Қазақстан Республикасының 1 қысқы Спартакиадасын өткiзу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2003 жылғы 22 қазандағы N 256-ө өкімі
1. Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 5 қыркүйектегі N 903 қаулысымен бекiтiлген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003-2006 жылдарға арналған бағдарламасын iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспарының 6.6.1-тармағына сәйкес Қазақстан Республикасы Туризм және спорт жөнiндегi агенттігiнiң 2004 жылғы ақпан-наурыз айларында Қазақстан Республикасының 1 қысқы Спартакиадасын өткiзу туралы ұсынысы қабылдансын.
2. Қоса беріліп отырған Қазақстан Республикасының 1 қысқы Спартакиадасына дайындық және оны өткiзу жөнiндегi ұйымдастыру комитетiнiң құрамы бекiтiлсiн.
3. Қазақстан Республикасының Туризм және спорт жөнiндегі агенттiгi Қазақстан Республикасының Бiлiм және ғылым министрлiгiмен және Шығыс Қазақстан облысының әкiмiмен бiрлесiп, 2004 жылғы 21 наурызда Риддер қаласында қысқы Спартакиада (бұдан әрi - қысқы Спартакиада) ашылуының салтанатты рәсiмiн өткiзсiн.
4. Облыстардың және Астана мен Алматы қалаларының әкiмдерi жарыстардың бiрiншi және екiншi кезеңдерiн өткiзудi, облыстардың және Астана мен Алматы қалаларының құрама командаларын қысқы Спартакиаданың ашылуы мен финалдық жарыстардың салтанатты рәсiмдерiне даярлау мен қатысуды қамтамасыз етсiн.
5. Қазақстан Республикасының Iшкi iстер министрлiгi қысқы Спартакиадаға қатысушылардың тұратын және жарыстар өткiзiлетiн әрi ашылу рәсiмi өтетiн жерлерде қоғамдық тәртiптi қамтамасыз етсiн.
6. Қазақстан Республикасының Ақпарат министрлiгi қысқы Спартакиадаға дайындық пен оның өту барысын бұқаралық ақпарат құралдарында кеңiнен жариялауды қамтамасыз етсiн.
7. Қазақстан Республикасының Көлiк және коммуникациялар министрлiгi қысқы Спартакиадаға қатысушылар үшiн жол жүру билеттерiн брондауды ұйымдастыруға жәрдем көрсетсін.
8. Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлiгі қысқы Спартакиадаға қатысушыларға медициналық қызмет көрсетудi қамтамасыз етсiн.
Премьер-Министр
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң
2003 жылғы 22 қазандағы
N 256 өкiмiмен
бекiтiлген
Қазақстан Республикасының 1 қысқы Спартакиадасына дайындық және оны өткізу жөніндегі ұйымдастыру комитетiнiң
құрамы
Тұрлыханов              - Қазақстан Республикасы Туризм және
Дәулет Болатұлы           спорт жөнiндегi агенттiгiнiң төрағасы,
төраға
Абайдiлдин              - Шығыс Қазақстан облысының әкiмi,
Талғатбек Жәмшитұлы       орынбасар
Бақтығұтов              - Шығыс Қазақстан облысы, Риддер
Шәкәрiм Сабырұлы          қаласының әкімі
Бектасов                - "Қазақтелеком" ашық акционерлiк
Әбен Ағыбайұлы            қоғамының президентi
(келiсiм бойынша)
Бектұрғанов             - Қазақстан Республикасының Бiлiм
Нұралы Сұлтанұлы          және ғылым вице-министрi
Досжан                  - Қазақстан Республикасының Ақпарат
Ардақ Дүкенбайұлы         вице-министрi
Диқанбаева              - Қазақстан Республикасының
Сәуле Әлкейқызы           Денсаулық сақтау вице-министрi
Досымбетов              - Қазақстан Республикасының Ұлттық
Тимур Камалұлы            Олимпиада комитетiнiң президентi
(келiсiм бойынша)
Қанағатов               - Қазақстан Республикасының туризм
Елсияр Баймұхаметұлы      және спорт жөнiндегi агенттiгi
төрағасының орынбасары
Лавриненко              - Қазақстан Республикасының Көлiк
Юрий Иванович             және коммуникациялар бiрiншi
вице-министрi
Мұзапаров               - Шығыс Қазақстан облыстық спорт
Марат Өмiрбекұлы          және туризм басқармасының бастығы
Мурзин                  - Алматы қаласы әкiмiнiң орынбасары
Алмат Зарлықұлы
Мұхамеджанов            - Астана қаласы әкiмiнiң орынбасары
Төлеген Мұхаметжанұлы
Омаров                  - Шығыс Қазақстан облысы әкiмiнiң
Нұрлан Срайылұлы          орынбасары
Отто                    - Қазақстан Республикасының Iшкi
Иван Иванович             iстер вице-министрi
Сапаров                 - Батыс Қазақстан облысы әкiмiнiң
Табылғали Сатқалиұлы      орынбасары
Сұлтанов                - Қазақстан Республикасының
Бақыт Тұрлыханұлы         Экономика және бюджеттiк жоспарлау
вице-министрi
Тәжiбай                 - Қазақстан Республикасының Туризм
Бақытбек                  және спорт жөнiндегi агенттiгi
төрағасының бiрiншi орынбасары
Тоғжанов                - Қарағанды облысы әкiмiнiң
Ералы Лұқпанұлы           орынбасары

О проведении 1 зимней Спартакиады Республики Казахстан
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 22 октября 2003 года N 256-р
1. В соответствии с пунктом 6.6.1 Плана мероприятий по реализации Программы Правительства Республики Казахстан на 2003-2006 годы, утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 5 сентября 2003 года N 903, принять предложение Агентства Республики Казахстан по туризму и спорту о проведении в феврале-марте месяцах 2004 года 1 зимней Спартакиады Республики Казахстан.
