"Қазақстан Республикасының кейбiр заң актілерiне жедел-iздестіру қызметi мәселелерi бойынша өзгерiс пен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасының Заңын iске асыру жөнiндегі шаралар туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2004 жылғы 3 қыркүйектегі N 246-ө өкімі. Күші жойылды - ҚР Премьер-Министрінің 2004.12.30. N 383 өкімімен.
1. Қоса беріліп отырған "Қазақстан Республикасының кейбiр заң актілеріне жедел-iздестіру қызметi мәселелерi бойынша өзгерiс пен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 9 шілдедегi  Заңын iске асыру мақсатында қабылдануы қажет нормативтiк құқықтық кесiмдердiң тiзбесi (бұдан әрi - Тiзбе) бекiтiлсiн.
2. Қазақстан Республикасының Кедендік бақылау агенттігi:
1) тiзбеге сәйкес нормативтік құқықтық кесiмдердiң жобаларын әзiрлесiн және Қазақстан Республикасының Үкiметiне бекiтуге енгiзсiн;
2) екi ай мерзiмде "Қазақстан Республикасының кейбiр заң актiлерiне жедел-iздестiру қызметi мәселелерi бойынша өзгерiс пен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 9 шiлдедегi Заңын iске асыру мақсатында ведомстволық нормативтiк құқықтық кесiмдердi қабылдасын және қабылданған шаралар туралы Қазақстан Республикасының Үкiметiн хабардар етсін.
Премьер-Министр
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2004 жылғы 3 қыркүйектегі
N 246 өкімімен бекiтiлген
"Қазақстан Республикасының кейбiр заң актілерiне жедел-iздестiру қызметі мәселелерi бойынша өзгеріс пен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 9 шілдедегі Заңын iске асыру мақсатында қабылдау қажет нормативтік құқықтық кесiмдердiң тiзбесi
___________________________________________________________________
P/c|Нормативтік құқықтық|Кесімнің нысаны|Орындалу|Әзірлеуге жауапты
N |   кесiмнiң атауы   |               |мерзімі |мемлекеттік орган
___________________________________________________________________
1            2                   3          4             5
___________________________________________________________________
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулыларына жобаларын әзiрлеу
___________________________________________________________________
1. "Қазақстан Республи.  Қазақстан Рес.   2004    Қазақстан
касы Кедендiк бақылау публикасының     жылғы   Республикасының
агенттiгінің мәселе.  Үкіметі          қазан   Кедендік бақылау
лерi" туралы Қазақ.   қаулысының               агенттігі
стан Республикасы     жобасы
Үкiметiнің 2002
жылғы 6 қыркүйектегі
N 981  қаулысына
өзгерiстер мен
толықтырулар енгiзу
туралы

О мерах по реализации Закона Республики Казахстан "О внесении изменения и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам оперативно-розыскной деятельности"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 3 сентября 2004 года 246-р. Утратило силу - распоряжением Премьер-Министра РК от 30 декабря 2004 года N 383-р (R040383)
1. Утвердить прилагаемый перечень нормативных правовых актов, принятие которых необходимо в целях реализации Закона Республики Казахстан от 9 июля 2004 года "О внесении изменения и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам оперативно-розыскной деятельности" (далее - Перечень).
2. Агентству таможенного контроля Республики Казахстан:
1) разработать и внести на утверждение Правительства Республики Казахстан проекты нормативных правовых актов согласно Перечню;
2) в двухмесячный срок принять ведомственные нормативные правовые акты в целях реализации Закона Республики Казахстан от 9 июля 2004 года "О внесении изменения и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам оперативно-розыскной деятельности" и проинформировать Правительство Республики Казахстан о принятых мерах.
Премьер-Министр
Утвержден распоряжением
Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 3 сентября 2004 года N 246
Перечень
нормативных правовых актов, принятие которых необходимо
в целях реализации Закона Республики Казахстан
от 9 июля 2004 года "О внесении изменения и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам оперативно-розыскной деятельности"
_____________________________________________________________________
N |Наименование нормативного|Форма акта  |  Срок    |Государственный
п/п|     правового акта      |            |исполнения|орган,
|                         |            |          |ответственный
|                         |            |          |за разработку
_____________________________________________________________________
1  |           2             |      3     |    4     |      5
_____________________________________________________________________
Разработать проекты постановлений Правительства Республики Казахстан:
_____________________________________________________________________
1.  О внесении изменений и    Проект        Октябрь    Агентство
дополнений в              постановления 2004 года  таможенного
постановление             Правительства            контроля
Правительства Республики  Республики               Республики
Казахстан от 6 сентября   Казахстан                Казахстан
2002 года N 981 "Вопросы
Агентства таможенного
контроля Республики
Казахстан"

