"Техникалық реттеу туралы" заң жобасын әзiрлеу жөнiндегi ведомствоаралық жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2003 жылғы 17 қарашадағы N 285-ө өкімі. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2007.05.31. N 442 қаулысымен.
1. "Техникалық реттеу туралы" заң жобасын әзiрлеу мақсатында мынадай құрамда ведомствоаралық жұмыс тобы құрылсын:
Құсайынов                  - Қазақстан Республикасының Индустрия
Әбiлғазы Қалиақпарұлы        және сауда министрлiгi Стандарттау,
метрология және сертификаттау
жөнiндегi комитетiнiң төрағасы,
жетекші
Кравченко                  - Қазақстан Республикасының Жұмыс
Иван Михайлович              берушiлер конфедерациясы басқармасының
бюро мүшесi - "Беккер және К"
жауапкершiлiгi шектеулi серiктестiгiнiң
директоры, жетекшiнiң орынбасары
(келiсiм бойынша)
Егоров                     - Қазақстан Республикасының Парламентi
Виктор Николаевич            Мәжiлiсiнiң депутаты (келiсiм бойынша)
Веснин                     - Қазақстан Республикасының Парламентi
Виктор Николаевич            Мәжiлiсiнiң депутаты (келiсiм бойынша)
Парсегов                   - Қазақстан Республикасының Президентi
Борис Анатольевич            Әкiмшiлiгiнiң мемлекеттiк инспекторы
(келiсiм бойынша)
Таспихов                   - Қазақстан Республикасының Индустрия
Амангелдi Сатыбалдыұлы       және сауда министрлiгiнiң Стандарттау,
метрология және сертификаттау жөнiндегi
комитетi төрағасының орынбасары
Ақбердин                   - Қазақстан Республикасы Индустрия және
Рустам Александрович         сауда министрлiгiнiң Өнеркәсiп салалары
департаментi директорының орынбасары
Бексаринова                - Қазақстан Республикасының Индустрия
Гүлнар Сәкенқызы             және сауда министрлiгi Әкiмшiлiк және
құқықтық жұмыстар департаментiнiң -
Аппаратының Заң басқармасы бастығының
мiндетiн атқарушы
Казанцева                  - Қазақстан Республикасының Индустрия
Галина Садкалиевна           және сауда министрлiгi Стандарттау,
метрология және сертификаттау жөнiндегi
комитетiнiң  "Қазақстан стандарттау
және сертификаттау институты"
республикалық мемлекеттiк кәсiпорны
Оңтүстiк филиалының директоры
Дуйсембаев                 - "Ұлттық сараптау және сертификаттау
Еркiн Сейдағалиұлы           opталығы" ашық акционерлiк қоғамының
президентi (келiсiм бойынша)
Құлсейiтов                 - "Ұлттық тiркеу орталығы" ашық
Амангелдi Ахметқалиұлы       акционерлiк қоғамының вице-президентi
(келiсiм бойынша)
Шағыров                    - Қазақстан Республикасының Төтенше
Айтжан Бағытұлы              жағдайлар жөнiндегi агенттiгi Мұнай-газ
өнеркәсiбiн, геология және магистральды
мұнай-газ өнiмдерi құбырларын қадағалау
жөнiндегi бөлiмнiң бастығы
Алпыспаев                  - Қазақстан Республикасының Денсаулық
Болат Темiрханұлы            сақтау министрлiгi Мемлекеттiк
санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау
комитетi санитарлық нормалау және
заңнамалық кесiмдер бөлiмiнiң бастығы
Әлиақпар                   - Қазақстан Республикасының Энергетика
Қабдулла Теңдiкұлы           және минералдық ресурстар министрлiгi
Электр энергетикасы және қатты отын
департаментiнiң басқарма бастығы
Ыбыраев                    - Қазақстан Республикасы Көлiк және
Серiк Сыздықұлы              коммуникациялар министрлiгiнiң Қаржылық
реттеу департаментi директорының
орынбасары
Мұқанов                    - Қазақстан Республикасы Ауыл
Қасым Қасымұлы               шаруашылығы министрлiгiнiң Ветеринария
департаментi директорының орынбасары
Әбдiрахманов               - Қазақстан Республикасының Ауыл
Мұхтар Айдарханұлы           шаруашылығы министрлiгi Карантин және
өсiмдiктердi қорғау департаментi
директорының орынбасары
Баймышев                   - Қазақстан Республикасы Индустрия және
