"Қазақстан Республикасының азаматтығы туралы" Қазақстан Республикасының Заңына және азаматтық мәселелерiн реттейтiн басқа да нормативтiк құқықтық кесiмдерге өзгерiстер енгiзу жөнiнде ұсыныстар әзiрлеу үшін жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2004 жылғы 12 тамыздағы N 222-ө өкімі
"Қазақстан Республикасының азаматтығы туралы" Қазақстан Республикасының  Заңына және азаматтық мәселелерiн реттейтiн басқа да нормативтiк құқықтық кесiмдерге өзгерiстер енгiзу жөнiнде ұсыныстар әзiрлеу мақсатында:
1. Мынадай құрамда жұмыс тобы құрылсын:
Ыбыраев                  - Қазақстан Республикасының Президентi
Бейбiт Жұмағұлұлы          Әкiмшiлігі Мемлекеттiк-құқықтық
басқармасының құқық қорғау қызметі
бөлiмi азаматтық және кешiрiм жасау
секторының меңгерушiсi (келiсiм
бойынша), жетекшi
Дәуренбек                - Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер
Ырысқали Рақымұлы          министрлiгiнiң Консулдық қызмет
департаментi директорының орынбасары,
жетекшiнiң орынбасары
Cepгeeв                  - Қазақстан Республикасы Iшкi iстер
Алексей Петрович           министрлігінiң Көшi-қон полициясы
департаментi бастығының орынбасары
Құлмағамбетов            - Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер
Қайрат Амангелдiұлы        министрлiгiнiң Халықаралық құқық
департаментi мемлекеттiк шекара және
халықаралық құқық мәселелерi
басқармасының бастығы, хатшы
Мелдешев                 - Қазақстан Республикасы Орталық сайлау
Бақыт Сәрсенбайұлы         комиссиясының мүшесi (келiсiм бойынша)
Әшiмхан                  - Қазақстан Республикасының Әдiлет
Ғани Әшiмханұлы            министрлiгi Заңнама департаментінің
бас маманы
Ержанов                  - Қазақстан Республикасының Көшi-қон және
Қанат Қаскенұлы            демография жөнiндегi агенттігiнің
босқындармен, халықаралық келiсiмдермен
және сараптама жұмыстары жөнiндегі
бөлiмнiң жетекшi маманы
Мазов                    - "Қазақстан Республикасының Заң институты"
Ернат Асқарқожаұлы         жабық акционерлiк қоғамының директоры
(келiсiм бойынша)
2. Жұмыс тобы 2004 жылғы 30 тамызға дейiн Қазақстан Республикасының Үкiметiне "Қазақстан Республикасының азаматтығы туралы" Қазақстан Республикасының  Заңына және азаматтық мәселелерiн реттейтiн басқа да нормативтік құқықтық кесiмдерге өзгерiстер енгізу жөнiнде ұсыныстар жасасын.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнің
мiндетiн атқарушы

О создании рабочей группы для выработки предложений по внесению изменений в Закон Республики Казахстан "О гражданстве Республики Казахстан" и другие нормативные правовые акты, регулирующие вопросы гражданства
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 12 августа 2004 года N 222-р
В целях выработки предложений по внесению изменений в Закон Республики Казахстан "О гражданстве Республики Казахстан" и другие нормативные правовые акты, регулирующие вопросы гражданства:
1. Создать рабочую группу в следующем составе:
Ибраев Бейбит Жумагулович     -  заведующий сектором гражданства
и помилования Отдела
правоохранительной деятельности
Государственно-правового
управления Администрации
Президента Республики Казахстан
(по согласованию), руководитель
Дауренбек Ырыскали Рахимулы    - заместитель директора Департамента
консульской службы Министерства
иностранных дел Республики
Казахстан, заместитель руководителя
Сергеев Алексей Петрович       - заместитель начальника
Департамента миграционной полиции
Министерства внутренних дел
Республики Казахстан
Кульмагамбетов                 - начальник управления
Кайрат Амангельдинович           государственных границ и
международно-правовых проблем
Международно-правового
департамента Министерства
иностранных дел Республики
Казахстан, секретарь
Мельдешов Бахыт Сарсенбаевич   - член Центральной избирательной
комиссии Республики Казахстан
(по согласованию)
Ашимхан Гани Ашимханулы        - главный специалист Департамента
законодательства Министерства
юстиции Республики Казахстан
Ержанов Канат Каскенович       - ведущий специалист отдела по
работе с беженцами, международными
соглашениями и экспертизе
Агентства Республики Казахстан по
миграции и демографии
Мазов Ернат Аскаргожанович     - директор закрытого акционерного
общества "Институт
законодательства Республики
Казахстан" (по согласованию).
2. Рабочей группе в срок до 30 августа 2004 года представить в Правительство Республики Казахстан предложения по внесению изменений в Закон Республики Казахстан "О гражданстве Республики Казахстан" и другие нормативные правовые акты, регулирующие вопросы гражданства.
Исполняющий обязанности
Премьер-Министра