Норвегия Корольдiгінің Премьер-Министрi Кьелл Магне Бондевиктiң Қазақстан Республикасына ресми сапарын дайындау және өткiзу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2004 жылғы 14 мамырдағы N 143-ө өкімі
Қазақстан Республикасы мен Норвегия Корольдiгi арасындағы екi жақты ынтымақтастықты нығайту және 2004 жылғы 25-26 мамырда Астана қаласында Норвегия Корольдiгінiң Премьер-Министрi Кьелл Магне Бондевиктiң Қазақстан Республикасына ресми сапарын дайындау және өткiзу жөнiндегi протоколдық-ұйымдастыру iс-шараларын қамтамасыз ету мақсатында:
1. Қазақстан Республикасының Сыртқы iстер министрлігі 2004 жылғы 25-26 мамырда Астана қаласында Норвегия Корольдігінiң Премьер-Министрi Кьелл Магне Бондевиктiң Қазақстан Республикасына ресми сапарын (бұдан әрi - сапар) дайындау және өткiзу жөнiндегi протоколдық-ұйымдастыру iс-шараларын қамтамасыз етсiн.
2. Қазақстан Республикасы Президентiнiң Іс басқармасы (келiсiм бойынша):
қосымшаға сәйкес Норвегия Корольдiгi ресми делегациясының мүшелерiн орналастыру, тамақтандыру және оларға көлiктiк қызмет көрсету жөнiндегi қажетті шараларды қабылдасын;
2004 жылға арналған республикалық бюджетте "Мемлекет басшысының, Премьер-Министрдiң және мемлекеттік органдардың басқа да лауазымды адамдарының қызметiн қамтамасыз ету" бағдарламасы бойынша көзделген қаражат есебiнен сапарды және бизнес-форумды өткiзу шығыстарын қаржыландыруды қамтамасыз етсiн.
3. Қазақстан Республикасының Iшкi iстер министрлiгi, Қазақстан Республикасы Президентiнiң Күзет қызметi (келiсiм бойынша), Қазақстан Республикасының Ұлттық қауiпсiздiк комитетi (келiсiм бойынша) Норвегия Корольдiгінiң делегациясы мүшелерiнiң әуежайдағы, тұратын және болатын орындарындағы қауiпсiздiгiн, сондай-ақ жүретiн бағыттары бойынша бiрге жүрудi, сондай-ақ екi арнайы ұшақты күзетудi қамтамасыз етсiн.
4. Қазақстан Республикасының Көлiк және коммуникациялар министрлігі белгіленген тәртіппен:
Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрлігімен бiрлесiп, Норвегия Корольдігі Премьер-Министрінің екi арнайы ұшағының Астана қаласының әуежайына қонып, Қазақстан Республикасының аумағы үстiнен  ұшып өтуін;
Астана қаласының әуежайында арнайы ұшақтарға техникалық қызмет көрсетудi, олардың тұрағын және жанармай құюды қамтамасыз етсiн.
5. Қазақстан Республикасының Индустрия және сауда министрлiгi Қазақстан Республикасының және Норвегия Корольдiгiнiң мүдделі мемлекеттік органдары өкілдерінің, кәсiпкерлерiнiң қатысуымен бизнес-форум ұйымдастырсын.
6. Қазақстан Республикасының Ақпарат министрлiгi сапардың бұқаралық ақпарат құралдарында жария етілуiн қамтамасыз етсiн.

О подготовке и проведении официального визита Премьер-Министра Королевства Норвегия Кьелла Магне Бондевика в Республику Казахстан
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 14 мая 2004 года N 143-р
В целях укрепления двустороннего сотрудничества между Республикой Казахстан и Королевством Норвегия и обеспечения протокольно-организационных мероприятий по подготовке и проведению официального визита Премьер-Министра Королевства Норвегия Кьелла Магне Бондевика в Республику Казахстан 25-26 мая 2004 года в городе Астане:
1. Министерству иностранных дел Республики Казахстан обеспечить протокольно-
организационные мероприятия по подготовке и проведению официального визита Премьер-Министра Королевства Норвегия Кьелла Магне Бондевика в Республику Казахстан с 25 по 26 мая 2004 года в городе Астане (далее - визит).
2. Управлению делами Президента Республики Казахстан (по согласованию):
принять необходимые меры по размещению, питанию и транспортному обслуживанию членов официальной делегации Королевства Норвегии согласно приложению;
обеспечить финансирование расходов на проведение визита и бизнес-форума за счет средств, предусмотренных в республиканском бюджете на 2004 год по программе "Обеспечение деятельности Главы государства, Премьер-Министра и других должностных лиц государственных органов".
3. Министерству внутренних дел Республики Казахстан, Службе охраны Президента Республики Казахстан (по согласованию), Комитету национальной безопасности Республики Казахстан (по согласованию) обеспечить безопасность членов делегации Королевства Норвегия в аэропорту, местах проживания и посещения, сопровождение по маршрутам следования, а также охрану двух специальных самолетов.
4. Министерству транспорта и коммуникаций Республики Казахстан в установленном порядке обеспечить:
совместно с Министерством обороны Республики Казахстан пролет двух специальных самолетов Премьер-Министра Королевства Норвегии над территорией Республики Казахстан с посадкой в аэропорту города Астаны;
техническое обслуживание, стоянку и заправку специальных самолетов в аэропорту города Астаны.
5. Министерству индустрии и торговли Республики Казахстан организовать бизнес-форум с участием представителей заинтересованных государственных органов, предпринимателей Республики Казахстан и Королевства Норвегия.
6. Министерству информации Республики Казахстан обеспечить освещение визита в средствах массовой информации.

