Қазақстан Республикасында тұрғын үй құрылысын дамытудың 2005-2007 жылдарға арналған мемлекеттiк бағдарламасын ақпараттық қолдаудың медиа жоспарын бекiту туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2004 жылғы 2 шілдедегі N 191-ө өкімі
Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2004 жылғы 11 маусымдағы N 1388  Жарлығымен бекiтiлген Қазақстан Республикасында тұрғын үй құрылысын дамытудың 2005-2007 жылдарға арналған мемлекеттiк бағдарламасын тиiмдi түсiндiру жұмысын және оны насихаттауды қамтамасыз ету мақсатында:
1. Қоса берiлiп отырған Қазақстан Республикасында тұрғын үй құрылысын дамытудың 2005-2007 жылдарға арналған мемлекеттiк бағдарламасын ақпараттық қолдаудың медиа жоспары бекiтiлсiн.
2. Министрлiктер, облыстардың, Астана және Алматы қалаларының өкiмдерi және ұйымдар (келiсiм бойынша) медиа жоспарда көзделген iс-шаралардың орындалуын қамтамасыз етсiн.
3. Медиа жоспардың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының Ақпарат министрлiгiне жүктелсін.
Премьер-Министр
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2004 жылғы 2 шілдедегі
N 191 өкімімен
бекітілген
Қазақстан Республикасында тұрғын үй құрылысын дамытудың 2005-2007 жылдарға арналған мемлекеттiк бағдарламасын ақпараттық қолдаудың
медиа жоспары
Осы медиа жоспар Қазақстан Республикасында тұрғын үй құрылысын дамытудың 2005-2007 жылдарға арналған мемлекеттiк бағдарламасын (бұдан әрi - Мемлекеттiк бағдарлама) насихаттау және түсiндiру жөнiндегi кеңейтiлген түрдегi жарияланымдарды, теле және радиосюжеттерді, ақпараттық хабарламаларды, Қазақстан Республикасының Үкiметi мүшелерiнiң, мемлекеттік органдар және банктер басшыларының, қызметкерлерiнiң сөйлейтiн сөздерiн, сұхбаттарын, пiкiрлерiн, ұсыныстарын, брифингтерін көздейдi.
Мақсаты:
1. Мемлекеттiк бағдарламаны республика жұртшылығына кең ауқымда насихаттау.
2. Тұрғын үй құрылысын қарқынды дамытуға және Қазақстандағы құрылыс индустриясы нарығын тұтасымен тиiмдi дамытуға ықпал жасау.
3. Халықтың қалың жiктерiнiң тұрғын үйге қол жеткiзуiн қамтамасыз ететiн тұрғын үй құрылысын дамыту мәселелерiн кешендi шешу.
4. Қазақстандықтардың тұрмыс жағдайларын жақсарту жөнiндегi Мемлекет Басшысының саясаты қатысында оң қоғамдық пiкiр қалыптастыру.
___________________________________________________________________
N  |  Іс-шаралар  |    Тақырыптар  |    БАҚ   |Жауаптылар|Мерзiмi
___________________________________________________________________
1         2                3            4          5         6
___________________________________________________________________
Ұйымдастыру iс-шаралары
___________________________________________________________________

Об утверждении медиа-плана информационного сопровождения Государственной программы развития жилищного строительства в Республике Казахстан на 2005-2007 годы
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 2 июля 2004 года N 191-р
В целях обеспечения эффективной разъяснительной работы и пропаганды Государственной программы развития жилищного строительства в Республике Казахстан на 2005-2007 годы, утвержденной Указом Президента Республики Казахстан от 11 июня 2004 года N 1388:
1. Утвердить прилагаемый медиа-план информационного сопровождения Государственной программы развития жилищного строительства в Республике Казахстан на 2005-2007 годы.
2. Министерствам, акимам областей, городов Астаны и Алматы и организациям (по согласованию) обеспечить выполнение мероприятий, предусмотренных медиа-планом.
3. Контроль за исполнением медиа-плана возложить на Министерство информации Республики Казахстан
Премьер-Министр
Утвержден
распоряжением Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 2 июля 2004 года N 191
Медиа-план информационного сопровождения Государственной Программы развития жилищного строительства в Республике Казахстан на 2005-2007 годы
Настоящий медиа-план предполагает развернутые публикации, теле- и радиосюжеты, информационные сообщения, выступления, интервью, отклики, отзывы, брифинги членов Правительства Республики Казахстан, руководителей, сотрудников государственных органов и банков по пропаганде и разъяснению Государственной программы развития жилищного строительства в Республике Казахстан на 2005-2007 годы (далее - Госпрограмма).
Цели:
1. Широкомасштабная пропаганда Госпрограммы среди населения республики.
2. Содействие ускоренному развитию жилищного строительства и в целом эффективному развитию рынка строительной индустрии Казахстана.
3. Комплексное решение вопросов развития жилищного строительства, обеспечивающих доступность жилья широким слоям населения.
