Қазақстан халықтары Ассамблеясының оныншы сесcиясын өткiзу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2003 жылғы 28 қарашадағы N 291-ө өкімі
Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қазақстан халықтары Ассамблеясының оныншы сессиясын шақыру туралы" 2003 жылғы 4 қарашадағы N 427 өкiмiне сәйкес:
1. Қазақстан Республикасының Мәдениет министрлiгi 2003 жылғы 23 желтоқсанда Астана қаласында Қазақстан халықтары Ассамблеясының оныншы сессиясын (бұдан әрi - Сессия) өткiзудi ұйымдастырсын.
2. Сессияны өткiзу жөнiндегi iс-шараларды қаржыландыру 2003 жылға арналған республикалық бюджетте 38 "Мемлекеттiк және басқа тiлдердi дамыту" бағдарламасы бойынша Қазақстан Республикасының Мәдениет министрлiгiне көзделген қаражаттың шегiнде жүзеге асырылсын.
3. Облыстардың және Алматы қаласының әкiмдерiне Сессияға қатысушылардың iссапар шығыстарын тиiстi жергiлiктi бюджеттердiң қаражаты есебiнен қаржыландыруды қамтамасыз ету ұсынылсын.
Премьер-Министр

О проведении десятой сессии Ассамблеи народов Казахстана
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 28 ноября 2003 года N 291-р
В соответствии с распоряжением Президента Республики Казахстан от 4 ноября 2003 года N 427 "О созыве десятой сессии Ассамблеи народов Казахстана":
1. Министерству культуры Республики Казахстан организовать проведение десятой сессии Ассамблеи народов Казахстана (далее - Сессия) 23 декабря 2003 года в городе Астане.
2. Финансирование мероприятий по проведению Сессии осуществить в пределах средств, предусмотренных в республиканском бюджете на 2003 год Министерству культуры Республики Казахстан по программе 38 "Развитие государственного и других языков".
3. Рекомендовать акимам областей и города Алматы обеспечить финансирование командировочных расходов участников Сессии за счет средств соответствующих местных бюджетов.
Премьер-Министр