Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 2003 жылғы 30 шілдедегi N 158 өкiміне толықтыру мен өзгерiс енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2003 жылғы 19 тамыздағы N 178-ө өкімі
"Жер қойнауын пайдаланумен және мұнай операцияларын жүргiзумен байланысты өндiрiстiк процестерге қазақстандық кәсiпорындарды тарту мақсатында құқықтық жағдай жасау және заңнаманы жетілдiру жөнiндегi ұсыныстар әзiрлеу үшiн жұмыс тобын құру туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 2003 жылғы 30 шілдедегi N 158 өкiмiне мынадай толықтыру мен өзгерiс енгiзілсiн:
1-тармақта:
жұмыс тобының құрамына мыналар енгiзілсiн:
Андрющенко                 - Қазақстан Республикасының
Александр Иванович           Индустрия және сауда вице-министрi
Иманбаев                   - "Қазақстандық келiсiм-шарт агенттiгi"
Нұрлыбек Сейiтжанұлы         ЖАҚ-тың президентi (келiсiм бойынша);
көрсетiлген құрамнан Арынов Ерлан Асатайұлы шығарылсын.
Премьер-Mинистр

О внесении дополнения и изменения в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 30 июля 2003 года N 158
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 19 августа 2003 года N 178-р
Внести в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 30 июля 2003 года N 158 "О создании рабочей группы для выработки предложений по созданию правовых условий и совершенствованию законодательства в целях привлечения казахстанских предприятий в производственные процессы, связанные с недропользованием и проведением нефтяных операций" следующие дополнения и изменение:
в пункте 1:
ввести в состав рабочей группы:
"Андрющенко                        - вице-министра индустрии и
Александра Ивановича                 торговли Республики Казахстан
Иманбаева                          - президента ЗАО "Казахстанское
Нурлыбека Сейтжановича               контрактное агентство"
(по согласованию);
вывести из указанного состава Аринова Ерлана Асатаевича.
Премьер-Министр