Ресей Федерациясы Yкiметiнiң Төрағасы Михаил Ефимович Фрадковтың Қазақстан Республикасына жұмыс сапарын дайындау және өткiзу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2004 жылғы 7 қазандағы N 298-ө Өкімі
Қазақстан Республикасы мен Ресей Федерациясы арасындағы екi жақты ынтымақтастықты нығайту және Ресей Федерациясы Үкiметiнiң Төрағасы Михаил Ефимович Фрадковтың 2004 жылғы 7-8 қазанда Қазақстан Республикасына жұмыс сапарын (бұдан әрi - сапар) Астана қаласында дайындау және өткiзу жөнiндегi протоколдық-ұйымдастыру iс-шараларын қамтамасыз ету мақсатында:
1. Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер министрлiгi сапарды дайындау және өткiзу жөнiндегi протоколдық-ұйымдастыру iс-шараларын қамтамасыз етсiн.
2. Қазақстан Республикасы Президентiнiң Iс басқармасы (келiсiм бойынша):
қосымшаға сәйкес Ресей Федерациясы делегациясының мүшелерiне қызмет көрсету жөнiндегі қажеттi ұйымдастыру шараларын қабылдасын;
2004 жылға арналған республикалық бюджетте "Мемлекет басшысының, Премьер-Министрдiң және мемлекеттiк органдардың басқа да лауазымды тұлғаларының қызметiн қамтамасыз ету" бағдарламасы бойынша көзделген қаражат есебiнен сапарды өткiзуге арналған шығыстарды қаржыландыруды қамтамасыз етсiн.
3. Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгi, Қазақстан Республикасы Президентiнiң Күзет қызметi (келiсiм бойынша), Қазақстан Республикасы Ұлттық қауiпсiздiк комитетi (келiсiм бойынша) Ресей Федерациясының ресми делегациясы мүшелерiнiң әуежайдағы, тұратын және болатын орындарындағы қауiпсiздiгiн, жүретiн бағыттары бойынша бiрге жүрудi, сондай-ақ Ресей Федерациясының Үкiметi Төрағасының арнайы ұшағын күзетудi қамтамасыз етсiн.
4. Қазақстан Республикасы Көлiк және коммуникациялар министрлiгi белгiленген тәртiппен:
Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлiгімен бiрлесiп, Ресей Федерациясының Үкiметi Төрағасының арнайы ұшағының Қазақстан Республикасының аумағы үстiнен ұшып өтуiн, Астана қаласының әуежайына қонуын және одан ұшып шығуын;
Астана қаласының әуежайында арнайы ұшаққа техникалық қызмет көрсетудi, оның тұрағын және жанармай құюды қамтамасыз етсiн.
5. Қазақстан Республикасы Ақпарат, мәдениет және спорт министрлiгi сапардың бұқаралық ақпарат құралдарында жария етiлуiн қамтамасыз етсiн.
6. Астана қаласының әкiмi Ресей Федерациясының делегациясын күтiп алу және шығарып салу жөніндегі ұйымдастыру iс-шараларының орындалуын, Астана қаласының әуежайы мен көшелерiнiң безендiрiлуiн қамтамасыз етсiн.
7. Қазақстан Республикасы Республикалық ұланы (келiсiм бойынша) Астана қаласының әуежайында Ресей Федерациясы Үкiметiнiң Төрағасын күтiп алу мен шығарып салу салтанатына қатыссын, Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң атынан қабылдау кезiнде концерттiк бағдарлама ұйымдастырсын.

