Қазақстан Республикасының заңнамалық кесiмдерiн iске асыру жөнiндегi шаралар туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2003 жылғы 23 қыркүйектегі N 225-ө өкімі. Күші жойылды - ҚР Премьер-Министрінің 2004.12.30. N 383 өкімімен.
1. Қоса беріліп отырған Қазақстан Республикасының заңнамалық кесiмдерiн iске асыру мақсатында қабылдануы қажет Қазақстан Республикасының Үкiметi кесiмдерiнiң тiзбесi (бұдан әрi - Тiзбе) бекiтiлсiн.
2. Мемлекеттiк органдар тiзбеге сәйкес нормативтiк құқықтық кесiмдердiң жобаларын әзiрлесiн және Қазақстан Республикасының Үкiметiне бекiтуге енгiзсiн.
3. Орталық және жергiлiктi атқарушы органдар, облыстар, Астана және Алматы қалаларының әкiмдерi екi ай мерзiмде Қазақстан Республикасының заңнамалық кесiмдерiн iске асыруға тиiсті ведомстволық нормативтiк құқықтық кесiмдер қабылдасын және қабылданған шаралар туралы Үкiметтi хабардар етсiн.
Премьер-Министр
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2003 жылғы 23 қыркүйектегі
N 225 өкімімен
бекітілген
Қазақстан Республикасының заңнамалық кесiмдерiн
iске асыру мақсатында қабылдануы қажет Қазақстан
Республикасының Yкiметi кесiмдерiнiң тiзбесi
___________________________________________________________________
Р/с| Заңнамалық кесімнің |  Нормативтiк құқықтық  |Жауапты |Орындау
N  |      атауы          |    кесiмнің атауы      |мемле.  |мерзiмi
|                     |                        |кеттiк  |
|                     |                        |органдар|
___________________________________________________________________
1            2                       3               4       5
___________________________________________________________________
1.  "Халықтың санитарлық-  Қазақстан               ДСМ      2003
эпидемиологиялық       Республикасының                  жылғы
салауаттылығы туралы"  Мемлекеттiк шекарасында          қазан
Қазақстан              жұқпалы және паразиттiк
Республикасының 2002   аурулардың әкелінуіне
4 желтоқсандағы  Заңы    және таралуына
санитарлық-карантиндік
бақылауды жүзеге асыру
және Қазақстан
Республикасының
шекарасы мен аумағын
санитарлық қорғауды
қамтамасыз ету
ережесiн бекіту туралы
Халықтың пайдалануы     ДСМ, КБА 2003
мен қолдануына                   жылғы
арналған, сондай-ақ              қазан
шаруашылық қызметтегi
өнiмдi Қазақстан
Республикасының
аумағына әкелуге,
өндiруге, қолдануға
және сатуға тыйым салу
eрежесiн бекіту туралы
Шектеу iс-шараларын,    ДСМ      2003
оның iшiнде карантиндi           жылғы
жүзеге асыру ережесiн            қазан
және олардың пайда
болуы мен таралу қаупi
болған кезде шектеу
iс-шараларын, оның
iшiнде карантин
енгізілетін жұқпалы
аурулар тiзбесiн
бекіту туралы

О мерах по реализации законодательных актов Республики Казахстан
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 23 сентября 2003 года N 225-p. Утратило силу - распоряжением Премьер-Министра РК от 30 декабря 2004 года N 383-р (R040383)
1. Утвердить прилагаемый перечень актов Правительства Республики Казахстан, принятие которых необходимо в целях реализации законодательных актов Республики Казахстан (далее - Перечень).
2. Государственным органам разработать и внести на утверждение Правительства Республики Казахстан проекты нормативных правовых актов согласно Перечню.
3. Центральным и местным исполнительным органам, акимам областей, городов Астаны и Алматы в двухмесячный срок принять соответствующие ведомственные нормативные правовые акты в реализацию законодательных актов Республики Казахстан и проинформировать Правительство о принятых мерах.