4. Формирование позитивного общественного мнения в отношении политики Главы государства по улучшению условий жизни казахстанцев.
____________________________________________________________________
N !  Мероприятие   !   Тематика  !   СМИ   ! Ответственные! Сроки
--------------------------------------------------------------------
1 !       2        !      3      !    4    !       5      !   6
--------------------------------------------------------------------                  Организационные мероприятия

1.  Мемлекеттiк     Дерекқор (мате.             ИСМ, ҚР    2004
бағдарлама мә.  риалдар және                Ақпарат.   жылғы
селелерi жөнiн. бейне дайджес.              минi       шiлде-
дегi дерекқор   терi)                                  тамыз
жасау           кейiннен оларды
ақпараттық жұмыс.
тарға мақсатты
түрде пайдалану
үшiн мемлекеттiк
бағдарламаның
барлық бағыттарын
iске асыру барысы
туралы оң мате.
риалдарды жинақ.
тайды
2.  Мемлекеттік     Мемлекеттiк бағ. Мемлекет.  ҚР Ақпа.   2004 жыл
бағдарламаның   дарламаны iске   тiк тап.   ратминi,   бойы
негiзгi мәсе.   асыру барысын    сырысты    ҚР ИСМ,
лелерi бойынша  жария ету        орындаушы  ҚР ЭБЖМ,
ақпараттық,     жөнiндегi үйлес. республи.  ҚР Қаржы.
анықтамалық     тiрiлген ақпа.   калық және минi, Об.
және басқа да   раттық саясатты  өңiрлiк    лыстар,
әдiстемелік     қамтамасыз етуге БАҚ-тар    Астана
материалдарды   бағытталған                 және
жедел орналас.  нақты нұсқаулар.            Алматы
тыру үшiн орта. ды анықтау                  қалала.
лық және жергi.                             рының
лiктi мемлекет.                             әкiмдерi,
тік органдардың                             екiншi
бұқаралық ақпа.                             деңгейдегi
рат құралдары.                              банктер
мен өзара iс-                               (келiсiм
қимыл жүйесiн                               бойынша)
ұйымдастыру
3.  Тұрақты негiзде Мемлекеттiк бағ. Мемлекет.  ҚР Ақпа.   2004 жыл
өңiрлiк БАҚ-    дарламаның iске  тiк тап.   ратминi,   бойы
тарға әдiстеме. асырылу барысын  сырысты    Облыстар,
лiк көмек көр.  жария ету жө.    орындаушы  Астана
сету жүйесiн    ніндегі тұтас    өңiрлiк    және
ұйымдастыру     және үйлестiрiл. БАҚ-тар    Алматы
ген ақпараттық              қалала.
саясатты қамта.             рының
масыз ету                   әкiмдерi
4.  Мемлекеттiк     Тұрақты мақсатты "Хабар"    ҚР Ақпа.   2004 жыл
тапсырысты      жарияланымдар,   агенттігі" ратминi    бойы
орындаушы рес.  телерадиосюжет.  ЖАҚ, "Қа.
публикалық және тер, ақпараттық  зақстан"
өңiрлiк БАҚ-    хабарламалар,    РТРК және
тарда мемлекет. сөз сөйлеу,      басқа да
тік бағдарла.   сұхбаттар, пi.   мемлекет.
маны насихат.   кiрлер және      тiк тап.
тауға және тү.  ұсыныстар беру,  сырысты
сiндiруге ар.   имидждi аудио    орындаушы
налған арнайы   және бейне ро.   республи.
айдарлар, цикл. ликтердi көрсету калық және
дiк хабарлар    жолымен мемле.   өңiрлiк
ашуды және шы.  кеттiк бағдарла. БАҚ-тар
ғаруды қамтама. маны ақпараттық
сыз ету         қолдаудың тұтас
жүйесiн құру

1.  Создать базу     База данных               МИТ РК,      Июль-
данных по        концентрирует             Мининформ    август
вопросам         позитивные                РК           2004
Госпрограммы     материалы о                            года
ходе реализа-
ции всех
направлений
Госпрограммы
для последую-
щего целевого
использования
в информацион-
ной работе
(материалы и
видеодайджесты)
2.  Организовать     Определение     Респуб-   Мининформ    В тече-
систему взаимо-  четких устано-  ликан-    РК, МИТ      ние
действия центр-  вок, нацелен-   ские и    РК, МЭБП     2004
альных и местных ных на обеспе-  регио-    РК, МФ РК,   года
государственных  чение скоорди-  нальные   акимы
органов со сред- нированной      СМИ,      областей,
ствами массовой  информационной  выполняю- городов
информации для   политики по     щие гос-  Астаны и
оперативного     освещению хода  заказ     Алматы,
размещения       реализации                банки
информационных,  Госпрограммы              второго
справочных и                               уровня (по
других методи-                             согласо-
