2004 жылы Қазақстан Республикасында республикалық және ресми халықаралық жарыстар өткiзу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2004 жылғы 15 наурыздағы N 66-ө өкімі
1. Қазақстан Республикасы Туризм және спорт жөнiндегi агенттiгiнiң 2004 жылы Қазақстан Республикасының аумағында республикалық және ресми халықаралық жарыстарды өткiзу туралы ұсынысы қабылдансын.
2. Қоса берiлiп отырған:
1) 2004 жылы Қазақстан Республикасында өткiзiлетiн республикалық және ресми халықаралық жарыстардың тiзбесi;
2) 2004 жылы Қазақстан Республикасында республикалық және ресми халықаралық жарыстарға дайындық және оларды өткiзу жөнiндегi ұйымдастыру комитетiнiң құрамы бекiтiлсiн.
3. Қазақстан Республикасының Туризм және спорт жөнiндегi агенттiгi, Астана және Алматы қалаларының және Шығыс Қазақстан облысының әкiмдерi спорт түрлерi бойынша тиiсті федерациялармен келiсiм бойынша республикалық және ресми халықаралық жарыстарды дайындауды және өткiзудi қамтамасыз етсiн.
4. Қазақстан Республикасының Iшкi iстер министрлiгi республикалық және ресми халықаралық жарыстар өтетiн және оларға қатысушылар мен ресми адамдар тұратын орындарда қоғамдық тәртiптi, олардың қауiпсiздiгін сақтауды, ресми халықаралық жарыстарға қатысушы-шетелдiк азаматтарды Астана, Алматы және Шығыс Қазақстан облысының Өскемен қалаларының қонақ үйлерiнде тiркеудi қамтамасыз етсiн.
5. Қазақстан Республикасының Ақпарат министрлігі республикалық және ресми халықаралық жарыстарға дайындық пен олардың өткiзiлу барысын бұқаралық ақпарат құралдарында кеңiнен жариялауды қамтамасыз етсiн.
6. Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлiгi республикалық және ресми халықаралық жарыстарға қатысушыларға медициналық қызмет көрсетудi қамтамасыз етуге жәрдем көрсетсiн.
7. Қазақстан Республикасының Көлiк және коммуникациялар министрлiгi республикалық және ресми халықаралық жарыстарға қатысушыларға көлiк қызметiн көрсетудi қамтамасыз етуге жәрдем көрсетсiн.
8. Қазақстан Республикасының Сыртқы істер министрлігі Қазақстан Республикасының Туризм және спорт жөніндегі агенттігі ұсынған тізім бойынша ресми халықаралық жарыстарға қатысушылардың және ресми адамдардың келу және кету құжаттарын ресімдеуге жәрдем көрсетсін.
Премьер-Министр
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң
2004 жылғы 15 наурыздағы
N 66 өкiмiмен
бекiтiлген
2004 жылы Қазақстан Республикасында республикалық және ресми халықаралық жарыстарға дайындық және оны өткiзу жөнiндегi ұйымдастыру комитетiнiң құрамы
Тұрлыханов                - Қазақстан Республикасы Туризм және
Дәулет Болатұлы             спорт жөнiндегi агенттiгінің төрағасы,
төраға
Тәжiбай                   - Қазақстан Республикасының Туризм және
Бақытбек                    спорт жөнiндегi агенттігi төрағасының
бiрiншi орынбасары, орынбасар
Қанағатов                 - Қазақстан Республикасының Туризм және
Елсияр Баймұхамедұлы        спорт жөнiндегi агенттiгi төрағасының
орынбасары, орынбасар
Зверьков                  - Қазақстан Республикасының Сыртқы iстер
Вадим Павлович              вице-министрi
Лавриненко                - Қазақстан Республикасының Көлiк және
Юрий Иванович               коммуникациялар бiрiншi вице-министрi
Отто                      - Қазақстан Республикасының Iшкi iстер
Иван Иванович               вице-министрi
Рябченко                  - Қазақстан Республикасының Ақпарат
Олег Григорьевич            бiрiншi вице-министрi
Диқанбаева                - Қазақстан Республикасының Денсаулық
Сәуле Әлкейқызы             сақтау вице-министрi
Досмұханбетов             - Астана қаласының әкiмi
Темiрхан Мыңайдарұлы
Храпунов                  - Алматы қаласының әкiмi
Виктор Вячеславович
Гречухин                  - Шығыс Қазақстан облысы әкiмiнiң бiрiншi
Александр Васильевич        орынбасары
Мұзапаров                 - Шығыс Қазақстан облысы әкiмдігінiң
Марат Өмiрбекұлы            туризм және спорт басқармасының бастығы
Айтқожин                  - Астана қаласы әкiмi аппаратының Туризм
Азамат Серiкұлы             және спорт жөнiндегі департаментiнiң
бастығы
Оразбақ                   - Алматы қаласы әкiмi аппаратының Дене
Iзбасар Оразбақұлы          шынықтыру және спорт комитетiнiң
төрағасы
Захарин                   - Балуан Шолақ атындағы спорт және
Юрий Кузьмич                мәдениет сарайының директоры
(келiсiм бойынша)
Қожасбай                  - Қазақстан Республикасының күрес
Ерлан Сәдуақасұлы           федерациясының президентi
(келiсiм бойынша)
Хамхоев                   - Қазақстан Республикасының дзюдо
Әли Хамитұлы                федерациясының вице-президентi
(келiсiм бойынша)
Тұрлыханова               - Қазақстан Республикасының гандбол
Гүлнәр Смағұлқызы           федерациясының президентi
(келiсiм бойынша)
Щеглова                   - Қазақстан Республикасының спорттық
Ирина Валерьевна            бағдарлау федерациясының вице-президентi
(келiсiм бойынша)
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң
2004 жылғы 15 наурыздағы
N 66 өкiмiмен
бекiтiлген
2004 жылы Қазақстан Республикасында өткiзiлетiн республикалық және ресми халықаралық жарыстардың тiзбесi
____________________________________________________________________
N | Іс-шаралардың атауы  | Өткiзу   | Өтетін |     Жауапты
|                      | мерзiмi  |  орны  |   орындаушылар
____________________________________________________________________

О проведении республиканского и официальных международных соревнований в 2004 году в Республике Казахстан
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 15 марта 2004 года N 66-p
1. Принять предложение Агентства Республики Казахстан по туризму и спорту о проведении в 2004 году на территории Республики Казахстан республиканского и официальных международных соревнований.
