Шағын несие берудiң мемлекеттік бағдарламасының жобасын әзiрлеу жөнiндегi жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2004 жылғы 23 сәуірдегі N 118-ө өкімі
Шағын несие берудiң мемлекеттiк бағдарламасының жобасын әзiрлеу жөнiндегi ұсыныстарды дайындау мақсатында:
1. Мынадай құрамда жұмыс тобы құрылсын:
Исекешев                - Қазақстан Республикасының Индустрия және
Әсет Өрентайұлы           сауда вице-министрi, жетекшi
Мусина                  - Қазақстан Республикасының Ауыл
Лилия Сәкенқызы           шаруашылығы вице-министрi, жетекшiнiң
орынбасары
Цой                     - Қазақстан Республикасының Индустрия және
Юлия Дмитриевна           сауда министрлiгiнiң Шағын бизнестi қолдау
жөнiндегi комитетi халықаралық
ынтымақтастық және шағын бизнестi дамыту
бөлiмiнiң бастығы, хатшы
Рақымбеков              - Қазақстан Республикасының Ауыл
Төлеутай Сатайұлы         шаруашылығы министрлiгi Агроөнеркәсiптiк
кешенiнiң және ауылдық аумақтардың
дамуын талдау мен мемлекеттiк реттеу
департаментiнiң директоры
Кетiркеева              - Қазақстан Республикасының Ауыл
Райгүл Мамырханқызы       шаруашылығы министрлiгi
Агроөнеркәсiптiк кешенiнiң және ауылдық
аумақтардың дамуын талдау мен мемлекеттiк
реттеу департаментi директорының
орынбасары
Доғалов                 - Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы
Амангелдi Нәжмиденұлы     министрлiгi Агроөнеркәсiптiк кешенiнiң
және ауылдық аумақтардың дамуын талдау
мен мемлекеттiк реттеу департаментi
ауылдық аумақтарды дамыту басқармасының
бастығы
Жанғазиев               - Қазақстан Республикасы Индустрия және
Жарқын Қайдарұлы          сауда министрлiгiнiң Шағын бизнестi қолдау
жөнiндегi комитетi шағын бизнесті дамыту
стратегиясы басқармасының бастығы
Нұрабаева               - Қазақстан Республикасы Индустрия және
Әсия Қойшыбайқызы         сауда министрлiгiнiң Шағын бизнестi қолдау
жөнiндегi комитетi шағын бизнестi
үйлестiру және қорғау басқармасының
бастығы
Caбиевa                 - Қазақстан Республикасы Еңбек және
Айгүл Касенқызы           әлеуметтiк қорғау министрлiгi Еңбек және
жұмыспен қамту департаментi еңбек
рыногын реттеу басқармасының бастығы
Темiрғалиева            - Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы
Қайыржамал Ғалламқызы     министрлiгi Агроөнеркәсiптік кешенiнiң
және ауылдық аумақтардың дамуын талдау
мен мемлекеттік реттеу департаментi
ауылдық аумақтарды дамыту басқармасы
бастығының орынбасары
Ермағанбетов            - Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы
Асылхан Малғаздарұлы      министрлiгi Агроөнеркәсiптiк кешенiнiң
және ауылдық аумақтардың дамуын талдау
мен мемлекеттiк реттеу департаментi
агроөнеркәсiптiк кешенiнiң дамуын
мемлекеттiк реттеу бөлiмiнiң бастығы
Маханова                - Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы
Жанар Тасболатқызы        министрлiгiнiң Агроөнеркәсiптiк кешенiнiң
және ауылдық аумақтардың дамуын талдау мен
мемлекеттiк реттеу департаментi
агроөнеркәсiптiк кешенiнiң дамуын
мемлекеттiк реттеу бөлiмiнiң бас маманы
Байдалинова             - Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы
Әлия Темiрболатқызы       министрлiгiнiң Агроөнеркәсiптiк кешенiнiң
және ауылдық аумақтардың дамуын талдау мен
мемлекеттiк реттеу департаментi ауылдық
аумақтарды паспорттау және болашағын
бағалау бөлiмiнiң бас маманы
Есдәулетова             - Қазақстан Республикасы Экономика және
Әлия Аманбайқызы          бюджеттiк жоспарлау министрлiгi
мемлекеттiк шеттен алуды жоспарлау және
несие беру департаментi үкiметтiк шеттен
алу саясаты және несие беру басқармасы
несиелiк саясат бөлiмiнiң бас маманы
Әбiлдина                - Қазақстан Республикасы қаржы министрлiгi
Айнұр Кәрiғұлқызы         Мемлекеттік қарыз және несие департаментi
несие беру басқармасы бюджеттiк несие беру
бөлімінің бас маманы