Қазбек Қаюмұлы               сауда министрлiгiнiң Құрылыс iстерi
жөніндегі комитетi техникалық
басқармасының бастығы
Есiркепова                 - Қазақстан Республикасының Әдiлет
Камила Қадырбекқызы          министрлiгi Заң жобалау қызметi,
заңнаманы жүйелеу департаментiнiң бас
маманы
Степанова                  - Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны
Людмила Васильевна           қорғау министрлiгiнiң Республикалық
инспекциялық басқармасы
метрологиялық-талдамалық бақылау
бөлiмiнiң бастығы
Баялиев                    - "МашСертика" жауапкершілiгi шектеулi
Өмiр Кәрiмұлы                серiктестiгiнiң директоры (келiсiм
бойынша)
Графкин                    - "Ұлттық сараптау және сертификаттау
Виктор Николаевич            орталығы" ашық акционерлiк қоғамы батыс
Қазақстан филиалының директоры (келiсiм
бойынша)
Киянский                   - "Ұлттық сараптау және сертификаттау
Виктор Владимирович          орталығы" ашық акционерлiк қоғамының
Батыс Қазақстан филиалы директорының
орынбасары (келiсiм бойынша)
Кононова                   - Қазақстан Республикасының
Татьяна Ильинична            Сауда-өнеркәсiп палаталары одағының
вице-президентi (келiсiм бойынша)
Косенко                    - Қазақстан Республикасының Жұмыс
Галина Николаевна            берушiлер Конфедерациясының мүшесi -
"Беккер және К" жауапкершiлiгi шектеулi
серiктестiгi сапа жөнiндегi
директорының орынбасары (келiсiм
бойынша)
Попелюшко                  - Қазақстанның тамақ өнiмдерiн
Анатолий Висханович          өндiрушiлер одағының президентi
(келiсiм бойынша)
Құрбанбаева                - Қарағанды облысы Кәсiпкерлер
Гүлнар Төретайқызы           қауымдастығының атқарушы директоры
(келiсiм бойынша)
Жолдаспаев                 - Орталық Қазақстан кәсiпкерлерi
Серiк Түсіпұлы               қауымдастығының вице-президентi
(келiсiм бойынша)
Палташева                  - Алматы кәсiпкерлерi қауымдастығының
Мунавара Тұрсынқызы          атқарушы директоры (келiсiм бойынша)
Казанцева                  - Шығыс Қазақстан облысы шағын және орта
Галина Сергеевна             бизнесiнiң кәсiподақ төрайымы (келiсiм
бойынша)
Казанцев                   - Астана қаласы бойынша Кәсiпкерлердiң
Павел Олегович               құқығын қорғау қауымдастығының
президентi (келiсiм бойынша)
Беклемишев                 - Қазақстан Республикасының жер қойнауын
Павел Иннокентиевич          пайдаланушылары үшiн жабдық өндiрушiлер
және қызметтер көрсету қауымдастығының
президентi (келiсiм бойынша)
Шамсутдинова-Савченко      - Қазақстан Республикасының тұтынушылар
Светлана Юрьевна             құқықтарын қорғау жөнiндегi лигасының
президентi (келiсiм бойынша)
Жанайдарова                - ЮСАИД-Прагма корпорациясының Орталық
Светлана Юрьевна             Азиядағы МАС-К жобасы директорының
орынбасары (келiсiм бойынша)
Попова                     - "ОКО" тұтынушылар құқықтарын қорғау
Зинаида Ивановна             қоғамының төрайымы (келiсiм бойынша)
Ивлева                     - "Ұлттық сараптау және сертификаттау
Ольга Петровна               орталығы" ашық акционерлiк қоғамының
Алматы филиалы сараптау, стандарттау
және ақпараттық қамтамасыз ету
бөлiмiнiң бастығы (келiсiм бойынша)
Мұстафин                   - Қазақстан Республикасының Индустрия
Рүстем Серікұлы              және сауда министрлігі Стандарттау,
метрология және сертификаттау
жөніндегі комитетінің бас маманы,
хатшы

О создании межведомственной рабочей группы по разработке законопроекта "О техническом регулировании"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 17 ноября 2003 года N 285-р. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 мая 2007 года N 442
Сноска. Распоряжение Премьер-Министра РК от 17 ноября 2003 г. N 285-р утратило силу постановлением Правительства РК от 31 мая 2007 г. N  442 .
