Қазақстан Республикасы және Ресей Федерациясы арасындағы Ынтымақтастық жөніндегі үкiметаралық комиссияның кезектi мәжiлiсiн өткiзуге қаражат бөлу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2004 жығы 7 қазандағы N 300-ө өкімі
2004 жылғы 7 қазанда Астана қаласында Қазақстан Республикасы және Ресей Федерациясы арасындағы Ынтымақтастық жөніндегі үкiметаралық комиссияның (бұдан әрi - Yкiметаралық комиссия) кезектi мәжiлiсiнiң өткiзiлуiне байланысты:
Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер министрлiгi Үкiметаралық комиссияның мәжiлiсiне қатысатын Ресей Федерациясы делегациясының мүшелерiне қонақ үйде тұруға 2004 жылға арналған республикалық бюджетте 006 "Өкiлдiк шығындар" бағдарламасы бойынша көзделген қаражат есебiнен 570000 (бec жүз жетпiс мың) теңге сомасында қаражат бөлсiн.
Премьер-Министр

О выделении средств на проведение очередного заседания Межправительственной комиссии по сотрудничеству между Республикой Казахстан и Российской Федерацией
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 7 октября 2004 года N 300-р
В связи с проведением 7 октября 2004 года в городе Астане очередного заседания Межправительственной комиссии по сотрудничеству между Республикой Казахстан и Российской Федерацией (далее - Межправительственная комиссия):
Министерству иностранных дел Республики Казахстан выделить средства на проживание членов делегации Российской Федерации, принимающих участие в заседании Межправительственной комиссии, в сумме 570000 (пятьсот семьдесят тысяч) тенге за счет средств, предусмотренных в республиканском бюджете на 2004 год по программе 006 "Представительские затраты".
Премьер-Министр