Премьер-Министр
Утвержден
распоряжением Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 23 сентября 2003 года N 225
Перечень актов Правительства Республики Казахстан,
принятие которых необходимо в целях реализации законодательных актов Республики Казахстан
___________________________________________________________________
N |  Наименование   |Наименование нормативного |Ответ-  |Срок ис-
п/п|законодательного |      правового акта      |ственные|полнения
|     акта        |                          |государ-|
|                 |                          |ственные|
|                 |                          |органы  |
___________________________________________________________________
1 |        2        |             3            |    4   |    5
___________________________________________________________________
1.  Закон Республики  Об утверждении Правил         МЗ    октябрь
Казахстан от 4    осуществления санитарно-            2003 года
декабря 2002      карантинного контроля над
года N 361 "О     завозом и распространением
санитарно-эпи-    инфекционных и паразитарных
демиологическом   заболеваний на Государст-
благополучии      венной границе Республики
населения"        Казахстан и обеспечения
санитарной охраны границы
и территории Республики
Казахстан
Об утверждении Правил       МЗ, АТК октябрь
запрещения ввоза,                   2003 года
производства, применения и
реализации на территории
Республики Казахстан
продукции, предназначенной
для использования и
применения населением, а
также в хозяйственной
деятельности
Об утверждении Правил         МЗ    октябрь
осуществления ограничи-             2003 года
тельных мероприятий, в том
числе карантина, и перечня
инфекционных заболеваний,
при угрозе возникновения
и распространения которых
вводятся ограничительные
мероприятия, в том числе
карантин

2.  "Қазақстан             Табиғи монополия        ТМРА     2003
Республикасының        саласына жататын,       (келiсiм жылғы
кейбiр заң актiлерiне  ұсынылатын              бойынша) жел.
табиғи монополиялар    қызметтердiң                     тоқсан
мәселелерi бойынша     (тауарлардың,
өзгерiстер мен         жұмыстардың) әрбiр
толықтырулар енгiзу    түрiне тұтынушылармен
туралы" Қазақстан      жасалатын үлгілік
Республикасының        шартты бекiту туралы
2002 жылғы
26 желтоқсандағы
N 364  Заңы
3.  "Төтенше жағдай        Төтенше жағдайды        ТЖА,     2003
туралы" Қазақстан      енгiзуге негiз болған   ЕХҚМ     жылғы
Республикасының 2003   мән-жайлардың                    жел.
жылғы 8 ақпандағы      салдарынан зардап                тоқсан
N 387 Заңы             шеккен жеке тұлғаларға
тұрғын үй-жайлар беру,
материалдық залалды
өндiру, жұмысқа
орналасуға көмек
көрсету және қажеттi
көмек беру ережесiн
бекіту туралы
Төтенше жағдай          ТЖА      2003
енгiзілген жерде                 жылғы
халықаралық iзгілiк              жел.
көмектi бөлу ережесiн            тоқсан
бекiту туралы
Қазақстан Республикасы  ТЖА,     2003
Президентiнiң           ІІМ,     жылғы
"Қазақстан Республикасы ҚорМ     жел.
Президентiнiң жанындағы          тоқсан
Төтенше жағдайлар
режимiн қамтамасыз ету
жөніндегі мемлекеттiк
комиссия туралы ереженi
бекіту туралы"
Жарлығының жобасы
туралы
Қазақстан Республикасы  ІІМ,     2003
Президентiнiң           ТЖА,     жылғы
"Жергiлiктi жердiң      ҚорМ     жел.
комендатурасы туралы"            тоқсан
Жарлығының жобасы
туралы
4.  "Денешынықтыру және    "Қазақстан              ТСА      2003
спорт туралы"          Республикасының Туризм           жылғы
Қазақстан              және спорт жөнiндегi             қыр.
