Еуразиялық экономикалық қоғамдастығы Мемлекетаралық Кеңесiнiң үкiмет басшылары деңгейiндегi тоғызыншы мәжiлiсiн дайындау және өткiзу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2004 жылғы 23 ақпандағы N 45-ө өкімі
2004 жылғы 26-27 ақпан кезеңiнде Алматы қаласында Еуразиялық экономикалық қоғамдастығы Мемлекетаралық Кеңесiнің үкiмет басшылары деңгейiндегi тоғызыншы мәжiлiсiн дайындау және өткiзу үшiн:
1. Қазақстан Республикасының Сыртқы iстер министрлiгi 2004 жылғы 26-27 ақпан кезеңінде Алматы қаласында Еуразиялық экономикалық қоғамдастығы Мемлекетаралық Кеңесiнiң мәжiлiсiн (бұдан әрi - мәжiлiс) дайындау және өткiзу жөнiндегi протоколдық-ұйымдастыру iс-шараларын қамтамасыз етсiн.
2. Қазақстан Республикасы Президентiнiң Iс басқармасы (келiсiм бойынша):
қосымшаға сәйкес Беларусь Республикасы, Қырғыз Республикасы, Ресей Федерациясы және Тәжiкстан Республикасы ресми делегацияларының (бұдан әрi - делегациялар) мүшелерiн орналастыру, тамақтандыру және оларға көлiктiк қызмет көрсету жөнiнде қажеттi шаралар қабылдасын;
2004 жылға арналған республикалық бюджетте "Мемлекет басшысының, Премьер-Министрдiң және мемлекеттiк органдардың басқа да лауазымды тұлғаларының қызметiн қамтамасыз ету" бағдарламасы бойынша көзделген қаражат есебiнен мәжiлiстi өткiзуге арналған шығыстарды қаржыландыруды қамтамасыз етсiн.
3. Қазақстан Республикасының Iшкi iстер министрлiгi, Қазақстан Республикасы Президентiнiң Күзет қызметi (келiсiм бойынша), Қазақстан Республикасының Ұлттық қауiпсiздiк комитетi (келiсiм бойынша) делегациялар мүшелерiнiң әуежайдағы, тұратын және болатын орындарындағы қауiпсiздiгiн, сондай-ақ жүретiн бағыттары бойынша бiрге жүрудi қамтамасыз етсiн.
4. Қазақстан Республикасының Көлiк және коммуникациялар министрлiгi белгiленген тәртiппен:
Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрлiгімен бiрлесiп, делегациялар басшыларының арнайы ұшақтарының Қазақстан Республикасы аумағының үстiнен ұшып өтуiн, Алматы қаласының әуежайына қонуын және одан ұшып шығуын;
Алматы қаласының әуежайында арнайы ұшақтарға техникалық қызмет көрсетудi, тұрағын және жанармай құюды қамтамасыз етсiн.
5. Қазақстан Республикасының Ақпарат министрлiгi мәжілістiң бұқаралық ақпарат құралдарында жариялануын қамтамасыз етсiн.
6. Алматы қаласының әкiмi делегацияларды қарсы алу және шығарып салу жөнiндегi ұйымдастыру iс-шараларының орындалуын, Алматы қаласының әуежайы мен көшелерiнiң безендiрiлуiн қамтамасыз етсiн.
7. Қазақстан Республикасының Республикалық ұланы (келiсiм бойынша) Алматы қаласының әуежайында делегациялар басшыларын күтiп алу мен шығарып салу салтанатына қатыссын, Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің атынан ресми қабылдау кезiнде концерттiк бағдарлама ұйымдастырсын.

