Қазақстан Республикасында "электронды Yкiметтiң" инфрақұрылымын қалыптастырудың мемлекеттiк бағдарламасының жобасын әзiрлеу жөнiндегі жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2004 жылғы 21 мамырдағы N 152-ө өкімі
Қазақстан Республикасында "электронды Үкiметтiң" инфрақұрылымын қалыптастырудың мемлекеттік бағдарламасының жобасын әзiрлеу мақсатында:
1. Мынадай құрамда Қазақстан Республикасында "электронды Үкiметтiң" инфрақұрылымын қалыптастырудың мемлекеттік бағдарламасының жобасын әзiрлеу жөнiндегi жұмыс тобы (бұдан әрi - Жұмыс тобы) құрылсын:
Қанешев                 - Қазақстан Республикасы Ақпараттандыру және
Бiржан Бисекенұлы         байланыс жөнiндегi агенттігiнiң төрағасы,
жетекшi
Қажыкен                 - Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң
Мейрам Зекешұлы           Кеңсесi Өндiрiстiк сала және инфрақұрылым
бөлiмiнiң меңгерушiсi, жетекшiнiң
орынбасары
Есiмова                 - Қазақстан Республикасының Ақпараттандыру
Әсемгүл Ғазизқызы         және байланыс жөнiндегi агенттігi
Ақпараттандыру және заң қызметi
департаментiнiң директоры, хатшы
Eceкeeв                 - Қазақстан Республикасы Ақпараттандыру және
Қуаныш Бақытбекұлы        байланыс жөнiндегi агенттігi төрағасының
орынбасары
Ыбырайым                - Қазақстан Республикасы Әдiлет
Нұрлан Мұхтарбекұлы       министрлiгiнiң Тiркеу қызметі комитетi
төрағасының орынбасары
Жақыпбеков              - Қазақстан Республикасы ұлттық қауiпсiздiк
Сембек Сәбетұлы           комитетiнің Үкiметтiк байланысты
қамтамасыз ету орталығы бастығының
бiрiншi орынбасары (келiсiм бойынша)
Маханбетәжиев           - Қазақстан Республикасының Экономика және
Батыр Әпенұлы             бюджеттiк жоспарлау министрлiгi
Ақпараттандыру және инновациялар
саласындағы шығыстарды жоспарлау
департаментiнiң директоры
Жүнiсбеков              - Қазақстан Республикасының Ұлттық
Асқар Рақымбайұлы         қауiпсiздiк комитетi Департаментінің
басқарма бастығының орынбасары (келiсiм
бойынша)
Бектасов                - "Қазақтелеком" акционерлiк қоғамының
Әбен Ағыбайұлы            президентi - басқармасының төрағасы
(келiсiм бойынша)
Исин                    - "Ұлттық ақпараттық технологиялар" жабық
Нұрлан Құрманғалиұлы      акционерлiк қоғамының президентi -
басқармасының төрағасы (келiсiм бойынша)
Хван                    - Алматы қаласы "Ақпараттық жүйелер
Валерий Герасимович       орталығы" мемлекеттік коммуналдық
кәсiпорнының директоры (келiсiм бойынша)
2. Жұмыс тобы екi ай мерзiмде Қазақстан Республикасында "электронды Үкiметтiң" инфрақұрылымын қалыптастырудың мемлекеттiк бағдарламасының (бұдан әрi - Мемлекеттiк бағдарлама) жобасын әзiрлесiн.

О создании рабочей группы по разработке проекта Государственной программы формирования инфраструктуры "электронного Правительства" в Республике Казахстан
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 21 мая 2004 года N 152-р
В целях разработки проекта Государственной программы формирования инфраструктуры "электронного Правительства" в Республике Казахстан:
1. Создать рабочую группу по разработке проекта Государственной программы формирования инфраструктуры "электронного Правительства" в Республике Казахстан (далее - Рабочая группа) в следующем составе:
Канешев                      - Председатель Агентства Республики
Биржан Бисекенович             Казахстан по информатизации и связи,
руководитель
Кажыкен                      - заведующий Отделом производственной
Мейрам Зекешулы                сферы и инфраструктуры Канцелярии
Премьер-Министра Республики
Казахстан, заместитель руководителя
Есимова                      - директор Департамента информатизации
Асемгуль Газизовна             и юридической службы Агентства
Республики Казахстан по
информатизации и связи, секретарь
Есекеев                      - заместитель Председателя Агентства
Куаныш Бахытбекович            Республики Казахстан по
информатизации и связи
Ыбырайым                     - заместитель Председателя Комитета
Нурлан Мухтарбекович           регистрационной службы Министерства
юстиции Республики Казахстан
Жакипбеков                   - первый заместитель начальника Центра
Сембек Сабетович               обеспечения правительственной связи
Комитета национальной безопасности
Республики Казахстан (по
согласованию)
Маханбетажиев                - директор Департамента планирования
Батыр Апенович                 расходов в сфере информатизации и
инновации Министерства экономики и
бюджетного планирования Республики
Казахстан
Джунусбеков                  - заместитель начальника управления
Аскар Рахимбаевич              Департамента Комитета национальной
безопасности Республики Казахстан
(по согласованию)
Бектасов                     - президент - председатель правления
Абен Агыбаевич                 акционерного общества "Казахтелеком"
(по согласованию)
Исин                         - президент - председатель правления
Нурлан Курмангалиевич          закрытого акционерного общества
"Национальные информационные
технологии" (по согласованию)
Хван                         - директор государственного
Валерий Герасимович            коммунального предприятия "Центр
информационных систем" город Алматы
(по согласованию).
2. Рабочей группе в двухмесячный срок разработать проект Государственной программы формирования инфраструктуры "электронного Правительства" в Республике Казахстан (далее - Государственная программа).

3. Жұмыс тобына Қазақстан Республикасында "электронды Үкiметтiң" инфрақұрылымын қалыптастырудың мемлекеттiк бағдарламасының жобасын iске асырудың негiзгi бағыттары бойынша сарапшылар мен мамандарды, сондай-ақ мемлекеттiк органдар мен өзге де ұйымдардың қызметкерлерiн тарту құқығы берiлсiн.
4. Осы өкiмнiң орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң орынбасары С.М.Мыңбаевқа жүктелсiн.
Премьер-Министр

3. Рабочей группе предоставить право привлечения экспертов и специалистов, а также сотрудников государственных органов и иных организаций по основным направлениям реализации проекта Государственной программы формирования инфраструктуры "электронного Правительства" в Республике Казахстан.
4. Контроль за исполнением настоящего распоряжения возложить на Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан Мынбаева С.М.
Премьер-Министр