2. "Қазақстан Республи.  Қазақстан Рес.   2004    Қазақстан
касы Кедендік бақылау публикасының     жылғы   Республикасының
агенттiгінiң "Семей"  Үкiметi қаулы.   қазан   Кедендiк бақылау
кеденi", "Қазақстан   сының жобасы             агенттігі
Республикасы Кедендiк
бақылау агенттігінің
"Қордай" кеденi",
"Қазақстан Республи.
касы Кедендiк бақылау
агенттiгінің "Бейнеу"
кеденi", "Қазақстан
Республикасы Кедендiк
бақылау агенттігінің
"Өскемен" кедені"
мемлекеттік мекеме.
лерiн құру туралы"
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң 2002 жылғы
24 маусымдағы N 688
қаулысына өзгерiстер
мен толықтырулар
енгiзу туралы
3. "Қазақстан Республи.  Қазақстан Рес.   2004    Қазақстан
касы Кедендiк бақылау публикасының     жылғы   Республикасының
агенттiгiнiң кеден    Yкiметi қау.     қазан   Кедендiк бақылау
органын және Қазақ.   лысының жобасы           агенттігі
стан Республикасы
Қаржы министрлiгінiң
салық органын құру
туралы" Қазақстан
Республикасы Үкiме.
тiнiң 2002 жылғы 24
сәуiрдегi N 469
қаулысына өзгерiстер
мен толықтырулар
енгiзу туралы
___________________________________________________________________
Қазақстан Республикасының ведомстволық нормативтiк құқықтық
кесiмiн әзiрлеу және бекiту
___________________________________________________________________
4. "Қазақстан Республи.   Бұйрық         2004     Қазақстан
касы Кедендiк бақылау                 жылғы    Республикасының
агенттiгiнiң аумақтық                 қазан    Кедендік бақылау
бөлiмшелерi туралы                             агенттігі
ережелердi бекiту
туралы" Қазақстан
Республикасының
Кедендiк бақылау
агенттігі төрағасының
2002 жылғы 14 жел.
тоқсандағы N 145
бұйрығына өзгерiстер
мен толықтырулар
енгiзу туралы
___________________________________________________________________

2.  О внесении изменений и    Проект        Октябрь    Агентство
дополнений в              постановления 2004 года  таможенного
постановление             Правительства            контроля
Правительства Республики  Республики               Республики
Казахстан от 24 июня      Казахстан                Казахстан
Республики 2002 года
N 688 "О создании
государственных
учреждений
"Таможня "Семей"
Агентства таможенного
контроля Республики
Казахстан", "Таможня
"Кордай" Агентства
таможенного контроля
Республики Казахстан",
"Таможня "Бейнеу"
Агентства таможенного
контроля Республики
Казахстан", "Таможня
"Оскемен" Агентства
таможенного контроля
Республики Казахстан"
3.  О внесении изменений и    Проект        Октябрь    Агентство
дополнений в              постановления 2004 года  таможенного
постановление             Правительства            контроля
Правительства Республики  Республики               Республики
Казахстан от 24 апреля    Казахстан                Казахстан
2002 года N 469
"О создании
таможенного органа
Агентства таможенного
контроля Республики
Казахстан и налогового
органа Министерства
финансов Республики
Казахстан"
____________________________________________________________________
Разработать и утвердить ведомственный нормативный правовой акт
Республики Казахстан:
____________________________________________________________________
4.  О внесении изменений и    Приказ        Октябрь    Агентство
дополнений в приказ                     2004 года  таможенного
Председателя Агентства                             контроля
таможенного контроля                               Республики
Республики Казахстан                               Казахстан
от 14 декабря 2002
года N 145 "Об
утверждении Положений
о территориальных
подразделениях
Агентства таможенного
контроля Республики
Казахстан"
______________________________________________________________________