Қазақстан Республикасында тұрғын үй құрылысын және тұрғын үй-коммуналдық саланы дамыту бағдарламасының жобасын әзiрлеу жөнiндегі жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2004 жылғы 29 қаңтардағы N 24-ө өкімі
1. Қазақстан Республикасында тұрғын ұй құрылысын және тұрғын үй-коммуналдық саланы дамыту бағдарламасының жобасын әзiрлеу мақсатында мынадай құрамда жұмыс тобы құрылсын:
Марченко                     - Қазақстан Республикасы Премьер-
Григорий Александрович         Министрiнің бiрiншi орынбасары,
жетекшi
Келiмбетов                   - Қазақстан Республикасының Экономика
Қайрат Нематұлы                және бюджеттiк жоспарлау министрi,
жетекшiнің орынбасары
Коржова                      - Қазақстан Республикасының Экономика
Наталья Артемовна              және бюджеттiк жоспарлау
вице-министрi, хатшы
Чирков                       - Қазақстан Республикасының Индустрия
Владимир Николаевич            және сауда министрлiгi Құрылыс iстерi
жөнiндегi комитетi төрағасының
орынбасары
Баймағанбетов                - Қазақстан Республикасының Әдiлет
Серiк Нұртайұлы                вице-министрi
Өзбеков                      - Қазақстан Республикасының Қаржы вице-
Ғани Нұрмаханбетұлы            министрi
Лукин                        - Қазақстан Республикасының Индустрия
Андрей Иванович                және сауда вице-министрi
Мыңбаев                      - Қазақстан Республикасының Табиғи
Алмас Саятұлы                  монополияларды реттеу және
бәсекелестiктi қорғау жөнiндегi
агенттiгi төрағасының орынбасары
(келiсiм бойынша)
Сизов                        - Қазақстан Республикасының Жер
Александр Павлович             ресурстарын басқару жөнiндегi
агенттiгi төрағасының бiрiншi
орынбасары
Тұрғанқұлов                  - Қазақстан Республикасының
Ардақ Қасымқұлұлы              Ақпараттандыру және байланыс
жөнiндегi агенттiгi төрағасының
орынбасары
Қуанғанов                    - Қазақстан Республикасы Премьер-
Фархат Шаймұратұлы             Министрінің кеңесшісі
Таймерденов                  - Қазақстан Республикасының Әдiлет
Мейрамбек                      министрлiгi Тiркеу қызметi
комитетiнiң төрағасы
Эльзенбах                    - Қазақстан Республикасының Статистика
Ирина Яновна                   жөнiндегі агенттiгi Статистикалық
ақпаратты талдау және жариялау
департаментi директорының орынбасары
Айманбетова                  - Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкi
Гүлбану Зарлыққызы             Төрағасының орынбасары (келiсiм
бойынша)
Наурызбаева                  - "Қазақстанның тұрғын үй құрылыс жинақ
Нұрбұбi Серiкқажықызы          банкі" акционерлiк қоғамы
басқармасының төрайымы (келiсiм
бойынша)
Сағындықова                  - "Қазақстандық ипотекалық компания"
Майко Оразымбетқызы            жабық акционерлiк қоғамы
басқармасының төрайымы (келiсiм
бойынша)
Ескерту. Құрамға өзгеріс енгізілді - ҚР Үкіметінің 2004.02.12. N 36 өкімімен .

О создании рабочей группы по разработке проекта Программы развития жилищного строительства и жилищно-коммунальной сферы в Республике Казахстан
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 29 января 2004 года N 24-p
1. В целях разработки проекта Программы развития жилищного строительства и жилищно-коммунальной сферы в Республике Казахстан создать рабочую группу в следующем составе:
Марченко                   Первый заместитель Премьер-Министра
Григорий Александрович     Республики Казахстан, руководитель
Келимбетов                 Министр экономики и бюджетного
Кайрат Нематович           планирования Республики Казахстан,
заместитель руководителя
Коржова Наталья Артемовна  вице-министр экономики и бюджетного
планирования Республики Казахстан,
секретарь
Чирков                     заместитель председателя Комитета по
Владимир Николаевич        делам строительства Министерства
индустрии и торговли Республики
Казахстан
Баймаганбетов              вице-министр юстиции Республики
Серик Нуртаевич            Казахстан
Узбеков                    вице-министр финансов Республики
Гани Нурмаханбетович       Казахстан
Лукин                      вице-министр индустрии и торговли
Андрей Иванович            Республики Казахстан
Мынбаев                    заместитель Председателя Агентства
Алмас Саятович             Республики Казахстан по регулированию
естественных монополий и защите
конкуренции (по согласованию)
Сизов                      первый заместитель Председателя
Александр Павлович         Агентства Республики Казахстан по
управлению земельными ресурсами
Турганкулов                заместитель Председателя Агентства
Ардак Касымкулович         Республики Казахстан по информатизации
и связи
Куанганов                  советник Премьер-Министра Республики
Фархад Шаймуратович        Казахстан
Таймерденов                председатель Комитета регистрационной
Мейрамбек                  службы Министерства юстиции Республики
Казахстан
Эльзенбах                  заместитель директора Департамента
Ирина Яновна               анализа и публикаций статистической
информации Агентства Республики
Казахстан по статистике
Айманбетова                заместитель Председателя Национального
Гульбану Зарлыковна        Банка Республики Казахстан
(по согласованию)
Наурызбаева                председатель правления акционерного
Нурбуби Серекхажиевна      общества "Жилищный строительный
сберегательный банк Казахстана"
(по согласованию)
Сагиндыкова                председатель правления закрытого
Майко Оразымбетовна        акционерного общества "Казахстанская
ипотечная компания" (по согласованию) <*>
Сноска. В пункт 1 внесены изменения - распоряжением Премьер-Министра РК от 12 февраля 2004 г. N 36-р .