Хегай                   - Қазақстан Республикасының Қаржы
Елена Юрьевна             министрлiгiнің Салық комитетiнiң әдiстеме
басқармасы корпоративтік табыс салығының
әдiстемесі бөлiмiнiң бас маманы
Қаражiгiтов             - "Аграрлық несие корпорациясы" жабық
Асқарбек Раисұлы          акционерлiк қоғамы басқармасының төрағасы
(келiсiм бойынша)
Рахымбекова             - "Жезқазған кәсiпкерлерiнiң қауымдастығы"
Салтанат Темiрқұлқызы     қауымдастық бiрлестiгi басқармасының
төрағасы (келiсiм бойынша)
Сейсенғали              - "Ауыл шаруашылығын қаржылық қолдау
Клара Ашыққызы            қоры" жабық акционерлiк қоғамының
басқармасы төрағасының мiндетiн атқарушы
(келiсiм бойынша)
Кәрiмов                 - "Шағын кәсiпкерлiктi дамыту қоры" жабық
Ержан Балықбайұлы         акционерлiк қоғамының Астана қаласы
бойынша филиалының директоры (келiсiм
бойынша)
Юрьев                   - "Кәсiпкерлерге көмек көрсету қазақстандық
Александр Сергеевич       қоры" қоғамдық қорының директоры
(келiсiм бойынша)
Жүсіпов                 - "Қазақстандық несие беру қоры"
Шалқар Аманқосұлы         корпоративтiк қорының бас директоры
(келiсiм бойынша)
Тоқсанова               - "Шағын кәсiпкерлiк жөнiндегі
Айгүл Нұрпейiсқызы        республикалық ақпараттық-көрме орталығы"
жабық акционерлiк қоғамы оқу орталығының
оқытушысы (келiсiм бойынша)
Ибрагимова              - "Шағын кәсiпкерлiк жөнiндегі
Ләззат Еркiнқызы          республикалық ақпараттық-көрме орталығы"
жабық акционерлiк қоғамы оқу орталығының
оқытушысы (келiсiм бойынша)

О создании рабочей группы по разработке проекта Государственной программы микрокредитования
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 23 апреля 2004 года N 118-р
В целях выработки предложений по разработке проекта Государственной программы микрокредитования:
1. Создать рабочую группу в следующем составе:
Исекешев                     - вице-министр индустрии и торговли
Асет Орентаевич                Республики Казахстан, руководитель
Мусина                       - вице-министр сельского хозяйства
Лилия Сакеновна                Республики Казахстан, заместитель
руководителя
Цой                          - начальник отдела международного
Юлия Дмитриевна                сотрудничества и развития малого
бизнеса Комитета по поддержке малого
бизнеса Министерства индустрии и
торговли Республики Казахстан,
секретарь
Рахимбеков                   - директор Департамента анализа и
Толеутай Сатаевич              государственного регулирования
развития агропромышленного комплекса
и сельских территорий Министерства
сельского хозяйства Республики
Казахстан
Кетркеева                    - заместитель директора Департамента
Райгуль Мамырхановна           анализа и государственного
регулирования развития
агропромышленного комплекса и
сельских территорий Министерства
сельского хозяйства Республики
Казахстан
Догалов                      - начальник управления развития
Амангельды Нажмиденович        сельских территорий Департамента
анализа и государственного
регулирования развития
агропромышленного комплекса и
сельских территорий Министерства
сельского хозяйства Республики
Казахстан
Жангазиев                    - начальник управления стратегии
Жаркын Кайдарович              развития малого бизнеса Комитета по
поддержке малого бизнеса
Министерства индустрии и торговли
Республики Казахстан
Нурабаева                    - начальник управления координации
Асия Койшибаевна               и защиты малого бизнеса Комитета по
поддержке малого бизнеса
Министерства индустрии и торговли
Республики Казахстан
Сабиева                      - начальник управления регулирования
Айгуль Касеновна               рынка труда Департамента труда и
занятости Министерства труда и
социальной защиты населения
Республики Казахстан
Темиргалиева                 - заместитель начальника управления
