Қазақстан Республикасы Президентiнің 2003 жылғы 10 қыркүйектегі N 1184 Жарлығын iске асыру бойынша жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2003 жылғы 7 қарашадағы N 270-ө өкімі
1. Қазақстан Республикасы Президентiнің "Әскери және арнаулы атақтар беру, әскери қызметшiлердің және өзге де мемлекеттiк органдар қызметкерлерiнің нысанды киім киіп жүру құқығы мәселелерi" туралы 2003 жылғы 10 қыркүйектегi N 1184 Жарлығын iске асыру мақсатында мынадай құрамда жұмыс тобы құрылсын:
Павлов                      - Қазақстан Республикасы Премьер-
Александр Сергеевич           Министрiнің бiрiншi орынбасары,
жетекші
Сұлтанов                    - Қазақстан Республикасының
Бақыт Тұрлыханұлы             Экономика және бюджеттiк жоспарлау
вице-министрi, жетекшінің орынбасары
Әкiмбеков                   - Қазақстан Республикасы Премьер-
Назымбек Қыздарбекұлы         Министрiнің Кеңсесi Қорғаныс және
құқық тәртiбi бөлiмінің меңгерушiсi,
жетекшінің орынбасары
Мамытов                     - Қазақстан Республикасының
Нұрғалый Қиябайұлы            Премьер-Министрi Кеңсесiнiң Қорғаныс
және құқық тәртiбi бөлiмi құқық
қорғау органдары секторының
меңгерушiсi, хатшы
Әбдiқалықова                - Қазақстан Республикасының Еңбек
Гүлшара Наушақызы             және халықты әлеуметтік қорғау
вице-министрi
Айтжанов                    - Қазақстан Республикасының Ауыл
Дулат Нулиұлы                 шаруашылығы вице-министрi
Әкiмов                      - Қазақстан Республикасының
Әбдуманап Абдуллаұлы          Республикалық ұланы қолбасшысының
бiрiншi орынбасары (келiсiм бойынша)
Ақчанов                     - Қазақстан Республикасының Кедендiк
Болат Қасымұлы                бақылау агенттiгi төрағасының
орынбасары
Атықанов                    - Қазақстан Республикасының Қаржы
Алик Атыманұлы                полициясы агенттігi төрағасының
орынбасары
Байдәулетов                 - Қазақстан Республикасының Көлiк
Нұржан Тәліпұлы               және коммуникациялар вице-министрi
Бижанов                     - Қазақстан Республикасының Төтенше
Нұрахмед Құсайынұлы           жағдайлар жөнiндегi агенттігi
төрағасының бiрiншi орынбасары
Борисов                     - Қазақстан Республикасының Жоғарғы Соты
Владимир Михайлович           Сот әкiмшiлiгi жөнiндегi комитетінің
төрағасы (келiсiм бойынша)
Дауылбаев                   - Қазақстан Республикасы Бас
Асхат Қайзуллаұлы             прокурорының орынбасары (келiсiм
бойынша)
Исақұлов                    - Қазақстан Республикасының Ұлттық
Ержан Бекбауұлы               қауіпсiздік комитетi төрағасының
орынбасары (келiсiм бойынша)
Күреңбеков                  - Қазақстан Республикасы
Амантай Жанкеұлы              Президентiнің Күзет қызметi бастығының
орынбасары (келiсiм бойынша)
Меркель                     - Қазақстан Республикасының Әдiлет
Иоган Давидович               бiрiншi вице-министрi
Ойнаров                     - Қазақстан Республикасының Қаржы
Азамат Рысқұлұлы              вице-министрi
Поспелов                    - Қазақстан Республикасы Қорғаныс
Николай Николаевич            министрiнің орынбасары
Өмiрзақов                   - Қазақстан Республикасының Iшкi
Берiк Нұрпейiсұлы             iстер вице-министрi
Федотов                     - Қазақстан Республикасы Президентiнiң
Виктор Данилович              Әкімшiлiгi Мемлекеттік-құқықтық
бөлiмінің мемлекеттiк инспекторы
(келiсiм бойынша)