2. Утвердить прилагаемые:
1) перечень республиканского и официальных международных соревнований, проводимых в 2004 году в Республике Казахстан;
2) состав организационного комитета по подготовке и проведению республиканского и официальных международных соревнований в 2004 году в Республике Казахстан.
3. Агентству Республики Казахстан по туризму и спорту, акимам городов Астаны, Алматы и Восточно-Казахстанской области по согласованию с соответствующими Федерациями по видам спорта обеспечить подготовку и проведение республиканского и официальных международных соревнований.
4. Министерству внутренних дел Республики Казахстан обеспечить охрану общественного порядка, безопасность участников и официальных лиц в местах их проживания и проведения республиканского и официальных международных соревнований, регистрацию в гостиницах городов Астаны, Алматы и Усть-Каменогорска Восточно-Казахстанской области иностранных граждан-участников официальных международных соревнований.
5. Министерству информации Республики Казахстан обеспечить широкое освещение в средствах массовой информации хода подготовки и проведения республиканского и официальных международных соревнований.
6. Министерству здравоохранения Республики Казахстан оказать содействие в обеспечении участников республиканского и официальных международных соревнований медицинским обслуживанием.
7. Министерству транспорта и коммуникаций Республики Казахстан оказать содействие в обеспечении транспортного обслуживания участников республиканского и официальных международных соревнований.
8. Министерству иностранных дел Республики Казахстан оказать содействие в оформлении въездных и выездных документов участникам и официальным лицам официальных международных соревнований по списку, представленному Агентством Республики Казахстан по туризму и спорту.
Премьер-Министр
Утвержден
распоряжением Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 15 марта 2004 года N 66
Состав
организационного комитета по подготовке и проведению
республиканского и официальных международных соревнований
в 2004 году в Республике Казахстан
Турлыханов                - Председатель Агентства Республики
Даулет Болатович            Казахстан по туризму и спорту,
председатель
Тажибай                   - первый заместитель Председателя
Бакытбек                    Агентства Республики Казахстан по
туризму и спорту, заместитель
Канагатов                 - заместитель Председателя Агентства
Елсияр Баймухамедович       Республики Казахстан по туризму и
спорту, заместитель
Зверьков                  - вице-министр иностранных дел
Вадим Павлович              Республики Казахстан
Лавриненко                - первый вице-министр транспорта и
Юрий Иванович               коммуникаций Республики Казахстан
Отто                      - вице-министр внутренних дел
Иван Иванович               Республики Казахстан
Рябченко                  - первый вице-министр информации
Олег Григорьевич            Республики Казахстан
Диканбаева                - вице-министр здравоохранения
Сауле Алкеевна              Республики Казахстан
Досмуханбетов             - аким города Астаны
Темирхан Мынайдарович
Храпунов                  - аким города Алматы
Виктор Вячеславович
Гречухин                  - первый заместитель акима
Александр Васильевич        Восточно-Казахстанской области
Музапаров                 - начальник управления спорта и
Марат Омырбекович           туризма акимата Восточно-Казахстанской
области
Айтхожин                  - начальник Департамента по туризму
Азамат Серикович            и спорту аппарата акима города Астаны
Оразбак                   - председатель Комитета по
Избасар Оразбакович         физической культуре и спорту
аппарата акима города Алматы
Захарин                   - директор Дворца спорта и культуры
Юрий Кузьмич                имени Балуана Шолака (по согласованию)
Кожасбай                  - президент Федерации борьбы
Ерлан Садвакасович          Республики Казахстан (по согласованию)
Хамхоев                   - вице-президент Федерации дзюдо
Али Хамитович               Республики Казахстан (по согласованию)
Турлыханова               - президент Федерации гандбола
Гульнара Исмагуловна        Республики Казахстан (по согласованию)
Щеглова                   - вице-президент Федерации
Ирина Валерьевна            спортивного ориентирования
Республики Казахстан (по согласованию)
Утвержден
распоряжением Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 15 марта 2004 года N 66
Перечень
республиканского и официальных международных соревнований,
проводимых в 2004 году в Республике Казахстан
-------------------------------------------------------------------
N  !  Наименование  !   Сроки    !    Место    !   Ответственные
п/п!  мероприятий   ! проведения !  проведения !
