Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2004 жылғы 3 ақпандағы N 26-ө өкіміне толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2004 жылғы 18 ақпандағы N 41-ө өкімі
"Мемлекеттік бюджет есебінен ұсталатын Қазақстан Республикасы органдарының қызметкерлеріне еңбекақы төлеу жүйесін одан әрі жетілдіру жөніндегі ұсыныстар әзірлеу үшін жұмыс тобын құру туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2004 жылғы 3 ақпандағы N 26-ө өкіміне мынадай толықтырулар енгізілсін:
1-тармақта:
жұмыс тобының құрамына мыналар енгізілсін:
Шойынбаев                  - Қазақстан Республикасы Қауіпсіздік
Мәлік Өлмесұлы               Кеңесі Хатшылығының сектор меңгерушісі
(келісім бойынша)
Парусимова                 - Қазақстан Республикасы Қаржы
Любовь Ивановна              министрлігінің Мемлекеттік органдарды
қаржыландыру департаменті директорының
орынбасары
Премьер-Министр

О внесении дополнений в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 3 февраля 2004 года N 26-р
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 18 февраля 2004 года N 41-р
Внести в распоряжение Премьер-Министра Республики от 3 февраля 2004 года N 26-р "О создании рабочей группы для выработки предложений по дальнейшему совершенствованию системы оплаты труда работников органов Республики Казахстан, содержащихся за счет государственного бюджета" следующие дополнения:
в пункте 1:
ввести в состав рабочей группы:
Шойнбаева Малика Ульмесовича   - заведующего сектором Секретариата
Совета Безопасности Республики
Казахстан (по согласованию)
Парусимову Любовь Ивановну     - заместителя директора Департамента
финансирования государственных
органов Министерства финансов
Республики Казахстан.
Премьер-Министр