Қазақстан Республикасы Yкiметiнің мәжiлiстерiнде 2004 жылғы бiрiншi тоқсанда қаралатын мәселелердiң тiзбесi туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2004 жылғы 20 қаңтардағы N 17-ө өкімі
1. Қоса беріліп отырған Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң мәжiлiстерiнде 2004 жылғы бiрiншi тоқсанда қаралатын мәселелердiң тiзбесi бекітілсiн.
2. Қазақстан Республикасының орталық атқарушы органдары Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң мәжiлiстерiнде қарауға арналған материалдарды уақтылы дайындауды және енгiзудi қамтамасыз етсiн.
Премьер-Министр
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінiң
2004 жылғы 20 қаңтардағы
N 17 өкiмiмен
бекiтiлген
Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң мәжілiстерiнде 2004 жылғы
бiрiншi тоқсанда қаралатын мәселелердiң
Тізбесі
___________________________________________________________________
Күні     Мәселенiң атауы   Дайындалуына      Баяндамашылар
жауаптылар
___________________________________________________________________
1             2               3                  4
___________________________________________________________________
15.01.  Қазақстан Респуб.  Индустрия        Ә.Р.Жақсыбеков
ликасының Индус.   және сауда
триялық-иннова.    министрлiгi
циялық дамуының
2003-2015 жыл.
дарға арналған
стратегиясын iс.
ке асыру жөнiн.
дегi 2004 жылға
арналған iс-шара.
лар жоспарын бе.
кiту туралы
04.02.  Қазақстан Респуб.  Экономика       Қ.Н. Келiмбетов
ликасының әлеу.    және
меттiк-экономи.    бюджеттік
калық дамуының     жоспарлау
қорытындылары      министрлігі
туралы және Қа.
зақстан Респуб.
ликасы Үкiметi.
нiң 2003-2006
жылдарға арнал.
ған бағдарлама.
сының 2003 жылы
iске асырылу
барысы және
2004 жылғы 1
тоқсанға арнал.
ған мiндеттерi
туралы
04.02.  Мемлекеттiк бюд.   Қаржы            Е.А.Досаев
жеттiң 2003        министрлігі
жылы атқарылуының
алдын ала қорытын.
дылары туралы
24.02.  Ұлттық инновация.  Индустрия        Ә.Р.Жақсыбеков
лық жүйенi қалып.  және сауда
тастыру туралы     министрлiгi
24.02.  Қазақстан Респуб.  Білім және       Ж.Ә.Құлекеев
ликасында бiлiм    ғылым
берудi дамыту.     министрлігі
дың 2015 жылға
дейiнгi
тұжырымдамасы
туралы
09.03.  Қазақстан Респуб.  Статистика       К.С.Әбдиев
ликасының статис.  жөніндегі        Д.Қ.Қасейінов
тика жөніндегi     агенттік,
агенттiгiнде       Мәдениет
"Қазақстан         министрлігі
Республикасын.
дағы тiл туралы"
Қазақстан Респуб.
ликасы Заңының
орындалу барысы
туралы
30.03   Қазақстан Респуб.  Экономика       Қ.Н.Келімбетов
ликасында көлең.   және
келi экономиканың  бюджеттік
көлемiн азайту     жоспарлау
жөнiндегi шаралар  министрлігі
туралы
30.03.  Құқықтық түсінді.  Әдiлет          О.И.Жұмабеков
ру жұмысы, құқық.  министрлiгi
тық мәдениетті
қалыптастыру,
азаматтарды құ.
қықтық оқыту әрi
тәрбиелеу жөнін.

О перечне вопросов для рассмотрения на заседаниях Правительства Республики Казахстан в первом квартале 2004 года
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 20 января 2004 года N 17-p
1. Утвердить прилагаемый перечень вопросов для рассмотрения на заседаниях Правительства Республики Казахстан в первом квартале 2004 года.
2. Центральным исполнительным органам Республики Казахстан обеспечить своевременную подготовку и внесение материалов для рассмотрения на заседаниях Правительства Республики Казахстан.
Премьер-Министр
Утвержден
распоряжением Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 20 января 2004 года N 17
Перечень
вопросов для рассмотрения на заседаниях Правительства
Республики Казахстан в первом квартале 2004 года
-------------------------------------------------------------------
Дата !                                !Ответственные!
!     Наименование вопроса       !      за     ! Докладчики
!                                ! подготовку  !
-------------------------------------------------------------------
1  !               2                !       3     !      4
-------------------------------------------------------------------
15.01. Об утверждении Плана мероприятий  Министерство  Джаксыбеков
на 2004 год по реализации         индустрии и   А.Р
Стратегии индустриально-           торговли
инновационного развития
Республики Казахстан на
2003-2015 годы
04.02. Об итогах социально-              Министерство  Келимбетов
экономического развития           экономики и   К.Н.
Республики Казахстан и ходе       бюджетного
реализации Программы              планирования
Правительства Республики
Казахстан на 2003-2006 годы за
2003 год и задачах на 1 квартал
2004 года
04.02. О предварительных итогах          Министерство  Досаев Е.А.
исполнения государственного         финансов
бюджета за 2003 год
24.02. О формировании национальной       Министерство  Джаксыбеков
инновационной системы             индустрии и   А.Р.
торговли
24.02. О Концепции развития образования  Министерство  Кулекеев
Республики Казахстан до 2015      образования   Ж.А.
года                              и науки
09.03. О ходе исполнения Закона          Агентство по  Абдиев К.С.
Республики Казахстан "О языках    статистике    Касеинов
в Республике Казахстан" в         Министерство  Д.К.
Агентстве Республики Казахстан    культуры
по статистике
30.03. О мерах по сокращению объемов     Министерство  Келимбетов
теневой экономики в Республике    экономики и   К.Н.
Казахстан                         бюджетного
планирования
30.03. О проекте Программы по            Министерство  Жумабеков
праворазъяснительной работе,      юстиции       О.И.
формированию правовой культуры,
правовому обучению и воспитанию