Азия-Тынық мұхит хабар тарату одағы (Asian Pacific Broadcasting Union) Бас Ассамблеясының қырық бiрiнші отырысын өткiзуге қаражат бөлу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2004 жылғы 13 қыркүйектегі N 261-ө өкімі
2004 жылғы 20-27 қыркүйекте Алматы қаласында Азия-Тынық мұхит хабар тарату одағы (Asian Pacific Broadcasting Union) Бас Ассамблеясының қырық бiрiншi отырысын (бұдан әрi - отырыс) өткізуге байланысты:
Қазақстан Республикасының Сыртқы iстер министрлiгi Қазақстан Республикасының Ақпарат министрлiгiне белгiленген тәртiппен отырысты өткізуге 2004 жылға арналған республикалық бюджетте "Өкiлдiк шығыстар" бағдарламасы бойынша көзделген қаражат есебiнен 48912720 (қырық сегiз миллион тоғыз жүз он екi мың жетi жүз жиырма) теңге сомасында қаражат бөлсiн.
Премьер-Министр

О выделении средств на проведение сорок первого заседания Генеральной Ассамблеи Азиатско-тихоокеанского вещательного союза (Asian Pacific Broadcasting Union)
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 13 сентября 2004 года N 261-р
В связи с проведением 20-27 сентября 2004 года в городе Алматы сорок первого заседания Генеральной Ассамблеи Азиатско-тихоокеанского вещательного союза (Asian Pacific Broadcasting Union) (далее - заседание):
Министерству иностранных дел Республики Казахстан выделить Министерству информации Республики Казахстан в установленном порядке средства на проведение заседания в сумме 48912720 (сорок восемь миллионов девятьсот двенадцать тысяч семьсот двадцать) тенге за счет средств, предусмотренных в республиканском бюджете на 2004 год по программе "Представительские затраты".
Премьер-Министр