ческих материа-                            ванию)
лов по основным
вопросам Гос-
программы
3.  Организовать     Обеспечение     Регио-    Мининформ,   В тече-
систему оказа-   целостной и     нальные   акимы        ние
ния методичес-   скоординиро-    СМИ,      областей,    2004
кой помощи       ванной инфор-   выполняю- городов      года
региональным     мационной       щие гос-  Астаны и
СМИ, на постоян- политики по     заказ     Алматы
ной основе       освещению
хода реализации
Госпрограммы
4.  Обеспечить от-   Cоздание        ЗАО       Мин-         В тече-
крытие и выход   целостной сис-  "Агент-   информ       ние
в республикан-   темы информа-   ство      РК           2004
ских и регио-    ционного со-    "Хабар",               года
нальных СМИ,     провождения     РТРК
выполняющих      Госпрограммы    "Казах-
госзаказ, спе-   путем постоян-  стан" и
циальных рубрик, ных целевых     другие
циклов передач,  публикаций,     респуб-
посвященных      телерадио-      ликан-
пропаганде и     сюжетов, ин-    ские и
разъяснению Гос- формационных    регио-
программы        сообщений,      нальные
выступлений,    СМИ,
интервью,       выпол-
откликов и      няющие
отзывов,        гос-
трансляции      заказ
имиджевых
аудио- и
видеороликов

5.  "Сұрақ-жауап"   Мемлекеттiк бағ. Мемлекет.  ҚР Қаржы.  2004 жыл
ұстанымы бойын. дарламаны әзiр.  тiк тап.   минi, ҚР   бойы
ша тұрақты ма.  леушiлердiң ха.  сырысты    ИСМ, ҚР
мандандырылған  лыққа кредит     орындаушы  Ақпарат.
айдар ашуды     алу, тұрғын үй   респуб.    минi
қамтамасыз ету. құрылысы мәселе. ликалық
лерi бойынша ке. БАҚ-тар
ңестiк көмек
көрсетуi
___________________________________________________________________
Арнайы жобалар
___________________________________________________________________
6.  Мемлекеттiк     Тұрғын үй        Интернет   ҚР ИСМ     2004
бағдарламаны    бағдарламасының                        жылғы
iске асыру ба.  негiзгi ереже.                         шiлде
рысына арналған лерi бойынша кең
мамандандырыл.  ауқымды түсiндi.
ған WEB-сайт    ру жұмысы
ашу
7.  Имидждiк аудио- Мемлекеттiк бағ. Мемлекет.  ҚР Ақпа.   2004
және бейне ро.  дарлама мәселе.  тiк тап.   ратминi,   жылғы
ликтердi дайын. лерi жөнiндегi   сырысты    ҚР ИСМ     шiлде-
дауды және ор.  оң орындаушы     орындаушы             желтоқсан
наластыруды     қоғамдық пiкiр   республи.
қамтамасыз ету  қалыптастыру     калық және
өңiрлiк
БАҚ-тар
8.  Мемлекеттiк     Мемлекеттiк бағ. "Хабар"    ҚР Ақпа.   2004
бағдарламаны    дарламаның не.   агенттiгi" ратминi,   жылғы
iске асыру жө.  гiзгi қағидала.  ЖАҚ ("Го.  ҚР ИСМ,    тамыз
нiндегi талқы.  рын жұртшылықтың род буду.  ҚР ЭБЖМ,
лауларды        қалың топтарына  щего" -    ҚР Қаржы.
жүргiзу         кеңінен          "Азамат"   минi
насихаттау       хабары),
"Қазақ.
стан" РТРК
("Бар мен
жоқ"
хабары)
9.  Әлеуметтiк ба.  Республика тұр.  Билборд.   ҚР ИСМ,    2004 жыл
ғыттағы маман.  ғындарының ара.  тар, лайт. Астана     бойы
дандырылған     сында Мемлекет.  бокстар,   және
жарнама         тiк бағдарламаны плакаттар, Алматы
дайындау        кеңiнен насихат. брошюра.   қалалары
тау, Мемлекет    лар, бук.  мен облыс.
басшысы саяса.   леттер     тардың
тына қатысты оң             әкiмдерi,
қоғамдық пiкiр              екiншi
қалыптастыру                деңгейдегi
банктер
(келiсiм
бойынша)
___________________________________________________________________
Ақпараттық жұмыс
___________________________________________________________________
10. Мемлекеттiк ор. Мемлекеттiк тап.            ҚР ИСМ, ҚР 2004
гандар өкiлде.  сырысты орындау.            Ақпарат.   жылғы
рiнен республи. шы республикалық            минi, ҚР   маусым
калық БАҚ-тарға және өңiрлiк                ЭБЖМ, ҚР
көрсетiлген та. БАҚ-тарға Мемле.            Қаржыминi,
қырып бойынша   кеттiк бағдарла.            ҚР Ұлттық
материалдарды   маның iске асы.             банкi
ұдайы ұсынып    рылу барысы ту.             (келiсiм
тұруға жауапты  ралы ақпараттық             бойынша),
сарапшылар      материалдар да.             "Қазақстан
тобын құру және йындау және                 ипотекалық
бiрлескен бұй.  тарату;                     компания.
