"Өрт қауіпсiздiгі туралы" Қазақстан Республикасының Заңына өзгерістер мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру жөнiндегі шаралар туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2004 жылғы 18 қазандағы N 306-ө өкімі. Күші жойылды - ҚР Премьер-Министрінің 2004.12.30. N 383 өкімімен.
1. "Өрт қауiпсiздiгі туралы" Қазақстан Республикасының Заңына өзгерiстер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 29 желтоқсандағы  Заңын iске асыру мақсатында қабылдануы қажет қоса берiлiп отырған Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң нормативтiк құқықтық кесiмдерiнiң тізбесi бекітiлсiн.
2. Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлiгі тiзбеге сәйкес нормативтiк құқықтық кесiмдердiң жобаларын әзiрлесiн және Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң бекiтуiне енгізсiн.
Премьер-Министр
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2004 жылғы 18 қазандағы
N 306 өкімімен
бекітілген
"Өрт қауіпсiздiгі туралы" Қазақстан Республикасының
Заңына өзгерістер мен толықтырулар енгiзу туралы"
Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру мақсатында
қабылдануы қажет Қазақстан Республикасы Үкіметінің
нормативтік құқықтық кесімдерінің тізбесі
___________________________________________________________________
Нормативтiк құқықтық      | Нормативтiк | Орындалу  |Орындалуына
кесiмнiң атауы         |   құқықтық  | мерзiмi   |  жауапты
|кесiмнiң түрi|           |мемлекеттiк
|             |           |   орган
___________________________________________________________________
Өрт қауiпсiздiгi талаптарын  Қазақстан      2004 жылғы   ҚР ТЖМ
белгiлейтiн стандарттардың,  Республикасы   IV тоқсан
нормалар мен ережелердiң     Yкiметiнiң
жобаларын, сондай-ақ объект  қаулысы
салуға осы нормалар мен
ережелерi жоқ объектiлердi
салуға арналған жобалық
шешiмдердi келiсу ережесiн
бекiту туралы
Мемлекеттік өртке қарсы      Қазақстан      2004 жылғы   ҚР ТЖМ
қызмет органдары қызметке.   Республикасы   IV тоқсан
рiнiң қызметтiк мiндеттерi   Yкiметiнiң
мен қызметтік борышын        қаулысы
орындау кезеңiнде жарақат
алуы кезiнде және ол құрбан
болған (қайтыс болған)
жағдайда оны алуға құқығы
бар адамдарға берiлетiн
бiр жолғы өтемақыны төлеу
ережесiн бекiту туралы
Тұрғын үйдi ұстауға және     Қазақстан      2004 жылғы   ҚР ТЖМ
коммуналдық қызметтерге ақы  Республикасы   IV тоқсан
төлеуге ақшалай өтемақы      Yкiметiнiң
төленетiн мемлекеттiк өртке  қаулысы
қарсы қызмет органдары
қызметкерлерiнiң тiзбесiн
бекiту туралы
___________________________________________________________________

О мерах по реализации Закона Республики Казахстан "О внесении изменений и дополнений в Закон Республики Казахстан "О пожарной безопасности"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 18 октября 2004 года N 306-р. Утратило силу - распоряжением Премьер-Министра РК от 30 декабря 2004 года N 383-р (R040383)
1. Утвердить прилагаемый перечень нормативных правовых актов Правительства Республики Казахстан, принятие которых необходимо в целях реализации Закона Республики Казахстан от 29 декабря 2003 года "О внесении изменений и дополнений в Закон Республики Казахстан "О пожарной безопасности".
2. Министерству по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан разработать и внести на утверждение Правительства Республики Казахстан проекты нормативных правовых актов  согласно перечню.
Премьер-Министр
Утвержден
распоряжением Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 18 октября 2004 года N 306
Перечень нормативных правовых актов
Правительства Республики Казахстан, принятие которых
необходимо в целях реализации Закона Республики Казахстан
"О внесении изменений и дополнений в Закон Республики Казахстан
"О пожарной безопасности"
___________________________________________________________________________
Наименование нормативного!Вид нормативного!  Срок    !  Ответственный    !
правового акта       !правового акта  !исполнения! государственный   !
!                !          !орган за исполнение!
--------------------------------------------------------------------------!
Об утверждении Правил       Постановление   IV квартал      МЧС РК
согласования проектов       Правительства   2004 года
стандартов, норм и правил,  Республики
устанавливающих требования  Казахстан
пожарной безопасности, а
также проектных решений на
строительство объектов, на
которые отсутствуют эти
нормы и правила
--------------------------------------------------------------------------
Об утверждении Правил       Постановление   IV квартал      МЧС РК
выплаты единовременной      Правительства   2004 года
компенсации при получении   Республики
увечья сотрудником органов  Казахстан
государственной
противопожарной службы в
период исполнения им
служебных обязанностей или
служебного долга и в случае
его гибели (смерти) - лицам,
имеющим право на ее получение
--------------------------------------------------------------------------
Об утверждении перечня      Постановление   IV квартал      МЧС РК
сотрудников органов         Правительства   2004 года
государственной             Республики
противопожарной службы,     Казахстан
которым выплачивается
денежная компенсация на
содержание жилища и оплату
коммунальных услуг
__________________________________________________________________________