"Соғыс жағдайы туралы" Қазақстан Республикасының Заңын iске асыру жөнiндегi шаралар туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2003 жылғы 18 желтоқсандағы N 310-ө өкімі. Күші жойылды - ҚР Премьер-Министрінің 2004.12.30. N 383 өкімімен.
1. Қоса беріліп отырған "Соғыс жағдайы туралы" Қазақстан Республикасының Заңын iске асыру мақсатында қабылдануы қажет нормативтiк құқықтық кесімдердің тiзбесi бекiтiлсiн.
2. Осы өкiмнiң орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрлігіне жүктелсін.
Премьер-Министр
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2003 жылғы 18 желтоқсандағы
N 310 өкімімен
бекiтiлген
"Соғыс жағдайы туралы" Қазақстан Республикасының
Заңын iске асыру мақсатында қабылдануы қажет
нормативтiк құқықтық кесiмдердiң тiзбесi
___________________________________________________________________
р/с|   Нормативтiк құқықтық    |   Аяқталу  |  Жауапты  | Үкіметке
N |   кесiмдермен реттелуі    |   нысаны   |  мемле.   | енгізу
|     тиiс қатынастар       |            |  кеттік   | мерзімі
|                           |            |  орган    |
___________________________________________________________________
1             2                      3            4         5
___________________________________________________________________
1. Жеке және заңды тұлғалардан  Қазақстан    ҚарМ, ӘдМ   2004 жылғы
қорғаныс мұқтаждарына        Республи.                I тоқсан
қажеттi мүліктік             касының
реквизициялау ережесiн       Үкіметi
әзiрлеу                      қаулысының
жобасы
2. Жеке және заңды тұлғалардың  Қазақстан    ІІМ,        2004 жылғы
қаруды, оқ-дәрiлердi,        Республи.    мүдделі     I тоқсан
жарылғыш, улы және           касының      мемлекеттік
радиоактивтi заттарды        Үкіметi      органдар
пайдалану және сақтау        қаулысының
eрежесiн әзiрлеу             жобасы
3. Мемлекеттiк объектілердiң,   Қазақстан    ІІМ, ҚорМ,  2004 жылғы
халықтың тыныс-тiршілiгiн,   Республи.    ИСМ, ККМ    I тоқсан
көлiк пен коммуникациялар.   касының
дың жұмыс iстеуiн            Үкіметi
қамтамасыз ететiн            қаулысының
объектiлердiң, адамдардың    жобасы
өмiрi, денсаулығы және
қоршаған opтa үшiн аса
қауiптi объектiлердiң
тiзбесiн әзiрлеу
4. Ұйымдарды, азаматтар мен     Қазақстан    ТЖА, ІІМ,   2004 жылғы
басқа да адамдарды қорғаныс  Республи.    ҚорМ,       I тоқсан
сипатындағы жұмыстарды       касының      ЕХӘҚМ,
орындауға, қарсыластың қару  Үкіметi      мүдделі
қолдану зардаптарын жоюға,   қаулысының   мемлекеттік
зақымданған, қираған         жобасы       органдар
объектiлердi, халықтың
тiршiлiгiн қамтамасыз ету
жүйелерiн қалпына келтiруге,
сондай-ақ өртке, эпидемияға,
эпизоотияға қарсы күреске
қатысуға тарту ережесiн
әзiрлеу

О мерах по реализации Закона Республики Казахстан "О военном положении"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 18 декабря 2003 года N 310-р. Утратило силу - распоряжением Премьер-Министра РК от 30 декабря 2004 года N 383-р (R040383)
1. Утвердить прилагаемый Перечень нормативных правовых актов, принятие которых необходимо в целях реализации Закона Республики Казахстан "О военном положении".
2. Контроль за исполнением настоящего распоряжения возложить на Министерство обороны Республики Казахстан.
Премьер-Министр
Утвержден
распоряжением Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 18 декабря 2003 года N 310
Перечень нормативных правовых актов, принятие
которых необходимо в целях реализации
Закона Республики Казахстан "О военном положении"
____________________________________________________________________
N !  Отношения,           ! Форма       !Ответственный  !Срок
п/п!  подлежащие           ! завершения  !государственный!внесения в
!  урегулированию       !             !орган          !Правитель-
!  нормативным          !             !               !ство
!  правовым актом       !             !               !
--------------------------------------------------------------------
1 !         2             !      3      !        4      !     5
--------------------------------------------------------------------
1. Разработать Правила      Проект            МФ, МЮ     I квартал
реквизиции необходимого  постановления                2004 года
для нужд обороны         Правительства
имущества у физических   Республики
и юридических лиц        Казахстан
2. Разработать Правила      Проект         МВД, заинте-  I квартал
использования и хранения постановления  ресованные    2004 года
физическими и юридичес-  Правительства  государствен-
кими лицами оружия,      Республики     ные органы
боеприпасов, взрывчатых, Казахстан
ядовитых и радиоактивных
веществ
3. Разработать перечень     Проект         МВД, МО,      I квартал
государственных объек-   постановления  МИТ, МТК      2004 года
тов, объектов, обеспе-   Правительства
чивающих жизнедеятель-   Республики
ность населения,         Казахстан
функционирование транс-
порта и коммуникаций,
объектов, представляющих
повышенную опасность для
жизни, здоровья людей и
окружающей среды
4. Разработать Правила      Проект         АЧС, МВД,     I квартал
привлечения организаций, постановления  МО, МТСЗН,    2004 года
граждан и других лиц     Правительства  заинтере-
к выполнению работ       Республики     сованные
оборонного характера,    Казахстан      государст-
ликвидации последствий                  венные
применения противником                  органы
оружия, восстановлению
поврежденных, разрушенных
объектов, систем жизне-
обеспечения населения,
а также к участию в
борьбе с пожарами,
эпидемиями, эпизоотиями