рықпен бекiту   Мемлекеттiк бағ.            сы" ЖАҚ
дарламаның не.              (келiсiм
гiзгi ережелерi,            бойынша),
мемлекеттiң тұр.            екiншi
ғын үйге қолже.             деңгейдегi
тiмдiлiгiн қам.             банктер
тамасыз ету                 (келiсiм
бойынша қызметi             бойынша)
жөнiндегi жедел
және объективтi
ақпаратты халық.
тың қалың жiк.
терiне кеңiнен
жеткiзу

5. Обеспечить       Оказание        Респуб-   МИТ РК,      В тече-
открытие пос-    консультатив-   ликанские МФ РК,       ние
тоянной специа-  ной помощи      СМИ, вы-  Мин-         2004
лизированной     населению по    полняющие информ       года
рубрики по       вопросам прио-  госзаказ  РК
принципу         бретения кре-
"Вопрос-ответ"   дита, строи-
тельства жилья
разработчиками
Госпрограммы
Специальные проекты
6. Открыть          Широкомасштаб-  Интернет  МИТ РК       Июль
специализирован- ная разъясни-                          2004
ный WEB-сайт,    тельная работа                         года
посвященный      по ключевым
вопросам хода    положениям
реализации       жилищной
Государственной  программы
программы
7. Обеспечить       Формирование    Респуб-   Мин-         Июль-
производство и   позитивного     ликан-    информ,      декабрь
размещение имид- общественного   ские и    МИТ РК       2004
жевых аудио- и   мнения по       регио-                 года
видеороликов     вопросам Гос-   нальные
программы       СМИ,
выполняю-
щие гос-
заказ
8. Проведение       Пропаганда      ЗАО       Мининформ    Август
дебатов по       основных        "Агент-   РК, МИТ      2004
реализации       положений       ство      РК, МЭБП     года
Госпрограммы     Госпрограммы    "Хабар"   РК, МФ РК
среди широкого  (передача
круга общест-   "Город
венности        будущего"-
"Азамат"),
РТРК
"Казахстан"
(передача
"Бар мен
жок.")
9. Производство     Широкая         Билборды, МИТ РК,      В тече-
специализиро-    пропагнада      лайт-     акимы        ние
ванной рекламы   среди населения боксы,    областей,    2004
социальной       республики      плакаты,  городов      года
направленности   Государственной брошюры,  Астаны и
программы, фор- буклеты   Алматы,
мирование пози-           банки
тивного общест-           второго
венного мнения            уровня
в отношении               (по сог-
политики Главы            ласованию)
государства
Информационная работа
10. Сформировать и   Подготовка и              МИТ РК,      Июнь
утвердить сов-   распростране-             Мининформ    2004
местным приказом ние информа-              РК, МЭБП РК, года
группу экспер-   ционных мате-             МФ РК,
тов-представи-   риалов в рес-             Нацбанк РК
телей государст- публиканских              (по согла-
венных органов,  и региональных            сованию),
ответственных за СМИ, выполняю-            ЗАО "Казах-
регулярное пред- щих госзаказ,             станская
ставление мате-  материалов о              ипотечная
риалов в респуб- ходе реализа-             компания"
ликанские СМИ    ции Госпрог-              (по согла-
по указанной     раммы; дове-              сованию),
тематике         дение объек-              банки
тивной и опе-             второго
ративной ин-              уровня (по
формации                  согласова-
широким слоям             нию)
населения по
основным поло-
жениям Гос-
программы,
деятельности
государства
по обеспечению
доступности
жилья

11. Қазақстан Рес.  Мемлекеттiк      "Казахс.   ҚР ИСМ,    2004
публикасы       бағдарламаның    танская    ҚР Ақпа.   жылғы
Премьер-Минист. басым мiндеттерi правда"    ратминi    шiлде
рiнiң орынба.   мен перспекти.   газетi
сары С.M.       валары туралы
Мыңбаевпен
сұхбат
12. Қазақстан Рес.  Халықты қол же.  "Хабар"    ҚР ИСМ,    2004
публикасының    тiмдi тұрғын     агенттiгi" ҚР Ақпа.   жылғы
Индустрия және  үймен қамтамасыз ЖАҚ        ратминi    шiлде
сауда министрi  етудегi мемле.   ("Гость
Ә.Р. Жақсыбе.   кеттiң рөлi      программы"
ковтың сөзi     туралы           хабары)
13. Мемлекеттiк     Көпшiлiктi Мем.  "Хабар"    ҚР ИСМ,    2004
бағдарламаны    лекеттiк бағдар. агенттiгi" ҚР ЭБЖМ,   жылғы
iске асырудың   ламаның перспек. ЖАҚ, "Қа.  ҚР Қар.    шiлде
өзектi мәселе.  тивалары мен     зақстан"   жыминi,
лерi бойынша    күтiлетiн нәти.  РТРК,      екiншi
"дөңгелек үс.   желерi туралы    "Қазақ.    деңгей.