Каиржамал Галлямовна           развития сельских территорий
Департамента анализа и
государственного регулирования
развития агропромышленного комплекса
и сельских территорий Министерства
сельского хозяйства Республики
Казахстан
Ермаганбетов                 - начальник отдела государственного
Асылхан Малгаздарович          регулирования развития
агропромышленного комплекса
Департамента анализа и
государственного регулирования
развития агропромышленного комплекса
и сельских территорий Министерства
сельского хозяйства Республики
Казахстан
Маханова                     - главный специалист отдела
Жанар Тасбулатовна             государственного регулирования
развития агропромышленного комплекса
Департамента анализа и
государственного регулирования
развития агропромышленного комплекса
и сельских территорий Министерства
сельского хозяйства Республики
Казахстан
Байдалинова                  - главный специалист отдела
Алия Темирбулатовна            паспортизации и оценки
перспективности сельских территорий
Департамента анализа и
государственного регулирования
развития агропромышленного комплекса
и сельских территорий Министерства
сельского хозяйства Республики
Казахстан
Есдаулетова                  - главный специалист отдела кредитной
Алия Аманбаевна                политики управления политики
правительственного заимствования и
кредитования Департамента
планирования государственного
заимствования и кредитования
Министерства экономики и бюджетного
планирования Республики Казахстан
Абильдина                    - главный специалист отдела бюджетного
Айнур Каригуловна              кредитования управления кредитования
Департамента государственного долга
и кредитования Министерства финансов
Республики Казахстан
Хегай                        - ведущий специалист отдела методологии
Елена Юрьевна                  корпоративного подоходного налога
управления методологии Налогового
комитета Министерства финансов
Республики Казахстан
Каражигитов                  - председатель правления закрытого
Аскарбек Раисович              акционерного общества "Аграрная
кредитная корпорация"
(по согласования)
Рахимбекова                  - председатель правления общественного
Салтанат Темиркуловна          объединения "Ассоциация
жезказганских предпринимателей"
(по согласованию)
Сисенгали                    - исполняющая обязанности председателя
Клара Ашикковна                правления закрытого акционерного
общества "Фонд финансовой поддержки
сельского хозяйства" (по
согласованию)
Каримов                      - директор филиала закрытого
Ержан Балыкбаевич              акционерного общества "Фонд развития
малого предпринимательства" по
городу Астане (по согласованию)
Юрьев                        - директор общественного фонда
Александр Сергеевич            "Казахстанский фонд содействия
предпринимателям" (по согласованию)
Жусупов                      - генеральный директор корпоративного
Шалкар Амангосович             фонда "Казахстанский фонд
кредитования" (по согласованию)
Токсанова                    - преподаватель учебного центра
Айгуль Нурпиисовна             закрытого акционерного общества
"Республиканский информационно-
выставочный центр по малому
предпринимательству" (по
согласованию)
Ибрагимова                   - преподаватель учебного центра
Ляззат Еркеновна               закрытого акционерного общества
"Республиканский информационно-
выставочный центр по малому
предпринимательству" (по
согласованию)

2. Жұмыс тобы 2004 жылғы 1 қазанға дейiн Қазақстан Республикасының Үкiметiне заңнамада белгіленген тәртiппен Шағын несие беру мемлекеттiк бағдарламасының жобасын енгізсін.
Премьер-Министр

2. Рабочей группе в срок до 1 октября 2004 года внести в установленном законодательством порядке в Правительство Республики Казахстан проект Государственной программы микрокредитования.
Премьер-Министр