1. В целях разработки законопроекта "О техническом регулировании" создать межведомственную рабочую группу в следующем составе:
Кусаинов                  - председатель Комитета по стандартизации,
Абельгази Калиакпарович     метрологии и сертификации Министерства
индустрии и торговли Республики
Казахстан, руководитель
Кравченко                 - член бюро Правления Конфедерации
Иван Михайлович             работодателей Республики Казахстан -
директор товарищества с ограниченной
ответственностью "Беккер и К",
заместитель руководителя
(по согласованию)
Егоров                    - депутат Мажилиса Парламента Республики
Виктор Николаевич           Казахстан (по согласованию)
Веснин                    - депутат Мажилиса Парламента Республики
Виктор Николаевич           Казахстан (по согласованию)
Парсегов                  - государственный инспектор Администрации
Борис Анатольевич           Президента Республики Казахстан
(по согласованию)
Таспихов                  - заместитель председателя Комитета по
Амангельды Сатыбалдиевич    стандартизации, метрологии и
сертификации Министерства индустрии и
торговли Республики Казахстан
Акбердин                  - заместитель директора Департамента
Рустам Александрович        отраслей промышленности Министерства
индустрии и торговли Республики
Казахстан
Бексаринова               - и.о. начальника Юридического управления
Гульнара Сакеновна          Департамента административной и правовой
работы - Аппарата Министерства
индустрии и торговли Республики
Казахстан
Казанцева                 - директор Южного филиала
Галина Садкалиевна          Республиканского государственного
предприятия "Казахстанский институт
стандартизации и сертификации"
Комитета по стандартизации, метрологии
и сертификации Министерства индустрии и
торговли Республики Казахстан
Дюсембаев                 - президент открытого акционерного
Еркин Сейдагалиевич         общества "Национальный центр экспертизы
и сертификации" (по согласованию)
Кульсеитов                - вице-президент открытого акционерного
Амангельды Ахметкалиевич    общества "Национальный центр
аккредитации" (по согласованию)
Шагиров                   - начальник отдела по надзору в
Айтжан Багитович            нефтегазовой промышленности, геологии
и магистральных нефтегазопродукто-
проводов Агентства Республики Казахстан
по чрезвычайным ситуациям
Алпыспаев                 - начальник отдела санитарного
Болат Темирханович          нормирования и законодательных актов
Комитета государственного санитарно-
эпидемиологического надзора
Министерства здравоохранения Республики
Казахстан
Алиакпар                  - начальник управления Департамента
Кабдулла Тендикулы          электроэнергетики и твердого топлива
Министерства энергетики и минеральных
ресурсов Республики Казахстан
Ибраев                    - заместитель директора Департамента
Серик Сыздыкович            финансового регулирования Министерства
транспорта и коммуникаций Республики
Казахстан
Муканов                   - заместитель директора Департамента
Касым Касымович             ветеринарии Министерства сельского
хозяйства Республики Казахстан
Абдрахманов               - заместитель директора Департамента
Мухтар Айдарханович         карантина и защиты растений Министерства
сельского хозяйства Республики Казахстан
Баймышев                  - начальник технического управления
Казбек Каюмович             Комитета по делам строительства
Министерства индустрии и торговли
Республики Казахстан
Есиркепова                - главный специалист Департамента