тел" өткiзу     хабардар ету     парат"     дегi
ААҚ,       банктер
"Казахс.   (келiсiм
танская    бойынша)
правда",
"Егемен
Қазақстан"
газеттерi
және мем.
лекеттiк
тапсырысты
орындаушы
басқа да
республи.
калық
БАҚ-тар
14. Мемлекеттiк     Қазақстан Рес.   "Хабар"    ҚР ИСМ,    2004
бағдарламаны    публикасында     агенттiгi" ҚР ЭБЖМ,   жылғы
әзiрлеушiлер -  тұрғын үй құ.    ЖАҚ, "Қа.  ҚР Қар.    шiлде
Экономика және  рылысын дамы.    зақстан"   жыминi
бюджеттiк жос.  тудың мемлекет.  РТРК және
парлау, Индус.  тiк бағдарламасы мемлекет.
трия және       - Қазақстанның   тiк тап.
сауда, Қаржы    2030 жылға       сырысты
министрлiктерi  дейiнгi даму     орындаушы
басшыларымен    стратегиясының   басқа да
баспасөз кон.   басым бағыттары. БАҚ-тар
ференциясы      ның бiрi
15. Қазақстан Рес.  Тұрғын үй құры.  "Хабар"    ҚР Ақпа.   2004
публикасының    лысы ұсыныстарын агенттiгi" ратминi,   жылғы
Экономика және  ынталандыру.     ЖАҚ,       ҚР ЭБЖМ,   тамыз
бюджеттiк жос.  Мемлекеттiк бағ. ("Бетпе    ҚР ИСМ
парлау министрi дарламаның тұр.  бет"
Қ.Н. Келiмбе.   ғын үйдiң 1      хабары)
товтiң сөзi     шаршы метрiнiң
Қазақстан Рес.  бағасын төменде. "Қазақ.
публикасының    туге бағытталған стан"
Индустрия және  тетiктерi        PTPК,
сауда министр.                   "Рахат
лiгi Құрылыс                     TB" ЖШС,
iстерi жөнiн.                    "Эpa-TB"
дегi комитетi.                   ЖШС
нiң төрағасы
және төрағасы
орынбасарлары.
ның сөзi
Қазақстан Рес.                   "Экспресс
публикасының                     К" газетi
Индустрия және
сауда вице-
министрiмен
сұхбат
16. Алматы қаласы.  Жеке тұрғын үй   "Хабар"    ҚР Ақпа.   2004
ның әкiмi В.В.  салуды дамыту    агенттiгi" ратминi,   жылғы
Храпуновтың,                     ЖАҚ, "Қа.  Астана     шiлде-
Астана қаласы.                   зақстан"   және       тамыз
ның әкiмi                        РТРК,      Алматы
Ө. E. Шөкеевтың                  "Казахс.   қалала.
сөздерi,                         танская    рының
сұхбаттары                       правда",   әкiмдерi
"Hoвoe
поколение"
газеттерi
және мем.
лекеттiк
тапсырысты
орындаушы
басқа да
БАҚ-тар.

11. Интервью с       О приоритетных  Газета    МИТ РК,      Июль
Заместителем     задачах и       "Казах-   Мининформ    2004
Премьер-Министра перспективах    станская  РК           года
Республики       Госпрограммы    правда"
Казахстан
Мынбаевым С.М.
12. Выступление      О роли государ- ЗАО       МИТ РК,      Июль
Министра         дарства в обес- "Агент-   Мининформ    2004
индустрии и      печении населе- ство      РК           года
торговли         ния доступным   "Хабар"
Республики       жильем          (передача
Казахстан                        "Гость
Джаксыбекова                     Программы")
А.Р.
13. Проведение       Информирование  ЗАО       МИТ РК,      Июль
"круглого стола" общественности  "Агент-   МЭБП РК,     2004
по актуальным    о перспективах  ство      МФ РК,       года
вопросам реали-  Госпрограммы и  "Хабар",  банки
зации Гос-       ожидаемых       РТРК      второго
программы        результатах     "Казах-   уровня
стан",    (по согла-
ОАО "Каз- сованию)
информ",
газеты
"Казах-
станская
правда",
"Егемен
Казакстан"
и другие
республи-
канские
СМИ, выпол-
няющие
госзаказ
14. Пресс-конферен-  Государствен-   ЗАО       МИТ РК,      Июль
ция разработчи-  ная программа   "Агент-   МЭБП РК,     2004
ков Госпрограм-  развития        ство      МФ РК        года
мы - руководите- жилищного       "Хабар",
лей министерств  строительства   РТРК
экономики и бюд- в Республике    "Казахстан"
жетного планиро- Казахстан -     и другие
вания, индустрии одно из прио-   СМИ, выпол-
и торговли,      ритетных        няющие гос-
финансов         направлений     заказ
стратегии
развития
Казахстана до
2030 года
15. Выступление      Стимулирование  ЗАО       Мининформ    Август
Министра эконо-  предложений     "Агент-   РК, МЭБП     2004
мики и бюджет-   строительства   ство      РК, МИТ      года
ного планирова-  жилья.          "Хабар"   РК
ния Республики   Механизмы       (передача
Казахстан        Госпрограммы,   "Бетпе-
Келимбетова      направленные    бет")
К.Н.             на снижение
стоимости 1 кв.