О подготовке и проведении рабочего визита Председателя Правительства Российской Федерации Фрадкова Михаила Ефимовича в Республику Казахстан
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 7 октября 2004 года N 298-р
В целях укрепления двустороннего сотрудничества между Республикой Казахстан и Российской Федерацией и обеспечения протокольно-организационных мероприятий по подготовке и проведению рабочего визита Председателя Правительства Российской Федерации Фрадкова Михаила Ефимовича в Республику Казахстан с 7 по 8 октября 2004 года в городе Астане (далее - визит):
1. Министерству иностранных дел Республики Казахстан обеспечить протокольно-организационные мероприятия по подготовке и проведению визита.
2. Управлению делами Президента Республики Казахстан (по согласованию):
принять необходимые организационные меры по обслуживанию членов делегации Российской Федерации согласно приложению;
обеспечить финансирование расходов на проведение визита за счет средств, предусмотренных в республиканском бюджете на 2004 год по программе "Обеспечение деятельности Главы государства, Премьер-Министра и других должностных лиц государственных органов".
3. Министерству внутренних дел Республики Казахстан, Службе охраны Президента Республики Казахстан (по согласованию), Комитету национальной безопасности Республики Казахстан (по согласованию) обеспечить безопасность членов официальной делегации Российской Федерации в аэропорту, местах проживания и посещения, сопровождение по маршрутам следования, а также охрану специального самолета Председателя Правительства Российской Федерации.
4. Министерству транспорта и коммуникаций Республики Казахстан в установленном порядке обеспечить:
совместно с Министерством обороны Республики Казахстан пролет специального самолета Председателя Правительства Российской Федерации над территорией Республики Казахстан, посадку и вылет в аэропорту города Астаны;
техническое обслуживание, стоянку и заправку специального самолета в аэропорту города Астаны.
5. Министерству информации, культуры и спорта Республики Казахстан обеспечить освещение визита в средствах массовой информации.
6. Акиму города Астаны обеспечить выполнение организационных мероприятий по встрече и проводам делегации Российской Федерации, оформлению аэропорта и улиц города Астаны.
7. Республиканской гвардии Республики Казахстан (по согласованию) принять участие в церемонии встречи и проводов Председателя Правительства Российской Федерации в аэропорту города Астаны, организовать концертную программу во время приема от имени Премьер-Министра Республики Казахстан.

8. Осы өкiмнiң iске асырылуын бақылау Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер министрлiгiне жүктелсiн.
Премьер-Министр
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң
2004 жылғы 7 қазандағы
N 298 өкiмiне
қосымша
Ресей Федерациясы делегациясының мүшелерiне қызмет көрсету жөнiндегi ұйымдастыру шаралары
1. Ресей Федерациясы ресми делегациясының мүшелерiн (1+5) Астана қаласында орналастыру, тамақтандыру және оларға көлiктiк қызмет көрсету.
2. Қазақстан Республикасы Президентiнiң Күзет қызметi қызметкерлерiн Ресей Федерациясы Үкiметiнiң Төрағасы орналасқан жерде орналастыру.
3. Баспа өнiмдерiн (бейдждер, автокөлiктерге арнайы рұқсатнамалар, куверттiк карталар, қабылдауға шақырулар) әзiрлеу.
4. Ресей Федерациясы делегациясының басшысы мен мүшелерi үшiн сыйлықтар мен кәдесыйлар сатып алу.
5. Ресей Федерациясының делегациясын Астана қаласының әуежайында күтiп алу және шығарып салу кезiнде шай дастарханын ұйымдастыру.
6. Қазақстан Республикасының Премьер-Министрi Д.К.Ахметовтың атынан Ресей Федерациясы Үкіметiнiң Төрағасы М.Е.Фрадковтың құрметiне ресми қабылдауды ұйымдастыру.
7. Ресей Федерациясы делегациясының мүшелерiне медициналық қызмет көрсету.

8. Контроль за реализацией настоящего распоряжения возложить на Министерство иностранных дел Республики Казахстан.
Премьер-Министр
Приложение
к распоряжению Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 7 октября 2004 года N 298
Организационные меры
по обслуживанию членов делегации Российской Федерации
1. Размещение, питание и транспортное обслуживание членов официальной делегации Российской Федерации (1+5) в городе Астане.
2. Размещение сотрудников Службы охраны Президента Республики Казахстан по месту размещения Председателя Правительства Российской Федерации.
3. Изготовление печатной продукции (бейджи, спецпропуска на автомобили, кувертные карты, пригласительные на прием).
4. Приобретение подарков и сувениров для главы и членов делегации Российской Федерации.
5. Организация чайного стола в аэропорту города Астаны при встрече и проводах делегации Российской Федерации.
6. Организация официального приема от имени Премьер-Министра Республики Казахстан Ахметова Д.К. в честь Председателя Правительства Российской Федерации Фрадкова М.Е.
7. Медицинское обслуживание членов делегации Российской Федерации.