Камила Кадырбековна         законопроектной деятельности,
систематизации законодательства
Министерства юстиции Республики
Казахстан
Степанова                 - начальник отдела метролого-
Людмила Васильевна          аналитического контроля
Республиканского инспекционного
управления Министерства охраны
окружающей среды Республики Казахстан
Баялиев                   - директор товарищества с ограниченной
Омир Каримович              ответственностью "МашСертика"
(по согласованию)
Графкин                   - директор Западно-Казахстанского филиала
Виктор Николаевич           открытого акционерного общества
"Национальный центр экспертизы и
сертификации" (по согласованию)
Киянский                  - заместитель директора Западно-
Виктор Владимирович         Казахстанского филиала открытого
акционерного общества "Национальный
центр экспертизы и сертификации"
(по согласованию)
Кононова                  - вице-президент Союза торгово-
Татьяна Ильинична           промышленных палат Республики
Казахстан (по согласованию)
Косенко                   - член Конфедерации работодателей
Галина Николаевна           Республики Казахстан - заместитель
директора по качеству Товарищества
с ограниченной ответственностью
"Беккер и К" (по согласованию)
Попелюшко                 - президент Союза производителей продуктов
Анатолий Висханович         питания Казахстана (по согласованию)
Курбанбаева               - исполнительный директор Ассоциации
Гульнара Туритаевна         предпринимателей Карагандинской области
(по согласованию)
Жолдаспаев                - вице-президент Центрально-Казахстанской
Серик Тусупович             ассоциации предпринимателей
(по согласованию)
Палташева                 - исполнительный директор Алматинской
Мунавара Турсуновна         ассоциации предпринимателей
(по согласованию)
Казанцева                 - председатель профсоюза малого и
Галина Сергеевна            среднего бизнеса Восточно-Казахстанской
области (по согласованию)
Казанцев                  - президент Ассоциации по защите прав
Павел Олегович              предпринимателей по городу Астане
(по согласованию)
Беклемишев                - президент Ассоциации производителей
Павел Иннокентиевич         оборудования и услуг для
недропользователей Республики Казахстан
(по согласованию)
Шамсутдинова-Савченко     - президент Лиги по защите прав
Светлана Юрьевна            потребителей Республики Казахстан
(по согласованию)
Жанайдарова               - заместитель директора проекта MAC-К в
Светлана Юрьевна            Центральной Азии Корпорации ЮСАИД-
Прагма (по согласованию)
Попова                    - председатель Общества защиты прав
Зинаида Ивановна            потребителей "ОКО" (по согласованию)
Ивлева                    - начальник отдела экспертизы,
Ольга Петровна              стандартизации и информационного
обеспечения Алматинского филиала
открытого акционерного общества
"Национальный центр экспертизы и
сертификации" (по согласованию)
Мустафин                  - главный специалист Комитета по
Рустем Серикович            стандартизации, метрологии и
сертификации Министерства индустрии и
торговли Республики Казахстан,
секретарь

2. Жұмыс тобы "Техникалық реттеу туралы" заң жобасын әзірлесін және 2004 жылғы 1 мамырға дейінгі мерзімде Қазақстан Республикасы Үкіметінің қарауына ұсынсын.
Премьер-Министр

2. Рабочей группе разработать и в срок до 1 мая 2004 года представить на рассмотрение Правительства Республики Казахстан законопроект "О техническом регулировании".
Премьер-Министр