Қазақстан Республикасында денсаулық сақтауды реформалау жөнiнде ұсыныстар әзiрлеу үшін жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2004 жылғы 11 ақпандағы N 32-ө өкімі
1. Қазақстан Республикасында денсаулық сақтауды реформалау жөнiнде ұсыныстар әзiрлеу үшiн мынадай құрамда жұмыс тобы құрылсын:
Марченко                       - Қазақстан Республикасы Премьер-
Григорий Александрович           Министрiнің бiрiншi орынбасары,
жетекшi
Досқалиев                      - Қазақстан Республикасының Денсаулық
Жақсылық Ақмырзаұлы              сақтау министрi, жетекшiнің
орынбасары
Жаңабаев                       - Қазақстан Республикасы Денсаулық
Дүйсебай Жаңабайұлы              сақтау министрлiгiнің Емдеу-алдын
алу жұмыстары департаментi
директорының орынбасары, хатшы
Коржова                        - Қазақстан Республикасының
Наталья Артемовна                Экономика және бюджеттiк жоспарлау
вице-министрi
Әмрин                          - Қазақстан Республикасының Қаржы
Асқар Кемеңгерұлы                вице-министрi
Баймағанбетов                  - Қазақстан Республикасының Әдiлет
Серiк Нұртайұлы                  вице-министрi
Өтеулина                       - Қазақстан Республикасы Премьер-
Хафиза Мұхтарқызы                Министрiнің кеңесшiсi
Ермекбаев                      - Қарағанды облысы денсаулық сақтау
Қанат Қартайұлы                  басқармасының бастығы
Маджуга                        - Қазақстан Республикасының Денсаулық
Виктор Петрович                  сақтау министрлiгi Медициналық
қызметтiң сапасын талдау және
бағалау ұлттық орталығының бас
директоры
Ким                            - Қазақстан Республикасының Денсаулық
Сергей Васильевич                сақтау министрлiгi Денсаулық
сақтаудың медициналық және
экономикалық проблемалары ғылыми
орталығының директоры
Алмолдин                       - Солтүстiк Қазақстан облысы облыстық
Серiк Алмолдаұлы                 ауруханасының бас дәрігерi
Дүйсенов                       - Степногорск қаласы орталық аудандық
Асқар Хайроллаұлы                ауруханасының бас дәрiгерi
Садықов                        - Алматы облысы Талғар орталық
Болат Ұрмырзаұлы                 аудандық ауруханасының бас дәрiгерi
Чернов                         - Қарағанды қаласының көп бейiндi
Дмитрий Дмитриевич               ауруханасының бас дәрiгерi
2. Жұмыс тобы 2004 жылғы 1 наурызға дейiн Қазақстан Республикасы Үкiметiнің қарауына денсаулық сақтауды реформалау жөнiнде ұсыныстар енгiзсiн.
Премьер-Министр

О создании рабочей группы для выработки предложений по реформированию здравоохранения в Республике Казахстан
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 11 февраля 2004 года N 32-p
1. Создать рабочую группу для выработки предложений по реформированию здравоохранения в Республике Казахстан в следующем составе:
Марченко                  - Первый заместитель Премьер-Министра
Григорий Александрович      Республики Казахстан, руководитель
Доскалиев                 - Министр здравоохранения Республики
Жаксылык Акмурзаевич        Казахстан, заместитель руководителя
Джанабаев                 - заместитель директора Департамента
Дуйсебай Джанабаевич        лечебно-профилактической работы
Министерства здравоохранения
Республики Казахстан, секретарь
Коржова                   - вице-министр экономики и бюджетного
Наталья Артемовна           планирования Республики Казахстан
Амрин                     - вице-министр финансов Республики
Аскар Кеменгерович          Казахстан
Баймаганбетов             - вице-министр юстиции Республики
Серик Нуртаевич             Казахстан
Утеулина                  - советник Премьер-Министра Республики
Хафиза Мухтаровна           Казахстан
Ермекбаев                 - начальник управления здравоохранения
Канат Картаевич             Карагандинской области
Маджуга                   - генеральный директор Национального
Виктор Петрович             центра анализа и оценки качества
медицинских услуг Министерства
здравоохранения Республики Казахстан
Ким                       - директор Научного центра медицинских и
Сергей Васильевич           экономических проблем здравоохранения
Министерства здравоохранения
Республики Казахстан
Алмолдин                  - главный врач областной больницы Северо-
Серик Алмолдинович          Казахстанской области
Дуйсенов                  - главный врач центральной районной
Аскар Хайруллаевич          больницы города Степногорска
Садыков                   - главный врач Талгарской центральной
Болат Урмурзаевич           районной больницы Алматинской области
Чернов                    - главный врач многопрофильной больницы
Дмитрий Дмитриевич          города Караганды
2. Рабочей группе до 1 марта 2004 года представить на рассмотрение в Правительство Республики Казахстан предложения по реформированию здравоохранения.
Премьер-Министр