Әлемдiк және дәстүрлi дiндер съезi хатшылығының екiншi мәжiлiсiн өткiзуге қаражат бөлу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2004 жылғы 7 қазандағы N 299-ө өкімі
2004 жылғы 10-16 қазанда Түркiстан қаласында Әлемдiк және дәстүрлi дiндер съезi хатшылығы екiншi мәжiлiсiнiң өткiзiлуiне байланысты:
Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер министрлiгi Әлемдiк және дәстүрлi дiндер съезi хатшылығының екiншi мәжілісiне қатысатын делегация мүшелеріне қонақ үйде тұруға және оларды тамақтандыруға, сондай-ақ Алматы - Шымкент - Алматы бағыты бойынша көлiктiк шығыстарға 2004 жылға арналған республикалық бюджетте 006 "Өкiлдiк шығындар" бағдарламасы бойынша көзделген қаражат есебiнен 9367020 (тоғыз миллион үш жүз алпыс жетi мың жиырма) теңге сомасында қаражат бөлсiн.
Премьер-Министр

О выделении средств на проведение второго заседания Секретариата Съезда мировых и традиционных религий
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 7 октября 2004 года N 299-р
В связи с проведением 10-16 октября 2004 года в городе Туркестане второго заседания Секретариата Съезда мировых и традиционных религий:
Министерству иностранных дел Республики Казахстан выделить средства на период с 10 по 16 октября 2004 года на проживание и питание членов делегаций, принимающих участие во втором заседании Секретариата Съезда мировых и традиционных религий, а также транспортные расходы по маршруту Алматы - Шымкент - Алматы в сумме 9367020 (девять миллионов триста шестьдесят семь тысяч двадцать) тенге за счет средств, предусмотренных в республиканском бюджете на 2004 год по программе 006 "Представительские затраты".
Премьер-Министр