"Байқоңыр" ғарыш айлағында "Ангара" ғарыш зымыран кешенiн құру жобасын iске асыру бойынша ұсыныстар әзiрлеу жөнiндегi ведомствоаралық жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2003 жылғы 12 қыркүйектегі N 216-ө Өкімі. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 16 ақпандағы № 141 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2011.02.16 № 141 Қаулысымен.
"Байқоңыр" ғарыш айлағында "Ангара" ғарыш зымыран кешенiн құру жобасын iске асыру және қаржыландыру көздерi жөнiнде ұсыныстар әзiрлеу үшін:
1. Мынадай құрамдағы ведомствоаралық жұмыс тобы құрылсын:
Байдәулетов                - Қазақстан Республикасының Көлiк
Нұржан Тәлiпұлы              және коммуникациялар вице-министрi,
жетекшi
Қосынов                    - Қазақстан Республикасының Көлiк
Алмас Олжабайұлы             және коммуникациялар министрлiгi
Аэроғарыш комитетiнiң төрағасы,
жетекшiнiң орынбасары
Ердебай                    - Қазақстан Республикасының Индустрия
Дәурен Иманжанұлы            және сауда министрлiгi Инвестициялар
жөнiндегi комитетi төрағасының
орынбасары
Сайымбетова                - Қазақстан Республикасының Қаржы
Ажаркүл Әлментайқызы         министрлiгi Мемлекеттiк мүлiк және
жекешелендiру комитетi мемлекеттiң
қатысуы бар мемлекеттiк емес заңды
тұлғалармен жұмыс жөнiндегi
басқармасы сенiмгерлiк басқару
бөлiмiнiң бастығы
Өтембаев                   - Қазақстан Республикасының Көлiк
Нұрлан Аббасұлы              және коммуникациялар министрлiгi
Аэроғарыш комитетi төрағасының
орынбасары
Шәрiпов                    - Қазақстан Республикасының
Талғат Қайыркенұлы           Экономика және бюджеттiк жоспарлау
министрлiгi Салалық органдардың
шығыстарын жоспарлау департаментi
өнеркәсiп, құрылыс және көлiк
басқармасының бастығы
Шымырбаев                  - "Инфракос-Экос" еншiлес мемлекеттік
Марат Қатубайұлы             кәсiпорыны директорының орынбасары -
бас конструкторы (келiсiм бойынша)
2. Ведомствоаралық жұмыс тобы аталған жобаны қаржыландыру мәселелерiн қоса алғанда, Қазақстан Реснубликасының Үкiметіне оны iске асыру жөнiндегi ұсыныстарды, бiр ай мерзiмде ұсынсын.
Премьер-Министр

О создании межведомственной рабочей группы по выработке предложений по реализации проекта создания на космодроме "Байконур" космического ракетного комплекса "Ангара"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 12 сентября 2003 года N 216-р. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 16 февраля 2011 года № 141
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 16.02.2011 № 141.
Для выработки предложений по реализации и источникам финансирования проекта создания на космодроме "Байконур" космического ракетного комплекса "Ангара":
1. Создать межведомственную рабочую группу в следующем составе:
Байдаулетов               - вице-министр транспорта и
Нуржан Талипович            коммуникаций Республики Казахстан,
руководитель
Косунов                   - председатель Аэрокосмического
Алмас Олжабаевич            комитета Министерства транспорта и
коммуникаций Республики Казахстан,
заместитель руководителя
Ердебай                   - заместитель председателя Комитета по
Даурен Иманжанулы           инвестициям Министерства индустрии
и торговли Республики Казахстан
Саимбетова                - начальник отдела доверительного
Ажаркуль Алментаевна        управления управления по работе с
негосударственными юридическими
лицами с государственным участием
Комитета государственного имущества
и приватизации Министерства финансов
Республики Казахстан
Утембаев                  - заместитель председателя
Нурлан Аббасович            Аэрокосмического комитета
Министерства транспорта и
коммуникаций Республики Казахстан
Шарипов                   - начальник управления промышленности,
Талгат Каиркенович          строительства и транспорта
Департамента планирования расходов
отраслевых органов Министерства
экономики и бюджетного планирования
Республики Казахстан
Шимырбаев                 - заместитель директора - главный
Марат Катубаевич            конструктор дочернего государственного
предприятия "Инфракос-Экос"
(по согласованию)
2. Межведомственной рабочей группе в месячный срок внести в Правительство Республики Казахстан предложения по реализации упомянутого проекта, включая вопросы его финансирования.
Премьер-Министр