О создании рабочей группы по реализации Указа Президента Республики Казахстан от 10 сентября N 1184
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 7 ноября 2003 года N 270-р
1. В целях реализации  Указа Президента Республики Казахстан от 10 сентября 2003 года N 1184 "О вопросах присвоения воинских и специальных званий, права ношения форменной одежды военнослужащими и сотрудниками иных государственных органов" создать рабочую группу в следующем составе:
Павлов                    - Первый заместитель Премьер-Министра
Александр Сергеевич         Республики Казахстан, руководитель
Султанов                  - вице-министр экономики и бюджетного
Бахыт Турлыханулы           планирования Республики Казахстан,
заместитель руководителя
Акимбеков                 - заведующий Отделом обороны и
Назымбек                    правопорядка Канцелярии Премьер-
Кыздарбекович               Министра Республики Казахстан,
заместитель руководителя
Мамытов                   - заведующий сектором правоохранительных
Нургалый Киябаевич          органов Отдела обороны и правопорядка
Канцелярии Премьер-Министра Республики
Казахстан, секретарь
Абдыкаликова              - вице-министр труда и социальной защиты
Гульшара Наушаевна          Республики Казахстан
Айтжанов                  - вице-министр сельского хозяйства
Дулат Нулиевич              Республики Казахстан
Акимов                    - первый заместитель Командующего
Абдуманап                   Республиканской гвардией Республики
Абдуллаевич                 Казахстан (по согласованию)
Акчанов                   - заместитель Председателя Агентства
Болат Касымович             таможенного контроля Республики
Казахстан
Атыканов                  - заместитель Председателя Агентства
Алик Атыманович             финансовой полиции Республики Казахстан
Байдаулетов               - вице-министр транспорта и коммуникаций
Нуржан Талипович            Республики Казахстан
Бижанов                   - первый заместитель Председателя
Нурахмед Кусайнович         Агентства по чрезвычайным ситуациям
Республики Казахстан
Борисов                   - председатель Комитета по судебному
Владимир Михайлович         администрированию Верховного Суда
Республики Казахстан (по согласованию)
Даулбаев                  - заместитель Генерального прокурора
Асхат Кайзуллаевич          Республики Казахстан (по согласованию)
Исакулов                  - заместитель Председателя Комитета
Ержан Бекбауович            национальной безопасности Республики
Казахстан (по согласованию)
Куренбеков                - заместитель Начальника Службы охраны
Амантай Жанкеевич           Президента Республики Казахстан
(по согласованию)
Меркель                   - первый вице-министр юстиции Республики
Иоган Давидович             Казахстан
Ойнаров                   - вице-министр финансов
Азамат Рыскулович           Республики Казахстан
Поспелов                  - заместитель Министра обороны
Николай Николаевич          Республики Казахстан
Умурзаков                 - вице-министр внутренних дел
Берик Нурпеисович           Республики Казахстан
Федотов                   - государственный инспектор
Виктор Данилович            государственно-правового отдела
Администрации Президента Республики
Казахстан (по согласованию)

2. Жұмыс тобы 2003 жылғы 15 желтоқсанға дейiнгi мерзiмде:
1) әскери және арнаулы атақтар беру әскери қызметшiлердiң және өзге де мемлекеттiк органдар қызметкерлерiнiң нысанды киiм киіп жүру құқығын реттеу мәселелерi бойынша заңнамалық кесiмдердің жобаларын дайындау және белгiленген тәртiппен енгiзу жөнiндегi жұмысты ұйымдастырсын;
2) Жарлық қолданылатын әскери қызметшiлердi және мемлекеттiк органдардың қызметкерлерiн бұдан әрi қаржылық және материалдық қамтамасыз етудi көздейтін iс-шараларды әзiрлесін;
3) жұмыс тобына белгiленген тәртiппен жұмыс тобының құзыретiне кiретiн мәселелер бойынша мүдделi мемлекеттік органдар мен өзге де ұйымдардың мамандарын тарту, сондай-ақ қажеттi ақпаратты сұрату құқығы берілсін.
Премьер-Mинистр

2. Рабочей группе в срок до 15 декабря 2003 года:
1) организовать работу по подготовке и внесению в установленном порядке проектов законодательных актов по вопросам упорядочения присвоения воинских и специальных званий, права ношения форменной одежды военнослужащими и сотрудниками иных государственных органов;
2) разработать мероприятия, предусматривающие дальнейшее финансовое и материальное обеспечение военнослужащих и сотрудников государственных органов, подпадающих под действие Указа;
3) предоставить рабочей группе право в установленном порядке привлекать специалистов заинтересованных государственных органов и иных организаций по вопросам, входящим в компетенцию рабочей группы, а также запрашивать необходимую информацию.
Премьер-Министр