Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 2003 жылғы 22 сәуiрдегi N 70-ө және 2003 жылғы 4 тамыздығы N 164-ө өкiмдерiне өзгерiстер мен толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2004 жылғы 13 ақпандағы N 37-ө өкімі
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң кейбiр өкiмдеріне мынадай өзгерiстер мен толықтыру енгiзiлсiн:
1) "2003-2005 жылдардың жазғы каникулы кезеңінде балалар мен жасөспірiмдердің демалысын, сауықтырылуын және жұмыспен қамтылуын ұйымдастыру туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 2003 жылғы 22 сәуiрдегі N 70-ө өкiмiне :
2-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"2. Қазақстан Республикасының Мәдениет министрлiгi жастар ұйымдары мен мәдениет ұйымдарының жазғы кезеңде балалар мен жасөспірiмдердiң жазғы демалысын өткізуге, сауықтырылуын және жұмыспен қамтылуын ұйымдастыруға қатысуына жәрдемдессiн.";
мынадай мазмұндағы 2-1-тармақпен толықтырылсын:
"2-1. Қазақстан Республикасының Ақпарат министрлiгі бұқаралық ақпарат құралдарында балалар мен жасөспiрiмдердiң жазғы демалысына, сауықтырылуына және жұмыспен қамтылуына дайындық пен оларды өткiзу барысының жариялануын қамтамасыз етсiн.";
2) "Көшпендi" көркем тарихи фильмiн шығару туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 2003 жылғы 4 тамыздағы N 164-ө өкімiне :
1 және 3-тармақтарда "Мәдениет, ақпарат және қоғамдық келiсiм" деген сөздер "Мәдениет" деген сөзбен ауыстырылсын.
Премьер-Министр

О внесении изменений и дополнения в распоряжения Премьер-Министра Республики Казахстан от 22 апреля 2003 года N 70-р и от 4 августа 2003 года N 164-р
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 13 февраля 2004 года N 37-p
Внести в некоторые распоряжения Премьер-Министра Республики Казахстан следующие изменения и дополнение:
1) в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 22 апреля 2003 года N 70-р "Об организации отдыха, оздоровления и занятости детей и подростков в период летних каникул на 2003-2005 годы":
пункт 2 изложить в следующей редакции:
"2. Министерству культуры Республики Казахстан содействовать участию молодежных организаций и организаций культуры в проведении летнего отдыха, оздоровления и занятости детей и подростков в летний период.";
дополнить пунктом 2-1 следующего содержания:
"2-1. Министерству информации Республики Казахстан обеспечивать освещение в средствах массовой информации о ходе подготовки и проведения летнего отдыха, оздоровления и занятости детей и подростков";
2) в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 4 августа 2003 года N 164-р "О производстве художественного исторического фильма "Кочевник":
в пунктах 1 и 3 слова "культуры, информации и общественного согласия" заменить словом "культуры".
Премьер-Министр