"Тұрақты дамытуды қаржыландыру: "Проблемалар мен болашақтағы бағыттар" Азиядағы және Мұхиттағы Қаржылық Даму Институттары Қауымдастығының жыл сайынғы 27-кездесуiн өткiзу жөнiндегi ұсыныстарды әзiрлеу үшін жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2004 жылғы 13 сәуірдегі N 100-ө өкімі. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2007.05.31. N 442 қаулысымен.
"Тұрақты дамытуды қаржыландыру: "Проблемалар мен болашақтағы бағыттар" Азиядағы және Мұхиттағы Қаржылық Даму Институттары Қауымдастығының жыл сайынғы 27-кездесуiн өткiзу жөнiндегi ұсыныстарды әзiрлеу мақсатында:
1. Мынадай құрамда жұмыс тобы құрылсын:
Жақсыбеков              - Қазақстан Республикасының Индустрия
Әдiлбек Рыскелдiұлы       және сауда министрi, жетекшi
Исекешев                - Қазақстан Республикасының Индустрия және
Әсет Өрентайұлы           сауда вице-министрi, жетекшiнiң орынбасары
Бегiмбетов              - Қазақстан Республикасының Индустрия және
Серiк Жаңатайұлы          сауда министрлігі Жиынтық талдау және
ақпараттық жүйелердi дамыту департаментi
директорының орынбасары, хатшы
Оразбаев                - Қазақстан Республикасының Энергетика және
Барлық Есiркепұлы         минералдық ресурстар вице-министрi
Өтеғұлов                - Қазақстан Республикасының Экономика және
Мәулен Амангелдiұлы       бюджеттік жоспарлау министрлiгi
Мемлекеттік қарыз алуды және кредит
берудi жоспарлау департаментiнiң директоры
Әбділдина               - Қазақстан Республикасының Қаржы
Ажар Сәкенқызы            министрлігі Халықаралық қаржы қатынастары
департаментiнiң директоры
Иманбаев                - Қазақстан Республикасының Сыртқы iстер
Болат Бариұлы             министрлiгi Экономикалық және гуманитарлық
ынтымақтастық департаментiнiң директоры
Мағзұмов                - Қазақстан Республикасы Көлiк және
Руслан Қапызұлы           коммуникациялар министрлiгiнiң Қаржылық
реттеу департаментi директорының
орынбасары
Сәйденов                - Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкiнiң
Әнуар Ғаллимоллаұлы       Төрағасы (келiсiм бойынша)
Еденбаев                - Қазақстан Республикасының Қаржы рыногы
Еркеғали Серiкұлы         мен қаржылық ұйымдарды реттеу және
қадағалау жөнiндегі агенттiгi Стратегия
және талдау департаментiнiң директоры
(келiсiм бойынша)
Шалғымбаев              - "Қазақстанның Даму Банкi" акционерлiк
Қамбар Басарғабызұлы      қоғамының президентi (келiсiм бойынша).
2. Жұмыс тобы 2004 жылғы 1 мамырға дейiнгi мерзiмде "Тұрақты дамытуды қаржыландыру: "Проблемалар мен болашақтағы бағыттар" Азиядағы және Мұхиттағы Қаржылық Даму Институттары Қауымдастығының жыл сайынғы 27-кездесуiн өткiзу жөнiндегi ұсыныстарды Қазақстан Республикасының Үкiметiне берсiн.
Премьeр-Министр

О создании рабочей группы для выработки предложений по проведению 27-ой ежегодной встречи Ассоциации Финансовых Институтов Развития в Азии и Океании "Финансирование устойчивого развития: "Проблемы и будущие направления"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 13 апреля 2004 года N 100-р. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 мая 2007 года N 442
Сноска. Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 13 апреля 2004 года N 100-р утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 мая 2007 года N  442 .
В целях выработки предложений по проведению 27-ой ежегодной встречи Ассоциации Финансовых Институтов Развития в Азии и Океании "Финансирование устойчивого развития: "Проблемы и будущие направления":
1. Создать рабочую группу в следующем составе:
Джаксыбеков Адильбек Рыскельдинович - Министр индустрии и торговли
Республики Казахстан,
руководитель
Исекешев Асет Орентаевич            - вице-министр индустрии и
торговли Республики Казахстан,
заместитель руководителя
Бегимбетов Серик Жанатаевич         - заместитель директора
Департамента сводного анализа
и развития информационных
систем Министерства индустрии
и торговли Республики Казахстан,
секретарь
Оразбаев Барлык Есиркепович         - вице-министр энергетики и
минеральных ресурсов Республики
Казахстан
Утегулов Маулен Амангельдинович     - директор Департамента планирования
государственного заимствования и
кредитования Министерства экономики
и бюджетного планирования
Республики Казахстан
Абдильдина Ажар Сакеновна           - директор Департамента международных
финансовых отношений Министерства
финансов Республики Казахстан
Иманбаев Болат Бариевич             - директор Департамента экономического
и гуманитарного сотрудничества
Министерства иностранных дел
Республики Казахстан
Магзумов Руслан Капызович           - заместитель директора Департамента
финансового регулирования
Министерства транспорта и
коммуникаций Республики Казахстан
Сайденов Анвар Галлимулаевич        - председатель Национального Банка
Республики Казахстан (по
согласованию)
Еденбаев Еркегали Серикович         - директор департамента стратегии
и анализа Агентства Республики
Казахстан по регулированию и
надзору финансового рынка и
финансовых организаций (по
согласованию)
Шалгимбаев Камбар Басаргабызович    - президент акционерного общества
"Банк Развития Казахстана" (по
согласованию).
2. Рабочей группе в срок до 1 мая 2004 года представить в Правительство Республики Казахстан предложения по проведению 27-ой ежегодной встречи Ассоциации Финансовых Институтов Развития в Азии и Океании "Финансирование устойчивого развития: "Проблемы и будущие направления".
Премьер-Министр