Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 2003 жылғы 14 мамырдағы N 86 өкiмiне өзгерiстер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 2003 жылғы 6 тамыздағы N 166-ө өкiмi. Күші жойылды - ҚР Премьер-Министрінің 2007.05.23. N 135 өкімімен.
"Мұнай операцияларына салық салу жөнiндегi заңнаманы жетiлдiру бойынша ұсыныстар әзiрлеу үшiн жұмыс тобын құру туралы және орта мерзiмдi және ұзақ мерзiмді кезеңдерде экономиканың дамуына мұнай секторының ықпалын бағалау туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 2003 жылғы 14 мамырдағы N 86  өкiмiне мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
жұмыс тобының құрамына мыналар енгiзілсін:
Досаев                - Қазақстан Республикасының Қаржы
Ерболат Асқарбекұлы     министрi, жетекшiнiң орынбасары
Рахметов              - Қазақстан Республикасының Қаржы
Нұрлан Құсайынұлы       вице-министрi
Исекешев              - Қазақстан Республикасының Индустрия
Әсет Өрентайұлы         және сауда вице-министрi
Ысқақов               - Қазақстан Республикасының Қаржы
Mapлeн Нұрахметұлы      министрлiгi Салық комитетiнiң
төрағасы
Мулкин                - Қазақстан Республикасының Кедендiк
Сейiтқали               бақылау агенттiгi төрағасының
Жалмұхаметұлы           орынбасары
Әкiшев                - Қазақстан Республикасының Ұлттық
Данияр Талғатұлы        Банкi Зерттеулер және статистика
департаментінің директоры (келiсiм
бойынша);
көрсетiлген құрамнан Иванов Леонид Александрович, Аймақов Бауыржан Жаңабекұлы, Қанатов Сәбит Сарқытұлы, Ойнаров Азамат Рысқұлұлы, Қалиасқарова Тоты Рысбекқызы шығарылсын.
Премьер-Министр

О внесении изменений в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 14 мая 2003 года N 86
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 6 августа 2003 года N 166-p. Утратило силу распоряжением Премьер-Министра Республики Казахстан от 23 мая 2007 г. N 135-р
Сноска. Распоряжение Премьер-Министра РК от 6 августа 2003 года N 166-p утратило силу распоряжением Премьер-Министра РКн от 23 мая 2007 г. N   135-р .
Внести в  распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 14 мая 2003 года N 86 "О создании рабочей группы для выработки предложений по совершенствованию законодательства по налогообложению нефтяных операций и оценке влияния нефтяного сектора на развитие экономики в среднесрочном и долгосрочном периодах" следующие изменения:
ввести в состав рабочей группы:
Досаева                  - Министра финансов Республики
Ерболата Аскарбековича     Казахстан, заместителем руководителя
Рахметова                - вице-министра финансов Республики
Нурлана Кусаиновича        Казахстан
Исекешева                - вице-министра индустрии и торговли
Асета Орентаевича          Республики Казахстан
Искакова                 - председателя Налогового комитета
Марлена Нурахметовича      Министерства финансов Республики
Казахстан
Мулькина                 - заместителя Председателя
Сейтгали                   Агентства таможенного контроля
Джальмухамедовича          Республики Казахстан
Акишева                  - директора Департамента
Данияра Талгатовича        исследований и статистики
Национального Банка Республики
Казахстан (по согласованию);
вывести из указанного состава: Иванова Леонида Александровича, Аймакова Бауыржана Жанабековича, Канатова Сабита Саркитовича, Ойнарова Азамата Рыскуловича, Калиаскарову Тоты Рысбековну.
Премьер-Министр