Выступления      метра жилья     РТРК
председателя и                   "Казах-
заместителей                     стан",
председателя                     ТОО "Рахат
Комитета по                      ТВ", ТОО
делам строи-                     "Эра-ТВ"
тельства Минис-
терства индуст-
рии и торговли
Республики
Казахстан
Интервью вице-                   Газета
министра                         "Экспресс К"
индустрии и
торговли
Республики
Казахстан
16. Выступления,     Развитие        ЗАО       Мининформ    Июль-
интервью акима   индивидуаль-    "Агент-   РК, акимы    август
города Алматы    ного жилищного  ство      городов      2004
Храпунова В.В.,  строительства   "Хабар",  Астаны и     года
акима города                     РТРК      Алматы
Астаны Шукеева                   "Казах-
У.Е.                             стан",
газеты
"Казах-
станская
правда",
"Новое
поколе-
ние" и
другие
СМИ,
выпол-
няющие
госзаказ

17. Мыналардың:     Тұрғын үй құры.  "Казахс.   ҚР Ақпа.   2004
Астана және     лысында прогрес. танская    ратминi,   жылғы
Алматы қалалары сивтi техноло.   правда",   ҚР ИСМ,    шiлде-
бас сәулетшiле. гияларды, қазiр. "Егемен    Астана     тамыз
рiнiң, Қазақ.   гi заманғы сәу.  Қазақ.     және Ал.
стан Республи.  лет-құрылыс және стан",     маты қа.
касының Индуст. қала құрылысы    "Новое     лаларының
рия және сауда  шешiмдерiн,      поколение" әкiмдерi
министрлiгi     экологиялық,     газеттерi
өкiлдерiнiң     дизайны бойынша  және мем.
сөздерi,        қазiргi заманғы  лекеттiк
сұхбаты         өнiмдермен мате. тапсырысты
риалдарды        орындайтын
пайдалану        басқа да
БАҚ-тар
18. Мыналардың:     Жеке тұрғын үй   "Хабар"    ҚР Ақпа.   2004
Экономика және  құрылысын одан   агенттiгi" ратминi,   жылғы
бюджеттiк жос.  әрi дамытуға     ЖАҚ,       ҚР ЭБЖМ,   шiлде-
парлау, қаржы   ықпал ететiн     ("Жетi     ҚР Қар.    қыркүйек
вице-министрле. ипотекалық кре.  күн"       жыминi,
рiнiң; "Қазақ.  дит беру жүйесi. хабары),   "Қазақстан
стан ипотекалық нiң және тұрғын  "Қазақ.    ипотекалық
компаниясы" ЖАҚ үй құрылысы жи.  стан"      компания.
басқармасының   нақтарының қо.   РТРК,      сы" ЖАҚ
төрағасы M. Са. лайлы шарттары   ("Мезгiл"  (келiсiм
ғындықованың;   туралы           хабары),   бойынша),
Мемлекеттік                      "Егемен    екiншi
бағдарламаны                     Қазақ.     деңгейдегi
iске асыру жө.                   стан",     банктердiң
нiндегi ынты.                    "Казахс.   басшылары
мақтастық ту.                    танская    (келiсiм
ралы меморан.                    правда     бойынша)
думға қол қой.                   "Жас
ған екiншi дең.                  Алаш",
гейдегi банктер                  "Мега.
басшыларының                     полис",
сөздерi,                         "Известия-
сұхбаттары                       Казах.
стан",
"Аргументы
и факты" в
Казахстане"
газеттерi
және мем.
лекеттiк
тапсырысты
орындаушы
басқа да
БАҚ-тар
19. Мыналардың:     Жеке капиталдың  "Хабар"    ҚР Ақпа.   2004
әкiмдiктер      инвестицияларын  агенттігі" ратминi,   жылғы
өкiлдерiнiң;    тарту есебiнен   ЖАҚ, "Қа.  ҚР ИСМ,    тамыз-
Қазақстан Рес.  қымбат емес      зақстан"   ҚР Қар.    желтоқсан
публикасы Ин.   тұрғын үйлердi   PTPК,      жыминi,
дустрия және    салу             "Қазақпа.  облыстар.
сауда министр.                   рат" ААҚ,  дың, Ас.
лiгiнiң Шағын                    "Казахс.   тана және
кәсiпкерлiктi                    танская    Алматы қа.
қолдау жөнiнде.                  правда",   лаларының
гi комитетi                      "Егемен    әкiмдiкте.