-------------------------------------------------------------------

1 |          2           |     3    |   4    |         5
____________________________________________________________________
1. Ауыр атлетикадан Азия  6-11 сәуiр  Алматы   Қазақстан
чемпионаты                         қаласы   Республикасының
Туризм және спорт
жөнiндегі агенттiгі,
Алматы қаласының
әкiмi, Қазақстан
Республикасының ауыр
атлетика федерациясы
(келiсiм бойынша)
2. Грек-рим күресiнен     7-10 мамыр  Алматы   Қазақстан
Азия чемпионаты                    қаласы   Республикасының
Туризм және спорт
жөніндегi агенттiгi,
Алматы қаласының
әкімі, Қазақстан
Республикасының күрес
федерациясы (келiсiм
бойынша)
3. Дзюдодан Азия          14-16 мамыр Алматы   Қазақстан
чемпионаты                         қаласы   Республикасының
Туризм және спорт
жөніндегi агенттігi,
Алматы қаласының
әкiмi, Қазақстан
Республикасының дзюдо
федерациясы (келiсiм
бойынша)
4. Спорттық бағдарлау.    26-30 мамыр Өскемен  Қазақстан
дан Азия және Тынық                қаласы   Республикасының
мұхиты аймағының                            Туризм және спорт
чемпионаты                                  жөнiндегi агенттігі,
Шығыс Қазақстан
облысының әкiмi,
Қазақстан
Республикасының
спорттық бағдарлау
федерациясы (келiсiм
бойынша)
5. Гандболдан жастардың   10-15       Алматы   Қазақстан
әйелдер командалары    маусым      қаласы   Республикасының
арасындағы Азия                             Туризм және спорт
чемпионаты                                  жөнiндегi агенттігі,
Алматы қаласының
әкiмi, Қазақстан
Республикасының
гандбол федерациясы
(келiсiм бойынша)
6. Еркiн, грек-рим және   17-20       Алматы   Қазақстан
әйелдер күресі бойынша маусым      қаласы   Республикасының
Жас өспірімдер арасын.                      Туризм және спорт
дағы Азия чемпионаты                        жөнiндегi агенттігі,
Алматы қаласының
әкiмi, Қазақстан
Республикасының
күрес федерациясы
(келiсiм бойынша)
7. Спорт ардагерлерiнiң   12-16       Астана   Қазақстан
республикалық          маусым      қаласы   Республикасының
спартакиадасы                               Туризм және спорт
жөнiндегi агенттiгi,
Астана қаласының
әкiмi
____________________________________________________________________

1 !        2       !      3     !      4      !         5
-------------------------------------------------------------------
1. Чемпионат Азии по 6-11 апреля  город Алматы  Агентство Респуб-
тяжелой атлетике                             лики Казахстан по
туризму и спорту,
аким города Алматы,
Федерация тяжелой
атлетики Республики
Казахстан (по сог-
ласованию)
2. Чемпионат Азии по 7-10 мая     город Алматы  Агентство Респуб-
греко-римской                                лики Казахстан по
борьбе                                       туризму и спорту,
аким города Алматы,
Федерация борьбы
Республики Казах-
стан (по согла-
сованию)
3. Чемпионат Азии по 14-16 мая    город Алматы  Агентство Респуб-
дзюдо                                        лики Казахстан по
туризму и спорту,
аким города Алматы,
Федерация дзюдо
Республики Казах-
стан (по сог-
ласованию)
4. Чемпионат Азии и  26-30 мая    город Усть-   Агентство Респуб-
Тихоокеанского                 Каменогорск   лики Казахстан по
региона по спор-                             туризму и спорту,
тивному ориенти-                             аким Восточно-
рованию                                      Казахстанской об-
ласти, Федерация
спортивного
ориентирования
Республики Казах-
стан (по сог-
ласованию)
5. Чемпионат Азии    10-15 июня   город Алматы  Агентство Респуб-
среди молодежных                             лики Казахстан по
женских команд                               туризму и спорту,
по гандболу                                  аким города Алматы,
Федерация гандбола
Республики Казах-
стан (по согла-
сованию)
6. Чемпионат Азии по 17-20 июня   город Алматы  Агентство Респуб-
вольной, греко-                              лики Казахстан по
римской и женской                            туризму и спорту,
борьбе среди                                 аким города Алматы,
юниоров                                      Федерация борьбы
Республики Казах-
стан (по согла-
сованию)
7. Республиканская   12-16 июня   город Астана Агентство Респуб-
Спартакиада                                 лики Казахстан по
ветеранов спорта                            туризму и спорту,
аким города Астаны
-------------------------------------------------------------------