"Қазақстан Республикасының кейбiр заң актiлерiне зияткерлiк меншiк мәселелерi бойынша өзгерiстер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 9 шiлдедегi Заңын iске асыру жөнiндегi шаралар туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2004 жылғы 1 қыркүйектегі N 244-ө өкімі. Күші жойылды - ҚР Премьер-Министрінің 2004.12.30. N 383 өкімімен.
1. Қоса берiлiп отырған "Қазақстан Республикасының кейбiр заң актiлерiне зияткерлiк меншiк мәселелерi бойынша өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 9 шiлдедегi  Заңын iске асыру мақсатында қабылдануы қажет нормативтiк құқықтық кесiмдердiң тiзбесi бекiтiлсiн.
2. Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлігі:
1) тiзбеге сәйкес нормативтiк құқықтық кесiмдердiң жобаларын әзiрлесiн және Қазақстан Республикасының Үкiметiне бекiтуге енгiзсiн;
2) екi ай мерзiмде "Қазақстан Республикасының кейбiр заң актiлерiне зияткерлiк меншiк мәселелерi бойынша өзгерiстер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасының Заңын iске асыру мақсатында тиiстi ведомстволық нормативтiк құқықтық кесiмдердi қабылдасын және Қазақстан Республикасының Үкiметін қабылданған шаралар туралы хабардар етсiн.
Премьер-Министр
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2004 жылғы 1 қыркүйектегі
N 244 өкімімен
бекiтілген
"Қазақстан Республикасының кейбiр заң актілерiне зияткерлiк меншiк мәселелерi бойынша өзгерiстер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 9 шiлдедегi Заңын iске асыру мақсатында қабылдануы қажет нормативтік құқықтық кесiмдердiң тiзбесi
___________________________________________________________________
P/c|  Нормативтiк құқықтық  |   Кесiмнiң  |  Орындалу | Орындауға
N |     кесiмнiң атауы     |    нысаны   |  мерзiмi  |  жауапты
|                        |             |           | мемлекеттік
|                        |             |           |    орган
___________________________________________________________________
1               2                  3             4           5
___________________________________________________________________
1. Авторлық сыйақының ең     Қазақстан     2004 жылғы  ӘдМ,
төменгi ставкаларын       Республикасы  қыркүйек    Мәдениетминi
бекiту туралы             Yкiметiнiң
қаулысы
2. Туындыларды жеке мақсатта Қазақстан     2004 жылғы  ӘдМ
қайта шығару үшiн пайда.  Республикасы  қыркүйек
ланылатын жабдықтар мен   Yкiметiнің
материалдық жеткiзгiштер. қаулысы
дiң тiзбесiн бекiту
туралы
3. Өнертабысқа және өнеркә.  Бұйрық        2004 жылғы  ӘдМ
сiптiк үлгiлерге патент,                қыркүйек
алдын ала патент, пайдалы
модельдерге патент беруге
арналған өтiнімдердi
жасау және ресiмдеу
жөнiндегi нұсқаулықты
бекiту туралы

О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 9 июля 2004 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам интеллектуальной собственности"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 1 сентября 2004 года N 244-р. Утратило силу - распоряжением Премьер-Министра РК от 30 декабря 2004 года N 383-р (R040383)
1. Утвердить прилагаемый перечень нормативных правовых актов, принятие которых необходимо в целях реализации Закона Республики Казахстан от 9 июля 2004 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам интеллектуальной собственности".
2. Министерству юстиции Республики Казахстан:
1) разработать и внести на утверждение Правительства Республики Казахстан проекты нормативных правовых актов согласно перечню;
2) в двухмесячный срок принять соответствующие ведомственные нормативные правовые акты в целях реализации Закона Республики Казахстан "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам интеллектуальной собственности" и проинформировать Правительство Республики Казахстан о принятых мерах.
Премьер-Министр
Утвержден
распоряжением Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 1 сентября 2004 года N 244
Перечень
нормативных правовых актов, принятие которых необходимо
в целях реализации Закона Республики Казахстан
от 9 июля 2004 года "О внесении изменений и дополнений
в некоторые законодательные акты Республики Казахстан
по вопросам интеллектуальной собственности"
____________________________________________________________________
N !   Наименование    !    Форма    ! Срок       !Государственный
п/п!   нормативного    !    акта     ! исполнения !орган,
!   правового       !             !            !ответственный
!   акта            !             !            !за исполнение
--------------------------------------------------------------------
1 !        2          !     3       !     4      !       5
--------------------------------------------------------------------
1. Об утверждении      Постановление   Сентябрь     МЮ,
минимальных ставок  Правительства   2004 года    Минкультуры
авторского          Республики
вознаграждения      Казахстан
2. Об утверждении      Постановление   Сентябрь     МЮ
перечня             Правительства   2004 года
оборудования и      Республики
материальных        Казахстан
носителей,
используемых для
воспроизведения
произведений в
личных целях
3. Об утверждении      Приказ          Сентябрь     МЮ
Инструкции по                       2004 года
составлению и
оформлению заявки
на выдачу
предварительного
патента, патента
на изобретение и
промышленные
образцы, патента
на полезные модели

4. "Өнеркәсiптiк меншiк      Бұйрық        2004 жылғы  ӘдМ
объектiлерiн патенттеу                  қыркүйек
мен тiркеуге байланысты
қарсылықтарды апелляция.
лық кеңеске беру және
онда қарау ережесiн
бекiту туралы" Қазақстан
Республикасы Әділет
министрлiгiнiң Санаткер.
лiк меншiк құқығы жөнiн.
дегi комитетi төрағасы.
ның 2001 жылғы 1 қара.
шадағы N 69 бұйрығына
өзгерiстер мен толық.
тырулар енгізу туралы
5. Тауар таңбасына берiлетiн Бұйрық        2004 жылғы  ӘдМ
куәлiк нысанын және тауар               қыркүйек
шығарылған жердiң атауын
пайдалану құқығына берi.
летiн куәлiк нысанын
бекiту туралы
6. Күзет құжатының нысаны    Бұйрық        2004 жылғы  ӘдМ
мен өнеркәсiптiк меншiк                 қыркүйек
объектiсi авторының
куәлігін бекiту туралы
7. Селекциялық жетiстiкке    Бұйрық        2004 жылғы  ӘдМ
патент беруге арналған                  қазан
өтiнiмдi беру және қарау
ережесiн бекiту туралы
___________________________________________________________________

4. О внесении          Приказ          Сентябрь     МЮ
изменений и                         2004 года
дополнений в
приказ председателя
Комитета по правам
интеллектуальной
собственности
Министерства
юстиции Республики
Казахстан от 1
ноября 2001 года
N 69 "Об утвержде-
нии Правил подачи
и рассмотрения в
Апелляционном
совете возражений,
связанных с
патентованием и
регистрацией
объектов
промышленной
собственности"
5. Об утверждении      Приказ          Сентябрь     МЮ
формы свидетель-                    2004 года
ства на товарный
знак и формы сви-
детельства на
право пользования
наименования мест
происхождения
товара
6. Об утверждении      Приказ          Сентябрь     МЮ
формы охранного                     2004 года
документа и
удостоверения
автора объекта
промышленной
собственности
7. Об утверждении      Приказ          Октябрь     МЮ
Правил подачи и                     2004 года
рассмотрения
заявки на выдачу
патента на селек-
ционное достижение
____________________________________________________________________