О подготовке и проведении девятого заседания Межгосударственного Совета Евразийского экономического сообщества на уровне глав правительств
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 23 февраля 2004 года N 45-p
Для подготовки и проведения 26-27 февраля 2004 года в городе Алматы девятого заседания Межгосударственного Совета Евразийского экономического сообщества на уровне глав правительств:
1. Министерству иностранных дел Республики Казахстан обеспечить протокольно-организационные мероприятия по подготовке и проведению 26-27 февраля 2004 года в городе Алматы заседания Межгосударственного Совета Евразийского экономического сообщества (далее - заседание).
2. Управлению делами Президента Республики Казахстан (по согласованию):
принять необходимые меры по размещению, питанию и транспортному обслуживанию членов официальных делегаций Республики Беларусь, Кыргызской Республики, Российской Федерации и Республики Таджикистан, (далее - делегации) согласно приложению;
обеспечить финансирование расходов на проведение заседания за счет средств, предусмотренных в республиканском бюджете на 2004 год по программе "Обеспечение деятельности Главы государства, Премьер-Министра и других должностных лиц государственных органов".
3. Министерству внутренних дел Республики Казахстан, Службе охраны Президента Республики Казахстан (по согласованию), Комитету национальной безопасности Республики Казахстан (по согласованию) обеспечить безопасность членов делегаций в аэропорту, местах проживания и посещения, а также сопровождение по маршрутам следования.
4. Министерству транспорта и коммуникаций Республики Казахстан в установленном порядке обеспечить:
совместно с Министерством обороны Республики Казахстан пролет специальных самолетов глав делегаций над территорией Республики Казахстан, посадку и вылет в аэропорту города Алматы;
техническое обслуживание, стоянку и заправку специальных самолетов в аэропорту города Алматы.
5. Министерству информации Республики Казахстан обеспечить освещение заседания в средствах массовой информации.
6. Акиму города Алматы обеспечить выполнение организационных мероприятий по встрече и проводам делегаций, оформлению аэропорта и улиц города Алматы.
7. Республиканской гвардии Республики Казахстан (по согласованию) принять участие в церемонии встречи и проводов глав делегаций в аэропорту города Алматы, организовать концертную программу во время официального приема от имени Премьер-Министра Республики Казахстан.

8. Осы өкiмнiң iске асырылуын бақылау Қазақстан Республикасының Сыртқы істер министрлiгіне жүктелсiн.
Премьер-Министр
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң
2004 жылғы 20 ақпандағы
N 45 өкiмiне
қосымша
Делегациялар мүшелерiн
орналастыру, тамақтандыру және оларға көлiктiк
қызмет көрсету жөнiндегi ұйымдастыру шаралары
1. Делегациялар мүшелерiн 1+6 форматы бойынша Алматы қаласының қонақ үйлерiне орналастыру, тамақтандыру және оларға көлiктiк қызмет көрсету.
2. Қазақстан Республикасы Президентiнiң Күзет қызметi қызметкерлерiн делегациялар басшылары орналасқан жерлерге орналастыру.
3. Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң, делегациялар басшыларының қатысуымен екi жақты кездесулер өткiзу үшiн залдарды жалға алу.
4. Баспа өнiмдерiн (бейдждер, автомобильдерге арнайы рұқсатнамалар, куверттiк карталар, қабылдауға шақырулар) дайындау.
5. Делегациялар басшылары үшiн сыйлықтар және кәдесыйлар сатып алу.
6. Делегацияларды Алматы қаласының әуежайында күтiп алу және шығарып салу кезiнде шай дастарханын ұйымдастыру.
7. Қазақстан Республикасының Премьер-Министрi Д.К.Ахметовтiң атынан ресми қабылдау ұйымдастыру.

8. Контроль за реализацией настоящего распоряжения возложить на Министерство иностранных дел Республики Казахстан.
Премьер-Министр
Приложение
к распоряжению Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 23 февраля 2004 года N 45-p
Организационные меры
по размещению, питанию и транспортному обслуживанию
членов делегаций
1. Размещение, питание и транспортное обслуживание членов делегаций по формату 1+6 в гостиницах города Алматы.
2. Размещение сотрудников Службы охраны Президента Республики Казахстан в местах размещения глав делегаций.
3. Аренда залов для проведения двусторонних встреч Премьер-Министра Республики Казахстан с главами делегаций.
4. Изготовление печатной продукции (бейджи, спецпропуска на автомобили, кувертные карты, пригласительные на прием).
5. Приобретение подарков и сувениров для глав делегаций.
6. Организация чайного стола в аэропорту города Алматы при встрече и проводах делегаций.
7. Организация официального приема от имени Премьер-Министра Республики Казахстан Ахметова Д.К.