7. Астана қаласының әкiмi Норвегия Корольдiгiнiң делегациясын күтіп алу мен шығарып салу жөнiндегi ұйымдастыру iс-шараларының орындалуын, Астана қаласының әуежайы мен көшелерінің безендiрiлуiн қамтамасыз етсiн.
8. Қазақстан Республикасының Республикалық ұланы (келiсiм бойынша) Астана қаласының әуежайында Норвегия Корольдігі Премьер-Министрiн күтiп алу мен шығарып салу рәсiмiне қатыссын және Қазақстан Республикасы Президентiнiң атынан қабылдау кезiнде концерттiк бағдарлама ұйымдастырсын.
9. Осы өкiмнiң iске асырылуын бақылау Қазақстан Республикасының Сыртқы iстер министрлігіне жүктелсiн.
Премьер-Министр
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2004 жылғы 14 мамырдағы
N 143 өкіміне қосымша
Норвегия Корольдiгiнiң ресми делегациясы мүшелерiн орналастыру, тамақтандыру және оларға көлiктік қызмет көрсету жөнiндегі ұйымдастыру шаралары
1. Норвегия Корольдiгi ресми делегациясының мүшелерiн Астана қаласында 1+1+10 формат бойынша орналастыру ("Окан Интерконтиненталь - Астана" қонақ үйi), тамақтандыру және оларға көлiктiк қызмет көрсету.
2. Қазақстан Республикасы Президентiнiң Күзет қызметi қызметкерлерiн "Окан Интерконтиненталь - Астана" қонақ үйiне орналастыру.
3. Баспа өнiмдерiн (бейдждер, автомобильдерге арналған арнайы рұқсатнамалар, куверттiк карталар, қабылдауға шақырулар) дайындау.
4. Норвегия Корольдігі делегациясының басшысы мен мүшелерi үшiн сыйлық және кәдесыйлар сатып алу.
5. Норвегия Корольдiгi делегациясын қарсы алу және шығарып салу кезiнде Астана қаласының әуежайында шай дастарханын ұйымдастыру.
6. Қазақстан Республикасының Премьер-Министрi Д.К.Ахметовтың атынан Норвегия Корольдігінiң Премьер-Министрi К.М.Бондевиктiң құрметiне Астана қаласында жұмыс бабындағы түскі асты ұйымдастыру.
7. Қазақстан Республикасының Президентi Н.Ә.Назарбаевтың атынан Норвегия Корольдiгiнiң Премьер-Министрi К.М.Бондевиктің құрметiне Астана қаласында ресми қабылдау ұйымдастыру.
8. Астана қаласында Қазақстан Республикасының және Норвегия Корольдігінiң iскер топтары өкiлдерiнiң қатысуымен бизнес-форум өткiзу үшiн қажетті iлеспе-аудармашылар жұмысына, залды, слайд-проекторды, компьютердi, iлеспе аудармаға арналған жабдықтарды, құлақшаларды, микрофондарды жалға алуға және кеңсе заттары мен минералды суларға ақы төлеу.
9. Ресми делегацияның мүшелерiне және бiрге жүретiн адамдарға медициналық қызмет көрсету.

7. Акиму города Астаны обеспечить выполнение организационных мероприятий по встрече и проводам делегации Королевства Норвегия, оформлению аэропорта и улиц города Астаны.
8. Республиканской гвардии Республики Казахстан (по согласованию) принять участие в церемонии встречи и проводов Премьер-Министра Королевства Норвегия в аэропорту города Астаны, организовать концертную программу во время приема от имени Президента Республики Казахстан.
9. Контроль за реализацией настоящего распоряжения возложить на Министерство иностранных дел Республики Казахстан.
Премьер-Министр
Приложение
к распоряжению Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 14 мая 2004 года N 143
Организационные меры
по размещению, питанию и транспортному
обслуживанию членов официальной делегации
Королевства Норвегия
1. Размещение (гостиница "Окан Интерконтиненталь-Астана"), питание и транспортное обслуживание членов официальной делегации Королевства Норвегия по формату 1+1+10 в городе Астане.
2. Размещение сотрудников Службы охраны Президента Республики Казахстан в гостинице "Окан Интерконтиненталь-Астана".
3. Изготовление печатной продукции (бейджи, спецпропуска на автомобили, кувертные карты, пригласительные на прием).
4. Приобретение подарка и сувениров для главы и членов делегации Королевства Норвегии.
5. Организация чайного стола в аэропорту города Астаны при встрече и проводах делегации Королевства Норвегия.
6. Организация рабочего обеда от имени Премьер-Министра Республики Казахстан Ахметова Д.К. в честь Премьер-Министра Королевства Норвегия Бондевика К.М. в городе Астане.
7. Организация официального приема от имени Президента Республики Казахстан Назарбаева Н.А. в честь Премьер-Министра Королевства Норвегия Бондевика К.М. в городе Астане.
8. Оплата работ переводчиков-синхронистов, аренды зала, слайд-проектора, компьютера, оборудования для синхронного перевода, наушников, микрофонов, канцелярских товаров и минеральной воды, необходимых для проведения бизнес-форума с участием представителей деловых кругов Республики Казахстан и Королевства Норвегия в городе Астане.
9. Медицинское обслуживание членов официальной делегации и сопровождающих лиц.