Қазақстан Республикасы Ұлттық қорының орта мерзiмдi тұжырымдамасын әзiрлеу жөнiндегi жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2004 жылғы 11 тамыздағы N 220-ө өкімі
1. Қазақстан Республикасы Ұлттық қорының орта мерзiмдi тұжырымдамасын әзiрлеу мақсатында мынадай құрамда жұмыс тобы құрылсын:
Өзбеков                   - Қазақстан Республикасының Қаржы
Ғани Нұрмаханбетұлы         вице-министрi, жетекшi
Дәленов                   - Қазақстан Республикасының Қаржы
Руслан Ерболатұлы           министрлiгi Кiрiстердi талдау
департаментiнiң директоры, жетекшiнiң
орынбасары
Әубәкiрова Раушан         - Қазақстан Республикасының Қаржы
министрлiгi Қазынашылық комитетiнiң
түсiмдердi бөлу басқармасы Қазақстан
Республикасының Ұлттық қорымен жұмыс
жөнiндегi бөлiмiнiң бастығы, хатшы
Ақышев                    - Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкi
Данияр Талғатұлы            Зерттеулер және статистика
департаментiнiң директоры (келiсiм
бойынша)
Якупбаева                 - Қазақстан Қаржыгерлерi
Юлия Костантиновна          қауымдастығының бағалы қағаздар рыногы
және зейнетақы секторы жөнiндегi
директоры (келiсiм бойынша)
Байнақов                  - Қазақстан Республикасы Қаржы
Рахмет Ғазизұлы             министрлiгiнiң Мемлекеттiк борыш және
кредит беру департаментi директорының
орынбасары
Бейсенова                 - Қазақстан Республикасы Қаржы
Бәтима Құсайынқызы          министрлігінің Қазынашылық комитетi
түсімдердi бөлу басқармасының бастығы
Тәшенов                   - Қазақстан Республикасының Экономика
Бақытбек Кәкiмұлы           және бюджеттiк жоспарлау министрлiгi
Мемлекеттiк қарыз алу мен кредит берудi
жоспарлау департаментiнiң директорының
орынбасары.
2. Жұмыс тобы 2004 жылғы 20 тамызға Қазақстан Республикасының Yкiметiне Қазақстан Республикасы Ұлттық қорының орта мерзiмдi тұжырымдамасының жобасын ұсынсын.
Премьер-Министрдің
мiндетiн атқарушы

О создании рабочей группы по разработке среднесрочной концепции Национального фонда Республики Казахстан
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 11 августа 2004 года N 220-р
1. В целях разработки среднесрочной концепции Национального фонда Республики Казахстан создать рабочую группу в следующем составе:
Узбеков                    - вице-министр финансов Республики
Гани Нурмаханбетович         Казахстан, руководитель
Даленов                    - директор Департамента анализа доходов
Руслан Ерболатович           Министерства финансов Республики
Казахстан, заместитель руководителя
Аубакирова Раушан          - начальник отдела по работе с
Национальным фондом Республики
Казахстан управления распределения
поступлений Комитета казначейства
Министерства финансов Республики
Казахстан, секретарь
Акишев                     - директор Департамента исследований и
Данияр Талгатович            статистики Национального Банка
Республики Казахстан (по согласованию)
Якупбаева                  - директор по рынку ценных бумаг и
Юлия Константиновна          пенсионному сектору ассоциации
финансистов Казахстана (по
согласованию)
Байнаков                   - заместитель директора Департамента
Рахмет Газизович             государственного долга и кредитования
Министерства финансов Республики
Казахстан
Бейсенова                  - начальник управления распределения
Батима Кусаиновна            поступлений Комитета казначейства
Министерства финансов Республики
Казахстан
Ташенев                    - заместитель директора Департамента
Бахытбек Хакимович           планирования государственного
заимствования и кредитования
Министерства экономики и бюджетного
планирования Республики Казахстан
2. Рабочей группе к 20 августа 2004 года представить в Правительство Республики Казахстан проект среднесрочной концепции Национального фонда Республики Казахстан.
Исполняющий обязанности
Премьер-Министра