Республикасының        агенттігінің мәселелерi          күйек
Заңына өзгерiстермен   туралы"
толықтырулар енгiзу    Қазақстан Республикасы
туралы" Қазақстан      Үкiметiнiң 1999 жылғы
Республикасының 2003   19 қарашадағы
4 шілдедегі N 471      N 1755  қаулысына
Заңы                    өзгерiстер мен
толықтырулар енгiзу
туралы
Денешынықтыру және      ТСА      2003
спорт саласындағы                жылғы
республикалық                    қазан
қоғамдық бiрлестiктердi
аккредиттеу eрежесiн
бекіту туралы
Спортшыларға және       ТСА,     2003
жаттықтырушыларға       ЭБЖМ     жылғы
өмiрлiк ай сайынғы               қазан
материалдық
қамсыздандыруды төлеу
ережесiн бекiту туралы
Денешынықтыру-          ТСА      2003
сауықтыру, спорт                 жылғы
қызметтерiн лицензиялaу          қараша
ережесiн бекіту туралы
"Қазақстан Республикасы ТСА      2003
Президентiнiң                    жылғы
1995 жылғы 17 сәуiрдегi          қараша
N 2201 қаулысын iске
асыру туралы" Қазақстан
Республикасы Үкiметiнiң
1995 жылғы
29 желтоқсандағы N 1894
қаулысына толықтыру
енгізу туралы
___________________________________________________________________

2.  Закон Республики  Об утверждении Типового      АРЕМ    декабрь
Казахстан от 26   договора, заключаемого с  (по согла- 2003 года
декабря 2002      потребителями на каждый    сованию)
года N 364 "О     вид предоставляемых услуг
внесении измене-  (товаров, работ),
ний и дополнений  относящихся к сфере
в некоторые       естественной монополии
законодательные
акты Республики
Казахстан по
вопросам естест-
венных монополий"
3.  Закон Республики  Об утверждении Правил    АЧС, МТСЗН  декабрь
Казахстан от 8    предоставления жилых                 2003 года
февраля 2003 года помещений, возмещения
N 387 "О чрезвы-  материального ущерба,
чайном положении" оказания содействия в
трудоустройстве и
предоставления необ-
ходимой помощи физи-
ческим лицам, постра-
давшим в результате
обстоятельств, послу-
живших основанием для
введения чрезвычайного
положения
Об утверждении Правил      АЧС      декабрь
распределения междуна-              2003 года
родной гуманитарной
помощи в местности, где
введено чрезвычайное
положение
О проекте Указа           АЧС, МВД, декабрь
Президента Республики        МО     2003 года
Казахстан "Об утверждении
положения о Государствен-
ной комиссии по обеспече-
нию режима чрезвычайного
положения при Президенте
Республики Казахстан"
О проекте Указа           МВД, АЧС, декабрь
Президента Республики        МО     2003 года
Казахстан "Об утверждении
положения о комендатуре
местности"
4.  Закон Республики  О внесении изменений и      АТУРС   сентябрь
Казахстан от 4    дополнений в постанов-              2003 года
июля 2003 года    ление Правительства
N 471 "О внесении Республики Казахстан от
изменений и до-   19 ноября 1999 года N 1755
полнений в Закон  "Вопросы Агентства
Республики        Республики Казахстан по
Казахстан "О      туризму и спорту"
физической
культуре и        Об утверждении Правил       АТУРС   октябрь
спорте"           аккредитации республи-              2003 года
канских общественных
объединений в области
физической культуры и
спорта
Об утверждении Правил       АТУРС,  октябрь
выплаты пожизненного        МЭБП    2003 года
ежемесячного материаль-
ного обеспечения
спортсменам и тренерам
Об утверждении Правил       АТУРС   ноябрь
лицензирования физкуль-             2003 года
турно-оздоровительных,
спортивных услуг
О внесении дополнения       АТУРС   ноябрь
в постановление                      2003 года
Правительства Республики
Казахстан от 29 декабря
1995 года N 1894 "О
реализации постановления
Президента Республики
Казахстан от 17 апреля
1995 года N 2201"
____________________________________________________________________