өкiлдерiнiң;                     Қазақ.     рi, екiншi
екiншi деңгей.                   стан",     деңгейдегi
дегі банктер                     "Эксп.     банктердiң
басшыларының                     ресс К",   басшылары
сөздерi,                         "Суббота   (келiсiм
сұхбаттары                        плюс",     бойынша)
"Столичная
жизнь",
"Время",
"Комсо.
мольская
правда" в
Казах.
стане"
газеттерi
және мем.
лекеттiк
тапсырыс
орындаушы
басқа да
БАҚ-тар

17. Выступления,     Использование   Газеты    Мининформ    Июль-
интервью:        в жилищном      "Казах-   РК, МИТ      август
главных архитек- строительстве   станская  РК, акимы    2004
торов городов    прогрессивных   правда",  городов      года
Астаны и Алматы; технологий,     "Егемен   Астаны и
представителей   современных     Казах-    Алматы
Министерства     архитектурно-   стан",
индустрии и      строительных    "Новое
торговли         и градо-        поколе-
Республики       строительных    ние" и
Казахстан        решений,        другие
экологических,  СМИ,
современных по  выполняю-
дизайну видов   щие гос-
продукции и     заказ
материалов
18. Выступления,     О приемлемых    ЗАО       Мининформ    Июль-
интервью: вице-  условиях сис-   "Агент-   РК, МЭБП     сентябрь
министров эконо- темы ипотечного ство      РК, МФ РК,   2004
мики и бюджет-   кредитования и  "Хабар"   ЗАО "Казах-  года
ного планирова-  жилстройсбере-  (передача станская
ния, финансов;   жений, способ-  "Жетi     ипотечная
председателя     ствующих даль-  кун"),    компания"
правления ЗАО    нейшему разви-  РТРК      (по согла-
"Казахстанская   тию индивиду-   "Казах-   сованию),
ипотечная        ального жилищ-  стан"     руководи-
компания"        ного строи-     (пере-    тели бан-
Сагындыковой М;  тельства        дача      ков второго
руководителей                    "Мез-     уровня (по
банков второго                   гiл"),    согласова-
уровня, подпи-                   газеты    нию)
савших Меморан-                  "Егемен
дум о сотрудни-                  Казакстан",
честве по реа-                   "Казахстан-
лизации Гос-                     ская правда",
программы                        "Жас
алаш",
"Мегапо-
лис",
"Извес-
тия-Казах-
стан",
"Аргу-
менты и
факты" в
Казах-
стане" и
другие
СМИ,
выполняю-
щие гос-
заказ
19. Выступления,     Строительство   ЗАО       Мининформ    Август-
интервью:        недорогого      "Агент-   РК, МИТ      декабрь
представителей   жилья за счет   ство      РК, МФ РК,   2004
акиматов; пред-  привлечения     "Хабар",  акиматы      года
ставителей Коми- инвестиций      РТРК      областей,
тета по под-     частного        "Казах-   городов
держке малого    капитала        стан",    Астаны и
бизнеса Минис-                   ОАО "Каз- Алматы,
терства индуст-                  информ",  руководи-
рии и торговли                   газеты    тели банков
Республики                       "Казах-   второго
Казахстан;                       станская  уровня (по
руководителей                    правда",  согласова-
банков второго                   "Егемен   нию)
уровня                           Казакстан",
"Экспресс
К", "Суб-
бота плюс",
"Столичная
жизнь",
"Время",
"Комсо-
мольская
правда" в
Казах-
стане" и
другие СМИ,
выполняю-
щие гос-
заказ

20. Мыналардың:     Коммуналдық      "Хабар"    ҚР Ақпа.   2004
облыстар, Ас.   тұрғын үй құры.  агенттiгi" ратминi,   жылғы
тана және Ал.   лысын салу ар.   ЖАҚ, "Қа.  ҚР ИСМ,    тамыз-
маты қалалары   қылы азаматтар.  зақстан"   облыстар.  желтоқсан
әкiмдiктерi     дың жекелеген    PTPК,      дың, Ас.
өкiлдерiнiң;    санаттарының     "Казахс.   тана және
Қазақстан Рес.  тұрғын үй жағ.   танская    Алматы
публикасы Ин.   дайларын         правда",   қалалары.
дустрия және    жақсарту         "Егемен    ның әкiм.
сауда министр.                   Қазақ.     дiктерi
лiгiнiң Құрылыс                  стан",
iстерi жөнiн.                    "Эксп.
дегі комитетi                    ресс К",
мамандарының                     "Новое
сөздерi,                         поколение"
сұхбаты                          газеттерi,
өңiрлiк
жетекшi
БАҚ-тар
21. Қазақстан Рес.  Ипотекалық кре.  "Хабар"    ҚР Ақпа.   2004 жыл
публикасының    дит беру жүйе.   агенттiгi" ратминi,   ғы тамыз-
Қаржы министрi  сiн жетiлдiру    ЖАҚ, "Қа.  ҚР Қаржы.  желтоқсан
А.Ғ. Дунаевтың                   зақстан"   минi, ҚР
сөзi                             РТРК       Ұлттық Банкi,
Қазақстан Рес.                   "Казахс.   ҚР Халық.
