"Қазақстан Республикасының халықаралық шарттары туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасын пысықтау үшiн ведомствоаралық жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2004 жылғы 19 наурыздағы N 73-ө өкімі
"Қазақстан Республикасының халықаралық шарттары туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасын (бұдан әрi - Заң) пысықтау мақсатында:
1. Мынадай құрамда ведомствоаралық жұмыс тобы құрылсын:
Аманжолова               - Қазақстан Республикасының Сыртқы iстер
Зүлфия Алтайқызы           министрлiгi Халықаралық құқық
департаментiнiң директоры, жетекшi
Кенжебаева               - Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер
Ақмарал Қазыханқызы        министрлiгiнiң Халықаралық құқық
департаментi халықаралық шарттар
басқармасының бастығы, жетекшiнiң
орынбасары
Машықов                  - Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер
Берiк Төлепбергенұлы       министрлiгiнiң Халықаралық құқық
департаментi халықаралық шарттар
бөлiмiнiң бастығы, хатшы
Райымбеков               - Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын
Қаналбек Өтжанұлы          басқару жөнiндегі агенттігi төрағасының
орынбасары
Күзембаев                - Қазақстан Республикасының Мәдениет
Валерий Әлiбекұлы          министрлiгi Өнер және халықаралық мәдени
байланыстар департаментiнiң директоры
Мендiғалиев              - Қазақстан Республикасының Қорғаныс
Асылбек Аманшаұлы          министрлiгi Аппаратының Халықаралық
ынтымақтастық департаментiнiң бастығы
Жексенбиев               - Қазақстан Республикасы Премьер-
Айдар Нұрланұлы            Министрiнiң Кеңсесi Сыртқы байланыстар
бөлiмiнiң бас сарапшысы
Эльзенбах                - Қазақстан Республикасының Статистика
Ирина Яновна               жөніндегі агенттігі Статистикалық
ақпаратты талдау және жариялау
департаментi директорының орынбасары
Керейбаев                - Қазақстан Республикасы Табиғи
Ғалымбек Әуесханұлы        монополияларды реттеу және бәсекелестiктi
қорғау жөнiндегi агенттiгiнiң Заң
департаментi директорының орынбасары
(келiсiм бойынша)
Сәрсембаев               - Қазақстан Республикасы Президентiнiң
Қанат Маратұлы             Әкiмшiлiгі Мемлекеттiк құқық бөлiмiнiң
аға сарапшысы (келiсiм бойынша)
Досполов                 - Қазақстан Республикасының Бас
Сергей Долдайұлы           прокуратурасы халықаралық қатынастар
басқармасының бастығы (келiсiм бойынша)
Күзембаев                - Қазақстан Республикасының Бiлiм және
Марат Меңдiханұлы          ғылым министрлiгi Құқықтық қамтамасыз
ету және аудит басқармасының бастығы
Әзiмова                  - Қазақстан Республикасының Әдiлет
Эльвира Әбiлқасымқызы      министрлiгi халықаралық құқық
басқармасының бастығы
Айбосынова               - Қазақстан Республикасының Индустрия және
Дина Әбжәлиқызы            сауда министрлiгi халықаралық
ынтымақтастық басқармасының бастығы
Мұқаева                  - Қазақстан Республикасының Экономика және
Мәдина Мұсақызы            бюджеттiк жоспарлау министрлiгі
Халықаралық экономикалық және қаржылық
қатынастар департаментi халықаралық
қаржылық қатынастары басқармасының
бастығы
Айтжанова                - Қазақстан Республикасының Қаржы
Жанар Қуандыққызы          министрлiгi конвенциялар және еларалық
қаржы ынтымақтастығы басқармасының
бастығы
Вахрамеев                - Қазақстан Республикасының Iшкi iстер
Роман Валерьевич           министрлiгі халықаралық ынтымақтастық
басқармасы бастығының орынбасары
Боярина                  - Қазақстан Республикасының Ақпарат
Людмила Васильевна         министрлігінiң ұйымдастыру-құқық
басқармасы бастығының мiндетiн атқарушы
Бекетаев                 - Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк
Марат Бақытжанұлы          қызмет iстерi жөнiндегi агенттігi
Мемлекеттік қызметтi құқықтық қамтамасыз
ету департаментi заңнаманы жетiлдiру
басқармасының бастығы (келiсiм бойынша)
Булименко                - Қазақстан Республикасының Экономикалық
Татьяна Викторовна         және сыбайлас жемқорлық қылмысқа қарсы
күрес жөнiндегi агенттігі (қаржы
полициясы) Құқықтық қамтамасыз ету және
халықаралық ынтымақтастық басқармасының
бастығы
Жармұхамбетова           - Қазақстан Республикасының Жоғарғы Соты
Сара Әзiмбекқызы           құқықтық сараптама және заңнаманы жүйелеу
бөлiмiнiң бастығы (келiсiм бойынша)
Павлова                  - Қазақстан Республикасының Көлiк және
Наталья Алексеевна         коммуникациялар министрлiгi Транзит
саясаты және сыртқы байланыстар
департаментi алыс шет елдер бөлiмiнiң
бастығы
Төкежанов                - Қазақстан Республикасының Денсаулық
Болат Тұрғанұлы            сақтау министрлігі медицинаны дамыту және
халықаралық қатынастар бөлiмiнiң бастығы
Уәли                     - Қазақстан Республикасының Еңбек және
Yрияш Қадырбекқызы         халықты әлеуметтік қорғау министрлiгi
халықаралық байланыстар бөлiмiнiң бастығы
Қазыбаева                - Қазақстан Республикасының Ақпарат
Әсем Қалымтайқызы          министрлiгi Сыртқы байланыстар және
салалық дамыту басқармасы сыртқы
байланыстар бөлiмi бастығының мiндетiн
атқарушы
Есiркепова               - Қазақстан Республикасының Туризм және
Анар Мұратқызы             спорт жөнiндегi aгeнттiгі халықаралық
ынтымақтастық бөлiмiнiң бастығы