2. Утвердить прилагаемый состав организационного комитета по подготовке и проведению 1 зимней Спартакиады Республики Казахстан.
3. Агентству Республики Казахстан по туризму и спорту совместно с Министерством образования и науки Республики Казахстан и акимом Восточно-Казахстанской области провести в городе Риддер 21 марта 2004 года торжественную церемонию открытия зимней Спартакиады (далее - зимняя Спартакиада).
4. Акимам областей, городов Астаны и Алматы обеспечить проведение первого и второго этапов соревнований, подготовку и участие сборных команд областей, городов Астаны и Алматы в торжественной церемонии открытия и финальных соревнованиях зимней Спартакиады.
5. Министерству внутренних дел Республики Казахстан обеспечить общественный порядок в местах проведения церемонии открытия, соревнований и проживания участников зимней Спартакиады.
6. Министерству информации Республики Казахстан обеспечить широкое освещение в средствах массовой информации хода подготовки и проведения зимней Спартакиады.
7. Министерству транспорта и коммуникаций Республики Казахстан оказать содействие в организации бронирования проездных билетов для участников зимней Спартакиады.
8. Министерству здравоохранения Республики Казахстан обеспечить участников зимней Спартакиады медицинским обслуживанием.
Премьер-Министр
Утвержден
распоряжением Премьер-Министра
Республики Казахстан
23 октября 2003 года N 256
Состав организационного комитета
по подготовке и проведению 1 зимней Спартакиады
Республики Казахстан
Турлыханов Даулет Болатович     - Председатель Агентства Республики
Казахстан по туризму и спорту,
председатель
Абайдильдин                     - аким Восточно-Казахстанской
Талгатбек Жамшитович              области, заместитель
Буктугутов                      - аким города Риддер
Шакарым Сабирович                 Восточно-Казахстанской области
Бектасов Абен Агыбаевич         - президент открытого акционерного
общества №"Казахтелеком"
(по согласованию)
Бектурганов Нуралы Султанович   - вице-министр образования и науки
Республики Казахстан
Досжан Ардак Дукенбаевич        - вице-министр информации
Республики Казахстан
Диканбаева Сауле Алкеевна       - вице-министр здравоохранения
Республики Казахстан
Досымбетов Тимур Камалович      - президент Национального
олимпийского комитета Республики
Казахстан (по согласованию)
Канагатов                       - заместитель Председателя
Елсияр Баймухамедович             Агентства Республики Казахстан
по туризму и спорту
Лавриненко Юрий Иванович        - первый вице-министр транспорта
и коммуникаций Республики
Казахстан
Музапаров Марат Омырбекович     - начальник управления спорта и
туризма Восточно-Казахстанской
области
Мурзин Алмат Зарлыкович         - заместитель акима города Алматы
Мухамеджанов                    - заместитель акима города Астаны
Толеген Мухмеджанович
Омаров Нурлан Сраилевич         - заместитель акима Восточно-
Казахстанской области
Отто Иван Иванович              - вице-министр внутренних дел
Республики Казахстан
Сапаров Табылгали Саткалиевич   - заместитель акима Западно-
Казахстанской области
Султанов Бахыт Турлыханович     - вице-министр экономики и
бюджетного планирования
Республики Казахстан
Тажибай Бакытбек                - первый заместитель Председателя
Агентства Республики Казахстан
по туризму и спорту
Тугжанов Ералы Лукпанович       - заместитель акима Карагандинской
области