Ұзақ мерзiмдi перспективада өнеркәсіптi дамыту бойынша ұсыныстар дайындау жөнiндегi жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2003 жылғы 8 қарашадағы N 273-ө өкімі
Ұзақ мерзімдi перспективада өнеркәсiптi дамыту бойынша ұсыныстар әзiрлеу мақсатында:
1. Мынадай құрамда жұмыс тобы құрылсын:
Қажыкен                     - Қазақстан Республикасы Премьер-
Мейрам Зекешұлы               Министрінің кеңесшiсi, жетекшi
Әбілов                      - "N 1 машина жасау зауыты"
Жеңіс Ермұхаметұлы            жауапкершiлiгi шектеулi серiктестiктiң
бас технологы (келiсiм бойынша)
Байзақов                    - Ақпараттандыру халықаралық
Сайлау Байзақұлы              академиясының академигi (келiсiм
бойынша)
Бiтiмбаев                   - "Юбилейное" жауапкершiлiгi шектеулi
Марат Жақыпұлы                серіктестiк бас директорының
орынбасары (келiсiм бойынша)
Жолдасбеков                 - Қазақстан Республикасының
Ескендiрбек Өмiрбекұлы        Экономика және бюджеттiк жоспарлау
министрлiгi "Машина жасау"
салааралық ғылыми-технологиялық
орталығы" республикалық мемлекеттiк
кәсiпорнының бас директоры
Есентүгелов                 - Қазақстан Республикасының
Арыстан Есентүгелұлы          Экономика және бюджеттiк жоспарлау
министрінің кеңесшісі
Зәкүмбаева                  - "Қазақстан Республикасының Ұлттық
Гауhар Дәуленқызы             ғылым академиясы" қоғамдық
бiрлестiгiнiң академигi (келiсiм
бойынша)
Кенжәлиев                   - "Қазақстан Республикасының Ұлттық
Бақдәулет                     ғылым академиясы" қоғамдық
бiрлестiгi Металлургия институтының
директоры (келiсiм бойынша)
Мұқашев                     - "Қазақстан Республикасының Ұлттық
Болат Нығметұлы               ғылым академиясы" қоғамдық
бiрлестiгi Физика-техника
институтының директоры (келiсiм
бойынша)
Сағадиев                    - "Халықаралық бизнес университетi"
Кенжеғали Әбенұлы             жауапкершiлiгi шектеулi
серiктестiгiнiң президентi (келiсiм
бойынша)
Тайжанов                    - Қазақстан Республикасы Премьер-
Қажығали Әбдиярұлы            Министрiнiң Кеңсесi Жиынтық талдау
бөлiмiнің консультанты
Шыналиев                    - Қазақстан Республикасы Премьер-
Ғазиз Қоршабекұлы             Министрiнiң Кеңсесi Өндiрiстiк сала
және инфрақұрылым бөлiмi
меңгерушiсiнiң орынбасары
Шоқаманов                   - Қазақстан Республикасының
Юрий Қамырұлы                 Статистика жөнiндегi агенттiгi
төрағасының бiрiншi орынбасары
2. Жұмыс тобы жұмыстың қорытындысы бойынша 2004 жылғы 1 наурызға дейiнгi мерзімде Қазақстан Республикасының өнеркәсiбiн ұзақ мерзімді перспективада дамыту жөнiндегi ұсыныстарды Қазақстан Республикасы Үкіметінің қарауына енгiзсiн.
Премьер-Министр

О создании рабочей группы по подготовке предложений по развитию промышленности в долгосрочной перспективе
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 8 ноября 2003 года N 273-p
В целях выработки предложений по развитию промышленности в долгосрочной перспективе:
1. Создать рабочую группу в следующем составе:
Кажыкен                  - советник Премьер-Министра Республики
Мейрам Зекешулы            Казахстан, руководитель
Абилов                   - главный технолог товарищества с
Женис Ермухаметович        ограниченной ответственностью
"Машиностроительный завод N 1"
(по согласованию)
Байзаков                 - академик Международной академии
Сайлау Байзакович          информатизации (по согласованию)
Битимбаев                - заместитель генерального директора
Марат Жакупович            товарищества с ограниченной
ответственностью "Юбилейное"
(по согласованию)
Джолдасбеков             - генеральный директор Республиканского
Скандербек Умербекович     государственного предприятия
"Межотраслевой научно-технологический
центр "Машиностроение", Министерства
экономики и бюджетного планирования
Республики Казахстан
Есентугелов              - советник Министра экономики и
Арыстан Есентугелович      бюджетного планирования Республики
Казахстан
Закумбаева               - академик общественного объединения
Гаухар Дауленовна          "Национальная академия наук Республики
Казахстан" (по согласованию)
Кенжалиев                - директор Института металлургии
Багдаулет                  общественного объединения
"Национальная академия наук Республики
Казахстан" (по согласованию)
Мукашев                  - директор физико-технического института
Булат Нигметович           общественного объединения "Национальная
академия наук Республики Казахстан"
(по согласованию)
Сагадиев                 - президент товарищества с ограниченной
Кенжегали Абенович         ответственностью "Университет
международного бизнеса" (по согласованию)
Тайжанов                 - консультант Сводного аналитического
Кажигали Абдиярович        отдела Канцелярии Премьер-Министра
Республики Казахстан
Чиналиев                 - заместитель заведующего Отдела
Газиз Коршабекович         производственной сферы и инфраструктуры
Канцелярии Премьер-Министра Республики
Казахстан
Шокаманов                - первый заместитель Председателя
Юрий Камирович             Агентства Республики Казахстан
по статистике
2. Рабочей группе по итогам работы в срок до 1 марта 2004 года внести на рассмотрение Правительства Республики Казахстан предложения по развитию промышленности Республики Казахстан в долгосрочной перспективе.
Премьер-Министр