5. Қазақстан Республикасының    Қазақстан    ИСМ, ӘдМ,   2004 жылғы
қорғанысы мен қауiпсiздiгiн  Республи.    МСА         І тоқсан
қамтамасыз ету мақсатында    касының
ұйымдардың мемлекет          Yкiметi
тапсырмаларын                қаулысының
(тапсырыстарын) орындауға    жобасы
арналған шарттарын жасасу
және тоқтату ережесiн
әзiрлеу
6. Соғыс жағдайы әрекет еткен   Қазақстан    ІІM, ҚарМ,  2004 жылғы
кезеңде реквизацияланған,    Республи.    ӘдМ,        І тоқсан
сондай-ақ жеке және заңды    касының      ҚорМ, ТЖА
тұлғалардың қорғаныс         Үкiметi
мұқтаждары үшін берілген     қаулысының
мүлкiнiң құнын мемлекеттiң   жобасы
өтеу eрежесiн әзiрлеу
7. Қарулы Күштердi, басқа       Қазақстан    ҚорМ,       2004 жылғы
әскерлердi және әскери       Республи.    мүдделi     І тоқсан
құралымдарды, мемлекеттік    касының      мемлекеттiк
органдарды соғыс жағдайын    Президентi   органдар
қамтамасыз етуге тартудың    Жарлығының
eрежесiн әзiрлеу             жобасы
8. Соғыс жағдайын енгiзген      Қазақстан    ҚарМ, ӘдМ,  2004 жылғы
кезде Қазақстан              Республи.    мүдделi     І тоқсан
Республикасының қорғанысы    касының      мемлекеттiк
мен қауiпсiздiгiнiң,         Үкiметi      органдар
мұқтаждарын қаржыландыру     қаулысының
ережесiн әзiрлеу             жобасы
9. Соғыс жағдайы енгiзiлген     Қазақстан    ҚорМ,       2004 жылғы
аумақта соғыс жағдайы        Республи.    мүдделi     І тоқсан
шараларын, сондай-ақ         касының      мемлекеттiк
мемлекеттiк органдардың      Президентi   органдар
осы шараларды қамтамасыз     Жарлығының
ету жөнiндегi                жобасы
өкiлеттiктерiн қолдану
eрежесiн әзiрлеу
___________________________________________________________________

5. Разработать Правила      Проект         МИТ, МЮ,      I квартал
заключения и прекращения постановления  АГЗ           2004 года
договоров на выполнение  Правительства
организациями заданий    Республики
(заказов)государства в   Казахстан
целях обеспечения
обороны и безопасности
Республики Казахстан
6. Разработать Правила      Проект         МФ, МЮ, МО    I квартал
возмещения государством  постановления  МВД, АЧС      2004 года
стоимости реквизирован-  Правительства
ного, а также предостав- Республики
ленного для нужд обороны Казахстан
имущества физических и
юридических лиц в период
действия военного
положения
7. Разработать Правила      Проект Указа   МО,           I квартал
привлечения Вооруженных  Президента     заинтересо-   204 года
Сил, других войск и      Республики     ванные
воинских формирований,   Казахстан      государст-
государственных органов                 венные
к обеспечению военного                  органы
положения
8. Разработать Правила      Проект         МФ, МЮ,       I квартал
финансирования нужд      постановления  заинтересо-   2004 года
обороны и безопасности   Правительства  ванные
Республики Казахстан     Республики     государствен-
при введении военного    Казахстан      ные органы
положения
9. Разработать Правила      Проект Указа   МО,           I квартал
применения мер военного  Президента     заинтересо-   2004 года
положения на территории, Республики     ванные
где оно введено, а также Казахстан      государствен-
полномочия государствен-                ные органы
ных органов по обеспече-
нию этих мер
--------------------------------------------------------------------