Қазақстан Республикасының тауар биржалары туралы заңнамасын жетiлдiру жөнiнде ұсыныстар енгiзу үшiн ведомствоаралық жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2003 жылғы 21 қазандағы N 255-ө өкімі
Қазақстан Республикасының тауар биржалары туралы заңнамасын жетiлдiру жөнiнде ұсыныстар әзiрлеу мақсатында:
1. Қосымшаға сәйкес құрамда Қазақстан Республикасының тауар биржалары туралы заңнамасын жетiлдiру жөнiнде ұсыныстар енгiзу үшiн ведомствоаралық жұмыс тобы құрылсын (бұдан әрi - жұмыс тобы).
2. Жұмыс тобы екi ай мерзiмде:
1) Қазақстан Республикасының тауар биржалары туралы заңнамасына талдау жүргiзсiн және оны жетiлдiру жөнiндегi шаралар туралы нақты ұсыныстарды Қазақстан Республикасының Үкiметiне енгізсін;
2) "Қазақстан Республикасында биржалық қызметтi дамыту жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2000 жылғы 12 тамыздағы N 1253 қаулысын қайта қолдана бастаудың орындылығы туралы қарастырсын.
3. Осы өкiмнiң орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң бiрiншi орынбасары А.С. Павловқа жүктелсiн.
Премьер-Министр
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң
2003 жылғы 21 қазандағы
N 255 өкiмiне
қосымша
Қазақстан Республикасының тауар биржалары туралы заңнамасын жетiлдiру жөнiнде ұсыныстар енгiзу үшiн ведомствоаралық жұмыс тобының құрамы
Нәлiбаев                  - Қазақстан Республикасы Мемлекеттiк
Әбдiқалық Зәкiрұлы          сатып алу жөнiндегi агенттiгiнiң
төрағасы, жетекшi
Әлiмбеков                 - Қазақстан Республикасының
Бақыт Алтынбекұлы           Мемлекеттiк сатып алу жөнiндегi
агенттiгi төрағасының орынбасары,
жетекшiнiң орынбасары
Дәркенбаев                - Қазақстан Республикасы Мемлекеттiк
Талғат Наймантайұлы         сатып алу жөнiндегi агенттiгiнiң
Мемлекеттiк сатып алу әдiснамасы
басқармасы бастығының орынбасары,
хатшы
Айтжанов                  - Қазақстан Республикасының Ауыл
Дулат Нулиұлы               шаруашылығы вице-министрi
Әмрин                     - Қазақстан Республикасының Қаржы
Асқар Кемеңгерұлы           вице-министрi
Асанов                    - Қазақстан Республикасының Әдiлет
Жақып Қажыманұлы            вице-министрi
Әшiмов                    - Қазақстан Республикасының
Нұрғали Сәдуақасұлы         Энергетика және минералдық
ресурстар бiрiншi вице-министрi
Коржова                   - Қазақстан Республикасының
Наталья Артемовна           Экономика және бюджеттiк жоспарлау
вице-министрi
Нұрғалиева                - Қазақстан Республикасының
Еңлiк Нұрғалиқызы           Қоршаған ортаны қорғау вице-министрі
Панкова                   - Қазақстан Республикасы Бас
Наталья Александровна       прокуратурасының Мемлекеттiк
органдар қызметiнiң заңдылығын
қадағалау жөнiндегi департаментi
заңдарды көлiкте қолдануды
қадағалау жөнiндегi бөлiмiнiң
бастығы (келiсiм бойынша)
Сағынтаев                 - Қазақстан Республикасының Табиғи
Бақытжан Әбдiрұлы           монополияларды реттеу және
бәсекелестiктi қорғау жөнiндегi
агенттiгi төрағасының орынбасары
(келiсiм бойынша)
Смағұлов                  - Қазақстан Республикасының
Болат Советұлы              индустрия және сауда вице-министрi

О создании Межведомственной рабочей группы для внесения предложений по совершенствованию законодательства Республики Казахстан о товарных биржах
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 21 октября 2003 года N 255-р
В целях разработки предложений по совершенствованию законодательства Республики Казахстан о товарных биржах:
1. Образовать Межведомственную рабочую группу для внесения предложений по совершенствованию законодательства Республики Казахстан о товарных биржах в составе согласно приложению (далее - рабочая группа).
2. Рабочей группе в двухмесячный срок:
1) проанализировать законодательство Республики Казахстан о товарных биржах и внести в Правительство Республики Казахстан конкретные предложения о мерах по его совершенствованию;
2) рассмотреть целесообразность возобновления действия постановления Правительства Республики Казахстан от 12 августа 2000 года N 1253 "О мерах по развитию биржевой деятельности в Республике Казахстан".
3. Контроль за исполнением настоящего распоряжения возложить на Первого заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан Павлова А.С.
Премьер-Министр
Приложение к распоряжению
Премьер-Министра Республики Казахстан
от 21 октября 2003 года N 255
Состав Межведомственной рабочей группы
для внесения предложений по совершенствованию законодательства
Республики Казахстан о товарных биржах
Налибаев Абдукалык Закирович   -  Председатель Агентства Республики
Казахстан по государственным
закупкам, руководитель
Алимбеков Бахыт Алтынбекович   -  заместитель Председателя
Агентства Республики Казахстан
по государственным закупкам,
заместитель руководителя
Даркенбаев Талгат Наймантаевич -  заместитель начальника управления
методологии государственных
закупок Агентства Республики
Казахстан по государственным
закупкам, секретарь
Айтжанов Дулат Нулиевич        -  вице-министр сельского хозяйства
Республики Казахстан
Амрин Аскар Кеменгерович       -  вице-министр финансов Республики
Казахстан
Асанов Жакип Кажманович        -  вице-министр юстиции Республики
Казахстан
Ашимов Нургали Садвакасович    -  первый вице-министр энергетики
и минеральных ресурсов Республики
Казахстан
Коржова Наталья Артемовна      -  вице-министр экономики и
бюджетного планирования
Республики Казахстан
Нургалиева Енлик Нургалиевна   -  вице-министр охраны окружающей
среды Республики Казахстан
Панкова Наталья Александровна  -  начальник отдела по надзору за
применением законов на транспорте
Департамента по надзору за
законностью в деятельности
государственных органов
Генеральной прокуратуры
Республики Казахстан
(по согласованию)
Сагинтаев Бакытжан Абдирович   -  заместитель Председателя
Агентства Республики Казахстан
по регулированию естественных
монополий и защите конкуренции
(по согласованию)
Смагулов Болат Советович       -  вице-министр индустрии и торговли
Республики Казахстан