
сөздердің жобасын
дайындау
4    ТЖ жөніндегі МАК         2003 жылғы  Қазақстан Республикасының
мәжілісін өткізетін      14 шілде    Төтенше жағдайлар
үй-жайды жабдықтау және              жөніндегі агенттігі,
залды техникалық                     Алматы қаласының әкімдігі
безендіру (байланыс,
информатика, фото,
бейне)
5    ТЖ жөніндегі МАК         2003 жылғы  Қазақстан Республикасының
мәжілісіне қатысушылар.  14 және 18  Төтенше жағдайлар
ды Алматы қаласының        шілде     жөніндегі агенттігі
әуежайында қарсы алуды
және шығарып салуды
ұйымдастыру (VIP-зал,
шай дастарханы)
6    ТЖ жөніндегі МАК         2003 жылғы  Қазақстан Республикасының
мәжілісіне қатысушылар.  14 шілде    Төтенше жағдайлар
ды "Достық" қонақ үйіне              жөніндегі агенттігі
орналастыруды,
тамақтандыруды және
көліктік қызмет
көрсетуді ұйымдастыру
7    Кофе-брейктер, ресми     2003 жылғы  Қазақстан Республикасының
қабылдауды және          14 - 17     Төтенше жағдайлар
музыкамен сүйемелдеуді    шілде      жөніндегі агенттігі
ұйымдастыру
8    Алматы облысының         2003 жылғы  Қазақстан Республикасының
Шамалған полигонындағы   14 - 17     Төтенше жағдайлар
сел сынағын көруге және   шілде      жөніндегі агенттігі,
"Хан Тәңірі" тауының                 Алматы облысы мен
етегіндегі құтқарушы.                Алматы қаласының әкімдері
лардың бірінші слетінің
ашылу рәсіміне баруын
қоса алғанда, таныстыру
бағдарламасын ұйымдас.
тыру, сондай-ақ мәдени
іс-шараларды ұйымдас.
тыру және өткізу
(Алматы қаласының және
Алматы облысының
көрнекті жерлерін
көрсету)
9    ТЖ жөніндегі МАК         2003 жылғы  Қазақстан Республикасының
мәжілісіне қатысушылар.  14 - 17     Ішкі істер министрлігі,
дың қауіпсіздігін         шілде      Қазақстан Республикасының
қамтамасыз ету                       Төтенше жағдайлар
жөніндегі агенттігі
10   Бұқаралық ақпарат        2003 жылғы  Қазақстан Республикасының
құралдарының өкілдері.   14 - 17     Төтенше жағдайлар
мен (БАҚ) жұмысты         шілде      жөніндегі агенттігі,
ұйымдастыру және ТЖ                  Қазақстан Республикасының
жөніндегі МАК                        Мәдениет ақпарат және
мәжілісінің жұмысын                  қоғамдық келісім
БАҚ-та жариялау                      министрлігі
11   ТЖ жөніндегі МАК         2003 жылғы  Алматы облысы мен Алматы
мәжілісін өткізуге және  14 - 17     қаласының әкімдері
соның шеңберінде          шілде
өткізілетін
іс-шараларға жәрдем
көрсету

О подготовке и проведении семнадцатого заседания Межгосударственного совета по чрезвычайным ситуациям природного и техногенного характера Содружества Независимых Государств 14-17 июля 2003 года в городе Алматы
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 9 июля 2003 года N 141-p
В целях обеспечения мероприятий по подготовке и проведению семнадцатого заседания Межгосударственного совета по чрезвычайным ситуациям природного и техногенного характера Содружества Независимых Государств (далее - заседание МГС по ЧС) с 14 по 17 июля 2003 года в городе Алматы.
1. Утвердить прилагаемый План мероприятий по подготовке и проведению заседания МГС по ЧС с 14 по 17 июля 2003 года в городе Алматы (далее - План).
2. Соответствующим центральным исполнительным органам, акимам Алматинской области и города Алматы обеспечить выполнение мероприятий, предусмотренных Планом.
3. Министерству иностранных дел Республики Казахстан выделить средства на проживание участников заседания МГС по ЧС в сумме 2670000 (два миллиона шестьсот семьдесят тысяч) тенге за счет средств, предусмотренных в республиканском бюджете на 2003 год по программе "Представительские затраты".
4. Контроль за реализацией настоящего распоряжения возложить на Агентство Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям.
Премьер-Министр
Утвержден
распоряжением Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 9 июля 2003 года N 141
План
мероприятий по подготовке и проведению заседания МГС по ЧС
(город Алматы, 14-17 июля 2003 года)
-------------------------------------------------------------------
N  |       Мероприятия        |  Сроки   |      Ответственные
п/п|                          |исполнения|       исполнители
-------------------------------------------------------------------
1.  Изготовление флагов        до 13 июля  Агентство Республики
стран-участников заседания  2003 года  Казахстан по чрезвы-
МГС по ЧС и печатной                   чайным ситуациям
продукции (бейджей,
спецпропусков на
автомобили, кувертные
карты)
2.  Приобретение сувениров     до 13 июля  Агентство Республики
и памятных подарков для     2003 года  Казахстан по чрезвы-
участников заседания МГС               чайным ситуациям
по ЧС
3.  Подготовка проекта         до 13 июля  Агентство Республики
выступления от имени        2003 года  Казахстан по чрезвы-
Правительства Республики               чайным ситуациям
Казахстан на данном
заседании
4.  Оборудование помещения       14 июля   Агентство Республики
для проведения заседания    2003 года  Казахстан по чрезвычай-
МГС по ЧС и техническое                ным ситуациям, акимат
оформление зала (связь,                города Алматы
информатика, фото, видео)
5.  Организация встреч и         14 и 18   Агентство Республики
проводов участников           июля     Казахстан по чрезвы-
заседания МГС по ЧС в       2003 года  чайным ситуациям
аэропорту города Алматы
(VIP-зал, чайный стол)
6.  Организация размещения,      14 июля   Агентство Республики
питания и транспортное      2003 года  Казахстан по чрезвычай-
обслуживание участников                ным ситуациям
заседания МГС по ЧС в
гостинице "Достык"
7.  Организация кофе-брейков,    14-17     Агентство Республики
официального приема и         июля     Казахстан по чрезвычай-
музыкального сопровождения  2003 года  ным ситуациям
8.  Организация ознакомитель-    14-17     Агентство Республики
ной программы, включая        июля     Казахстан по чрезвычай-
посещение селевого экспе-   2003 года  ным ситуациям, акимы
римента на Чемолганском                Алматинской области и
полигоне Алматинской                   города Алматы
области и церемонии
открытия первого слета
спасателей у подножья горы
"Хан Тенгри", а также
организация и проведение
культурных мероприятий
(осмотр достопримечатель-
ностей города Алматы и
Алматинской области)
9.  Обеспечение безопасности     14-17     Министерство внутренних
участников заседания МГС      июля     дел Республики Казах-
по ЧС                       2003 года  стан, Агентство Респуб-
лики Казахстан по чрез-
вычайным ситуациям
10. Организация работы с         14-17     Агентство Республики
представителями средств       июля     Казахстан по чрезвычай-
массовой информации (СМИ)   2003 года  ным ситуациям, Минис-
и освещение работы                     терство культуры,
заседания МГС по ЧС в СМИ              информации и обществен-
ного согласия Республики
Казахстан
11. Оказание содействия в        14-17     акимы Алматинской
проведении заседания МГС      июля     области и города Алматы
по ЧС и проводимых в его    2003 года
рамках мероприятиях
-------------------------------------------------------------------