033 "Амангелдi газ кен орындары топтарын игеру" бағдарламасы бойынша республикалық бюджет қаражаты есебiнен орындалатын инвестициялық жобаны iске асыру барысында туындаған Қазақстан Республикасының мүлiктiк құқығын бағалау туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2003 жылғы 19 желтоқсандағы N 311-ө өкімі
033 "Амангелдi газ кен орындары топтарын игеру" бағдарламасы бойынша республикалық бюджет қаражаты есебiнен орындалатын инвестициялық жобаны iске асыруға байланысты:
1. Қазақстан Республикасының Энергетика және минералдық ресурстар министрлiгi заңнамада белгiленген тәртiппен "ҚазМұнайГаз" ұлттық компаниясы" жабық акционерлiк қоғамының 033 "Амангелдi газ кен орындары топтарын игеру" бағдарламасы бойынша республикалық бюджет қаражаты есебiнен орындалатын инвестициялық жобаны iске асыру барысында туындаған Қазақстан Республикасының мүлiктiк құқығын бағалауды жүзеге асыруын қамтамасыз етсiн.
2. Осы өкiмнiң орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң орынбасары С.М. Мыңбаевқа жүктелсiн.
Премьер-Министр

Об оценке имущественного права Республики Казахстан, возникшего в ходе реализации инвестиционного проекта, выполняемого за счет средств республиканского бюджета по программе 033 "Освоение Амангельдинской группы месторождений газа"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 19 декабря 2003 года N 311-р
В связи с реализацией инвестиционного проекта, выполняемого за счет средств республиканского бюджета по программе 033 "Освоение Амангельдинской группы месторождений газа":
1. Министерству энергетики и минеральных ресурсов Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить осуществление закрытым акционерным обществом "Национальная компания "КазМунайгаз" оценки имущественного права Республики Казахстан, возникшего в ходе реализации инвестиционного проекта, выполняемого за счет средств республиканского бюджета по программе 033 "Освоение Амангельдинской группы месторождений газа".
2. Контроль за исполнением настоящего распоряжения возложить на Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан Мынбаева С.М.
Премьер-Министр