О создании межведомственной рабочей группы для доработки проекта Закона Республики Казахстан "О международных договорах Республики Казахстан"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 19 марта 2004 года N 73-p
В целях доработки проекта Закона Республики Казахстан "О международных договорах Республики Казахстан" (далее - Закон):
1. Создать межведомственную рабочую группу в следующем составе:
Аманжолова               - директор Международно-правового
Зульфия Алтаевна           департамента Министерства иностранных
дел Республики Казахстан, руководитель
Кинжебаева               - начальник управления международных
Акмарал Казханова          договоров Международно-правового
департамента Министерства иностранных
дел Республики Казахстан, заместитель
руководителя
Машиков                  - начальник отдела международных договоров
Берик Толепбергенович      Международно-правового департамента
Министерства иностранных дел Республики
Казахстан, секретарь
Раймбеков                - заместитель Председателя Агентства
Каналбек Утжанович         Республики Казахстан по управлению
земельными ресурсами
Кузембаев                - директор Департамента искусств и
Валерий Альбекович         международных культурных связей
Министерства культуры Республики
Казахстан
Мендыгалиев              - начальник Департамента международного
Асылбек Аманшаевич         сотрудничества Аппарата Министерства
обороны Республики Казахстан
Жексенбиев               - главный эксперт Отдела внешних связей
Айдар Нурланович           Канцелярии Премьер-Министра Республики
Казахстан
Эльзенбах                - заместитель директора Департамента
Ирина Яновна               анализа и публикации статистической
информации Агентства Республики
Казахстан по статистике
Керейбаев                - заместитель директора Юридического
Галымбек Ауесханович       департамента Агентства Республики
Казахстан по регулированию естественных
монополий и защите конкуренции
(по согласованию)
Сарсембаев               - старший эксперт Государственно-правового
Канат Маратович            отдела Администрации Президента
Республики Казахстан (по согласованию)
Досполов                 - начальник управления международных
Сергей Долдович            отношений Генеральной прокуратуры
Республики Казахстан (по согласованию)
Кузембаев                - начальник управления правового
Марат Мендыханович         обеспечения и аудита Министерства
образования и науки Республики Казахстан
Азимова                  - начальник управления международного
Эльвира Абилхасимовна      права Министерства юстиции Республики
Казахстан
Айбосынова               - начальник управления международного
Дина Абжалиевна            сотрудничества Министерства индустрии и
торговли Республики Казахстан
Мухаева                  - начальник управления международных
Мадина Мусаевна            финансовых отношений Департамента
международных экономических и финансовых
отношений Министерства экономики и
бюджетного планирования Республики
Казахстан
Айтжанова                - начальник управления конвенций и
Жанара Куандыковна         межстранового финансового сотрудничества
Министерства финансов Республики
Казахстан
Вахрамеев                - заместитель начальника управления
Роман Валерьевич           международного сотрудничества
Министерства внутренних дел Республики
Казахстан
Боярина                  - исполняющая обязанности начальника
Людмила Васильевна         организационно-правового управления
Министерства информации Республики
Казахстан
Бекетаев                 - начальник управления совершенствования
Марат Бакытжанович         законодательства Департамента правового
обеспечения государственной службы
Агентства Республики Казахстан по делам
государственной службы (по согласованию)
Булименко                - начальник управления правового
Татьяна Викторовна         обеспечения и международного
сотрудничества Агентства Республики
Казахстан по борьбе с экономической и
коррупционной преступностью (финансовая
полиция)
Жармухамбетова           - начальник отдела правовой экспертизы и
Сара Азымбековна           систематизации законодательства
Верховного Суда Республики Казахстан
(по согласованию)
Павлова                  - начальник отдела стран дальнего
Наталья Алексеевна         зарубежья Департамента транзитной
политики и внешних связей Министерства
транспорта и коммуникаций Республики
Казахстан
Токежанов                - начальник отдела развития медицины и
Болат Турганович           международных отношений Министерства
здравоохранения Республики Казахстан
Уали                     - начальник отдела международных связей
Урияш Кадырбеккызы         Министерства труда и социальной защиты
населения Республики Казахстан
Казыбаева                - исполняющая обязанности начальника
Асем Калымтаевна           отдела внешних связей управления внешних
связей и отраслевого развития
Министерства информации Республики
Казахстан
Есиргепова               - начальник отдела международного
Анар Муратовна             сотрудничества Агентства Республики
Казахстан по туризму и спорту

2. Жұмыс тобы 2004 жылғы 1 шiлдеге дейiнгi мерзiмде Заң жобасын пысықтау жөнiндегi ұсыныстар енгiзсiн.
3. Қазақстан Республикасының Сыртқы iстер министрлігі Заң жобасын белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасының Үкіметіне енгізсін.
Премьер-Министр

2. Рабочей группе в срок до 1 июля 2004 года внести предложения по доработке проекта Закона.
3. Министерству иностранных дел Республики Казахстан внести проект Закона в установленном порядке в Правительство Республики Казахстан.
Премьер-Министр