публикасы Ұлт.                   танская    тық Банкi
тық Банкiнiң                     правда",   (келiсiм
Төрағасы Ә.Ғ.                    "Егемен    бойынша)
Сәйденовтың                      Қазақстан"
сөзi                             газеттерi
Қазақстан Рес.  Ипотекалық кре.  "Хабар"
публикасы Ха.   дит беру став.   агенттiгi"
лықтық Банкiнiң касын төмендету  ЖАҚ, "Қа.
төрағасы орын.                   зақстан"
басарының сөзi                   РТРК
Қаржы министр.  Ипотекалық кре.  Мемлекет.
лiгiнiң маман.  дит беруде ке.   тiк тап.
дары мен банк.  пiлдендiру жүйе. сырысты
тер сарапшыла.  сiн дамыту       орындаушы
рының мақала.                    республи.
лары, жарияла.                   калық
нымдары                          БАҚ-тар
22. Мемлекеттiк     Жеке тұрғын үй   "Хабар"    ҚР Ақпа.   2004 жыл
бағдарламаның   құрылысын дамы.  агенттiгi" ратминi    бойы
iске асырылу    туды ынталандыру ЖАҚ, "Қа.
барысы туралы   жөнiндегi қабыл. зақстан"
ақпараттық      данатын мемле.   РТРК,
сюжеттер        кеттiк шаралар   "Paxaт-TB"
туралы           ЖШС және
мемлекет.
тiк тап.
сырысты
орындаушы
басқа да
электрон.
дық
БАҚ-тар
___________________________________________________________________
Ескерту. Аббревиатуралардың толық жазылуы:
БАҚ - Бұқаралық ақпарат құралдары;
PTPK - Республикалық телерадиокомпания;
ҚР ИСМ - Қазақстан Республикасының Индустрия және сауда министрлiгi;
ҚР Ақпаратминi - Қазақстан Республикасының Ақпарат министрлiгi;
ҚР Қаржыминi - Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi;
ҚР ЭБЖМ - Қазақстан Республикасының Экономика және бюджеттiк жоспарлау министрлiгi;
ҚР Ұлттық банкi - Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкi

20. Выступления,     Улучшение       ЗАО       Мининформ    август-
интервью:        жилищных        "Агент-   РК, МИТ РК,  декабрь
представителей   условий отдель- ство      акиматы      2004
акиматов облас-  ных категорий   "Хабар",  областей,    года
тей, городов     граждан пос-    РТРК      городов
Астаны и Алматы; редством строи- "Казах-   Астаны и
специалистов     тельства ком-   стан",    Алматы
Комитета по      мунального      газеты
делам строитель- жилья           "Казах-
ства Министерства                станская
индустрии и тор-                 правда",
говли Республики                 "Егемен
Казахстан                        "Казак-
стан",
"Экспресс
К", "Новое
поколение",
ведущие
регио-
нальные
СМИ
21. Выступление      Совершенство-   ЗАО       Мининформ    Август-
Министра финан-  вание системы   "Агент-   РК, МФ РК,   декабрь
сов Республики   ипотечного      ство      Нацбанк РК,  2004
Казахстан        кредитования    "Хабар",  Народный     года
Дунаева А.Г.                     РТРК      Банк (по
"Казах-   согласова-
стан"     нию)
Интервью Предсе- Снижение        Газеты
дателя Нацио-    ставок ипотеч-  "Казах-
нального Банка   ного кредитова- станская
Республики       ния             правда",
Казахстан                        "Егемен
Сайденова А.Г.   Развитие сис-   Казакстан"
темы гаранти-
рования         ЗАО
Выступление      ипотечных       "Агент-
заместителя      кредитов        ство
Председателя                     "Хабар",
Народного Банка                  РТРК
Республики                       "Казах-
Казахстан                        стан",
Статьи,                          Республи-
публикации                       канские
специалистов                     СМИ,
Министерства                     выпол-
финансов и                       няющие
экспертов                        госзаказ
банков
22. Информационные   О предпринимае- ЗАО       Мининформ    В тече-
сюжеты о ходе    мых государст-  "Агент-   РК           ние
реализации       венных мерах    ство                   2004
Госпрограммы     по стимулирова- "Хабар",               года
нию развития    РТРК
индивидуального "Казах-
жилищного       стан",
строительства   ТОО
"Рахат-
ТВ" и
другие
электрон-
ные СМИ,
выпол-
няющие
госзаказ
____________________________________________________________________
Примечание. Расшифровка аббревиатур:
СМИ - Средства массовой информации;
РТРК - Республиканская телерадиокомпания;
МИТ РК - Министерство индустрии и торговли Республики Казахстан;
Мининформ РК - Министерство информации Республики Казахстан;
МФ РК - Министерство финансов Республики Казахстан;
МЭБП РК - Министерство экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан;
Нацбанк РК - Национальный Банк Республики Казахстан.